ARCHIEF 2011

december 2011

1                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

1                Raadsvergadering, burgerzaal gemeentehuis, 19.30 uur

2                A Seperation, filmtheater fiZi, 20.30 uur

3                Sport2000-loop, 1e zeeuwse kampioenschap 10 Engelse Mijl over de weg

3                A Seperation, filmtheater fiZi, 20.30 uur

4                Pubquiz, café de Biet

4                Zinkzand ongeplukt -live-, KIPenzo, 15.00 uur

6                Never Let Me Go, filmtheater fiZi, 13.00 uur

7                Schaatsenruilbeurs, gebouw de Harmonie, Kunst en Eer, 18.45-20.00 uur

8                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

8                Schaatsenruilbeurs, gebouw de Harmonie, Kunst en Eer, 18.30-20.30 uur

9                Les Femmes Du 6eme, filmtheater fiZi, 20.30 uur

9                Yoga en Zierikzee, (2 daagse arrangement), B&B Hibernaculum, vanaf 12.00 uur

9                Kerstmarkt, winkelboulevard, 13.00-21.00 uur

9                Local Underground, poppodium Brogum, 20.15 uur

10              Kerstmarkt, Sint Willibrorduskerk, 09.30-16.00 uur

10              Kinderspel scouting Zierikzee tgv 100-jarig jubileum, Havenplein, 09.30-11.30 uur

10              Kijkdag Noorderpolder, incl. gratis interieuradvies door Walhout Wonen, 11.00-14.00 uur 

10              Open Huis Singelstateappartementen, Oosterscheldestraat 112, 11.00-14.00 uur

10              Kerstmarkt, winkelboulevard, 11.00-18.00 uur

10              Wine & dine, inspiratie voor kerstdiner, World of Drinks, 14.00-17.00 uur

10              Trio East of the sun, de Rode Kamer, Havenpark 13-15, 20.00 uur

10              Ontsteking kerstboom Havenpark mmv Harmonie Kunst & Eer, 16.00 uur

11              Bijeenkomst Wereldlichtjesdag, Thomaskerk, 18.30 uur

11              Mr. Poppers Penguins, filmtheater fiZi, 14.00 uur

11              Eerste Scrabble Wordfreud offline, café de Biet, vanaf 15.00 uur

11              Local Underground, poppodium Brogum, 20.15 uur

13              Gemeentehuis gesloten vanaf 12.00 uur

13              Introductielezing digitale beeldverwerking en archivering, MFC, 19.30-22.00 uur

14              Mr. Poppers Penguins, filmtheater fiZi, 14.00 uur

14              Kerstactiviteiten, kinderboerderij de Punt, 14.00-16.00 uur

14              Presentatie herinrichting Havenplein, burgerzaal gemeentehuis, 19.30 uur

15              Nationale naturlisatiedag, gemeentehuis, 10.00 uur

15              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

15              Centree meets Pontes Pieter Zeeman, 20.00-22.30 uur (besloten avond voor Pontes)

16              Bekendmaking winnaar posteractie Veilig Donker, gemeentehuis, 14.00 uur

16              Centree wintereditie, New Orpheans bigband, Nieuwe Kerk, 20.00-23.00 uur

16              Poupoupidou, filmtheater fiZi, 20.30 uur

17              Kerstconcert Kunst en Eer, premiere ijslied, centrum

17              Kerstconcert Woord en Daad mmv diverse koren, Nieuwe Kerk, 19.30 uur

17              Gratis schaatsbaan, Havenplein, t/m zaterdag 31 December 2011

17              The promise of Christmas, streekkoor RuachSt. Williborduskerk, 19.30 uur

17              Poupoupidou, filmtheater fiZi, 20.30 uur

17              Prijsuitreiking De Bar 2011, café de Banjaard mmv. DJ Benjamin Schott, 22.00 uur

18              Pubquiz, café de Biet

21              Patatje Oorlog, filmtheater fiZi, 14.00 uur

22              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

23              Christmas Carols, Nieuwe Kerk,

23              Midnight in Paris, filmtheater fiZi, 20.30 uur

24              Midnight in Paris, filmtheater fiZi, 20.30 uur

24              Volkskerstzang, Nieuwe Kerk,

25              Techno/Deep House, Philip Gedrojc, café de Vlinder, 22.30-03.00 uur

27              Kerst-zaalvoetbaltoernooi -de voorrondes-, sportcentrum Onderdak

27              Midnight in Paris filmtheater fiZi, 14.00 uur

28              Kerst-zaalvoetbaltoernooi -de poulewinnaars-, sportcentrum Onderdak 

28              Patatje Oorlog, filmtheater fiZi, 14.00 uur

29              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

29              Kerst-zaalvoetbaltoernooi -de finales-, sportcentrum Onderdak 

30              Lotus, filmtheater fiZi, 20.30 uur

31              Oud-en Nieuwparty, poppodium Brogum

   

november 2011

1                Zeeuwse bakkerswedstrijd NBOVZeelandia

2                Kung Fu Panda 2, filmtheater fiZi, 14.00 uur

2                Literair: Stefan Brijs, filmtheater fiZi, 20.00 uur

3                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

4                Barney’s Version, filmtheater fiZi, 20.30 uur

5                HV_DeltaSport D1 – Orion Z D1, sportcentrum Onderdak, 12.20 uur

5                Barney’s Version, filmtheater fiZi, 20.30 uur

5                Seniorenmanifestatie, MFC, 10.00 -16.00 uur 

5                Accordeon Melancolique, de Rode Kamer, Havenpark 13-15, 20.00 uur

5                Middelburgs Kamerkoor o.l.v. Pim Overduin, Nieuwe Kerk, 20.00 uur

5                80’s party, Copy Cat, poppodium Brogum, 21.30 uur

8                Bezoek alcohol- en drugsbus van Indigo Preventie, J.L. de Jongeschool, 08.45 – 09.15 uur

8                Bezoek alcohol- en drugsbus van Indigo Preventie, o.b.s. ’t Kofschip, 09.30 – 10.30 uur

8                Bezoek alcohol- en drugsbus van Indigo Preventie, r.k.b.s. St Willebrordus, 10.45 – 11.45 uur

8                Bezoek alcohol- en drugsbus van Indigo Preventie, o.b.s. Theo Thijssen, 13.00 – 13.30 uur

8                Barney’s Version, filmtheater fiZi, 13.00 uur

8                Bezoek alcohol- en drugsbus van Indigo Preventie, o.b.s. Binnen de Veste, 13.45 – 15.00 uur

9                Cars 2, filmtheater fiZi, 14.00 uur

10              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

10              Begrotingsraad, burgerzaal gemeentehuis, 13.30 uur

11              Open huis en onthullig nieuwe naam, communicatiecentrum De Vries

11              Voorstelling “superhelden.nl” van kinderboekenschrijver Marcel van Drielfilmtheater fiZi (UITVERKOCHT)

11              Thema-avond ‘Pirates of the Caribbean’, Zeeuwse Taveerne, 19.00 uur

11              Le Gamin au Vélo, filmtheater fiZi, 20.30 uur

11              Orgel en Beiaard, Janno den Engelsman en Boudeweijn Zwart, Nieuwe Kerk (AFGELAST ivm ziekte)

11              Opening vernieuwde café de Biet, mmv Freak & Friendz, 22.00 uur

11              Turbulentie, Overall 11, poppodium Brogum

12              Workshop rondom organist & componist Samuel de Lange sr, Nieuwe kerk

12              Le Gamin au Vélo, filmtheater fiZi, 20.30 uur

12              Opening vernieuwde café de Biet, mmv 2 Unplugged, 22.00 uur

13              Opening vernieuwde café de Biet, mmv Strange Brew, 17.00 uur

13              Pop aan Zee Kick-off: Gork A27, Yellow & Zinkzand, poppodium Brogum

14              Opname CD Eilandenkoor met orgel, Nieuwe Kerk

15              Le Gamin au Vélo -matinee-, filmtheater fiZi, 14.00 uur

15              Bingo-middag, ANBO Zierikzee, Hervormd Kerkcentrum Havenplein, 14.00 uur

16              Koersbaltoernooi, ANBO Zierikzee, gebouw de Harmonie, Kaersemakerstraat, 10.45-15.00 uur

16              Geld voor uw goud, hotel Zierikzee, Driekoningenlaan 7, 11.00-18.00 uur

16              4-Workshops voor vrijwilligers, Welzijnshuis, MFC, 19.00-21.30 uur

16              Keet in de Kerk, ‘Het Zwanenmeer in verhaal, toneel en ballet’, Nieuwe Kerk

16              Cars 2, filmtheater fiZi, 14.00 uur

17              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

17              Opnamen Arie Boomsma voor KRO programma ‘Over de streep’ 

18              Pina, filmtheater fiZi, 20.30 uur

19              Veiligheidsdag: gratis wintercontrole, Goedbloed Auto’s, 09.00-16.00 uur

19              Fietsenkijkuurtje, politieburo, Kerkhof zuidzijde 5, 10.00-11.00 uur

19              Intocht Sinterklaas, Nieuwe Haven 13.30 uur

19              Pina, filmtheater fiZi, 20.30 uur

19              Concert Marien Stouten, Nieuwe Kerk,

19              Autumn, Starlit Nights, poppodium Brogum, 21.30 uur

20              Uniek! Smaakbeleving World of Drinks, Grevelingenstraat 14, 14.00-18.00 uur

21              Kunstbende Scholentour, Pontes Pieter Zeeman, 12.00-15.00 uur.

21              Lezing Symboliek heilige (Sint) Nicolaas, (0111-417839/415317), 20.00-22.00 uur

23              De Smurfen, filmtheater fiZi, 14.00 uur

24              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

25              Adventsmarkt, Nieuwe Kerk, 14.00-20.00 uur

25              Melancholia, filmtheater fiZi, 20.30 uur

25              Turbulentie, Overall 11, poppodium Brogum

25              Live Muziek: Brian C, café de Biet, 22.00 uur

26              Najaarsmarkt, sportcentrum Onderdak, 10.00-18.00 uur

26              Kooklokaal opruimingsverkoop, Wereldvrouwen, MFC, 11.00 tot 15.00 uur

26              Promotietour Zeeuwse nanny Nelly, binnenstad, 11.00-16.00 uur

26              Adventsmarkt, Nieuwe Kerk, 10.00-15.30 uur

26              Optreden Goese operette vereniging, verpleeghuis Cornelia, om 14.30 en 19.00 uur

26              Concert Koor Cantare, St. Williborduskerk, 16.00 uur  

26              Mannenkorenconcert, Nieuwe Kerk, 19.30 uur

26              Melancholia, filmtheater fiZi, 20.30 uur

26              Heerlijk Dance Eventpoppodium Brogum, 17.00-02.00 uur

27              Muziek: The JB Orchestra, filmtheater fiZi, 15.00 uur

27              Speciale uitzending Sinterklaas in Zierikzee, 14.20 / RTL4

27              ‘Send the Light’, gospelkoor Together, Gasthuiskerk, 18.30 uur

28              Lezing Symboliek heilige (Sint) Nicolaas, (0111-417839/415317), 20.00-22.00 uur

30              Maxi instuif 8-11 jaar, YMCA Zierikzee, gebouw de Driehoek, 13.30 uur

30              Sinterklaasmiddag, kinderboeredrij de Punt, 14.00-16.30 uur

30              De Smurfen, filmtheater fiZi, 14.00 uur

30              Lezing over Zeeuwse klippers, bibliotheek de Stolpe, 20.00 uur 

 

oktober 2011

1                Snuffel- hobby en creamarkt, MFC, 10.00 – 17.00 uur

1                Demonstraties brandweer tgv 80 jarig bestaan, winkelboulevard Grevelingenstraat, 13.00 – 16.00 uur

1                Reptielenspektakel van Ferry Torrez, Bolle Dier & Tuin, 12.00, 13.30 en 15.00 uur

1                Concert Jongerenkoor Jigdaljahu olv W.A. den Hartog, Nieuwe Kerk

1                Concert Kupalje, de Rode Kamer, Havenpark 13-15, 20.00 uur

1                Concert- en feestavond/huldiging jubilarissen, gebouw de Harmonie, Kunst & Eer

1                Rabbit Hole, filmtheater fiZi, 20.30 uur

2                Speciale dienst voor verstandelijk gehandicapten, thema Schoon. Geref. kerk, Zevengetijstraat, 18.00 uur

5                Mijn vader is een detective: wet van 3, filmtheater fiZi, 14.00 uur

5                Kindertheater, Poppodium Brogum

6                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

7                Oliebollenactie Kunst & Eer

7                Tomboy, filmtheater fiZi, 20.30 uur

8                Open Huis met demonstraties, Allround Zeilmakerij, Industrieweg 45, 11.00-16.00 uur

8                Zangersfestival Regionale Zangersbond ZWNederland, Nieuwe Kerk, middag en avond

8                Tomboy, filmtheater fiZi, 20.30 uur

11              The Door in the Floor, filmtheater fiZi, 13.00 uur

12              Mijn vader is een detective: wet van 3, filmtheater fiZi, 14.00 uur

13              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

14              La Nostra Vita, filmtheater fiZi, 20.30 uur

14              Turbulentie: Swentertainer & System Error, Poppodium Brogum, 22.00 uur

15              Open Archievendag, gemeentearchief gemeentehuis (ingang achterzijde), 10.00 tot 16.00 uur 

15              Keten van Solidariteit, onder de Beuze, 10.30-15.00 uur

15              KNHB-competitie, jongens: HSD A1-Zundert, sportpark Bannink, 15.00 uur

15              KNKV-competitie, 4L: All Ready-Atlas, sportpark Bannink, 15.30 uur

15              Orgel en …orgel (Marien Stouten & Jan Peter Teeuw), Nieuwe Kerk, 20.00 uur

15              La Nostra Vita, filmtheater fiZi, 20.30 uur

15              SKA, Mark Foggo, Poppodium Brogum, 22.00 uur

16              Workshop landschapsfotografie, Natuurmonumenten, start vanaf parkeerplaats Levenstrijd

16              Penny’s Shadow, filmtheater fiZi, 14.00 uur

18              Bietentocht van de Zeeuwse beurtvaart, Nieuwe Haven

18              La Nostra Vita, filmtheater fiZi, 14.00 uur

18              Presentatie gemeentelijke begroting 2012-2015, Burgerzaal gemeentehuis, 19.30 uur. 

19              Penny’s Shadow, filmtheater fiZi, 14.00 uur

20              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

20              Start door wethouder Wim Stouten voor afvalfietstocht Pontes Pieter Zeeman, 09.00 uur

20              Keten van Solidariteit. onder de Beuze, 09.00 – 12.00 uur 

20              Ondertekening inrichting Campus Cultura, Pontes Pieter Zeeman, 17.00 uur

21              Tous le soleils, filmtheater fiZi, 20.30 uur

22              Vrijwilligersontbijt Welzijnshuis, MFC, 09.30 uur

22              Tous le soleils, filmtheater fiZi, 20.30 uur

23              Pubquiz, café de Biet

26              Kung Fu Panda 2, filmtheater fiZi, 14.00 uur

27              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

27              Gratis Hoortestdagen, Schoonenberg hoorcomfort, Dam 23, 09.00-17.30 uur

27              Gratis Hoortestdagen, Schoonenberg hoorcomfort, Dam 23, 09.00-17.30 uur

27              Raadsvergadering (agenda), gemeentehuis, 19.30 uur 

28              Harry Potter – The Deathley Hollows 2, filmtheater fiZi, 20.30 uur

29              Operatie orgel, met orgelchirurg Rinus Verhage, Nieuwe Kerk 14.00 uur 

29              Bourgonisch Oktoberfest, Pizzeria Il Nettuno d’Oro,19.00 uur

29              Live muziek: Chris Gigant, café Old Dutch, 20.00 uur

29              Z’zee Vicepoppodium Brogum, 22.00-02.00 uur

29              Harry Potter – The Deathley Hollows 2, filmtheater fiZi, 20.30 uur

29              Pluk de nacht, café de Biet

30              Muziek: East of the Sun, filmtheater fiZi, 15.00 uur   

 

september 2011

1                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

1                Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-14.30 uur

1                Fietsvoetveer met boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje naar Sophiahaven Kamperland, 16.10 uur

2                Somewhere, filmtheater fiZi, 20.30 uur

3                Somewhere,filmtheater fiZi, 20.30 uur

6                Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde(75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 11.00-12.15 uur

6                Natuurrondvaart Nationaal Park Oosterschelde, boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-15.00 uur

7                Anbo-modeshow voor senioren, gebouw de Driehoek, 14.00 uur

7                Heksje Lilly: Reis naar Mandoln, filmtheater fiZi, 14.00 uur

7                Historische Spelen ‘De vrouwen van de Toren’, Sint Lievensmonstertoren/Kerkplein, 20.00 uur

8                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

8                Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-14.30 uur

8                Fietsvoetveer met boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje naar Sophiahaven Kamperland, 16.10 uur

9                Uitverkoop kledingdepot Dorcas, Zandweg 30, 13.00-15.00 uur

9                Poetry, filmtheater fiZi, 20.30 uur

10              Uitverkoop kledingdepot Dorcas, Zandweg 30, 09.30-12.00 uur

10              Poetry, filmtheater fiZi, 20.30 uur

10              Reinier Kalkman, Nieuwe Kerk,

10              Open Monumentendag, thema ‘Nieuw gebruik-Oud gebouw’, monumenten gratis te bezichtigen

10              Kinderwaterspelen, Poortkade, 12.00 tot 18.00 uur

11              Open Monumentendag, thema ‘Nieuw gebruik-Oud gebouw’, monumenten gratis te bezichtigen

13              Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 11.00-12.15 uur

13              Natuurrondvaart Nationaal Park Oosterschelde, boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-15.00 uur

13              Anbo-bingomiddag voor vijftigplussers Hervormd Kerkcentrum Gasthuiskerk, 14.00 uur

14              Heksje Lilly: Reis naar Mandolan, filmtheater fiZi, 14.00 uur

14              Historische Spelen ‘De vrouwen van de Toren’, Sint Lievensmonstertoren/Kerkplein, 21.00 uur

15              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur 15              Historische Spelen ‘De vrouwen van de Toren’, Sint Lievensmonstertoren/Kerkplein, 21.00 uur

16              Rien a déclarer, filmtheater fiZi, 20.30 uur

16              Historische Spelen ‘De vrouwen van de Toren’, Sint Lievensmonstertoren/Kerkplein, 21.00 uur

17              Catwalk Zierikzee 

17              Rien a déclarer, filmtheater fiZi,   20.30 uur 

17              Historische Spelen ‘De vrouwen van de Toren’, Sint Lievensmonstertoren/Kerkplein, 21.00 uur

17              Skate Event, skatepark Zierikzee, vanaf 13.00 uur

17              Heavy LightBrogum

18              Cantate ‘Iemand die ander’, Thomascantorij, Thomaskerk, 10.00 uur

18              Workshop landschapsfotografie, Natuurmonumenten, start vanaf parkeerplaats Levenstrijd.

21              Winnie de Poeh, filmtheater fiZi, 14.00 uur

22              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

22              Historische Spelen ‘De vrouwen van de Toren’, Sint Lievensmonstertoren/Kerkplein, 21.00 uur

23              Verkoop tweedehands winterkleding, Dorcas, Zandweg 30, 09.30-15.00 uur

23              The Tree of Life, filmtheater fiZi, 20.30 uur

23              Turbulentie ism Reefpleets & the C-word, Brogum, 22.00 uur

24              Drumafestivalsportcentrum Onderdak, 10.45 uur

24              Verkoop tweedehands winterkleding, Dorcas, Zandweg 30, 09.30-15.00 uur

24              Bezoek van 100 kevers aan Zierikzee

24              The Tree of Life,  filmtheater fiZi, 20.30 uur

24              Historische Spelen ‘De vrouwen van de Toren’, Sint Lievensmonstertoren/Kerkplein, 21.00 uur

27              The Tree of Life, filmtheater fiZi, 14.00 uur

28              Winnie de Poeh, filmtheater fiZi, 14.00 uur

28              Presentatie trillingsonderzoek Binnenstad Zierikzee, BBZgebouw de Driehoek, 20.00 uur

29              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

30              Bezoek Pontes Pieter Zeeman door ChristenUnie 2e kamerlid Cynthia Orthega-Martijn

30              Rabbit Hole, filmtheater fiZi, 20.30 uur

 

 

augustus 2011

1                Grote kermis, Havenplein/Havenpark/Kraanplein

1                De Goudbus, Calandweg bij Welzijnshuis, 09.00-17.00 uur

2                Zierikzeese dag, braderie in de binnenstad, 10.00-17.00 uur

2                Grote kermis, Havenplein/Havenpark/Kraanplein

2                Open huis Sint Willibrorduskerk, Hogemolenstraat, 10.00-16.00 uur

2                Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 11.00-12.15 uur

2                Natuurrondvaart Nationaal Park Oosterschelde, boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-15.00 uur

2                Meezeilen met zeilvloot ‘de Zeeuwse Stromen’ vanaf ’t Luitje, 14.00 uur

3                Grote kermis, Havenplein/Havenpark/Kraanplein

3                Vlooien- en brocantemarkt, Eerste weegje 3, 10.00-16.00 uur

3                Meezeilen met zeilvloot ‘de Zeeuwse Stromen’ vanaf ’t Luitje, 14.00 uur

3                Natuurrondvaart Nationaal Park Oosterschelde, boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-15.00 uur

3                Fietsvoetveer met boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje naar Sophiahaven Kamperland, 13.00 en 16.10 uur

4                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

4                Grote kermis, Havenplein/Havenpark/Kraanplein

4                Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-14.30 uur

4                Fietsvoetveer met boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje naar Sophiahaven Kamperland, 16.10 uur

6                Boekenmarkt harmonie ‘Kunst & Eer‘, Kaerssemakerstraat, 10.00-16.00 uur

6                Centree, kinderknutselmiddag im KOOS kids

6                Centree, Kapitein Kosto (kinderminitheater), 14.30-18.30 uur (toegang gratis)

6                Centree, Waternimfen (steltentheater), 14.30-15.15 uur (toegang gratis)

6                Centree, Otter en Dodo (kindertheater), 15.00-15.45 uur (toegang gratis)

6                Centree, Minibios in een zeecontainer), 15.00-22.00 uur (toegang gratis)

6                Centree, Kunst (Expo-portretten  van markante figuren) in de Nieuwe kerk, 15.00-22.00 uur

6                Centree, Knutselen (kinderprogramma), 15.45-18.00 uur (toegang gratis)

6                Centree, Watermannen (straattheater), 15.45-20.15 uur (toegang gratis)

6                Centree, Waternimfen (steltentheater), 16.00-16.45 uur (toegang gratis)

6                Centree, Pop aan Zee, Vota Fonzie (rock ‘n roll), 16.15-17.15 uur (toegang gratis)

6                Centree, Pop aan Zee, Marsha (singer/songwriter), 17.45-18.30 uur (toegang gratis)

6                Centree, Pop aan Zee, Smout (Nederlandstalig), 19.00-19.45 uur (toegang gratis)

6                Centree, Pop aan Zee, Volt Violin (Rock), 20.15-21.00 uur (toegang gratis)

6                Centree, Pop aan Zee, Laurens Joensen (kleinkunst), 18.30-19.00 uur (toegang gratis)
6                
Centree, Pop aan Zee, Laurens Joensen (kleinkunst), 21.00-21.30 uur (toegang gratis)

7                Centree, Jazzilan (bossa Nova/Jazz), 14.00-15.00 uur

7                Centree, Negritos (Argentijnse Swing), 15.30-16.30 uur

9                Zierikzeese dag, braderie in de binnenstad, 10.00-17.00 uur

9                Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 11.00-12.15 uur

9                Natuurrondvaart Nationaal Park Oosterschelde, boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-15.00 uur

10              Pilot scootmobielcursus, MFC, de Huijbertstraat, 09.30-16.00 uur

10              Natuurrondvaart Nationaal Park Oosterschelde, boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-15.00 uur

10              Fietsvoetveer met boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje naar Sophiahaven Kamperland, 13.00 en 16.10 uur

11              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

11              Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-14.30 uur

11              Fietsvoetveer met boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje naar Sophiahaven Kamperland, 16.10 uur

11              Concert fanfare Crescendo, muziektent, 19.30 uur

13              2e hands boekenmarkt (16e editie) met ca 20 kramen, Havenplein, 10.00-17.00 uur

16              Zierikzeese dag, braderie in de binnenstad, 10.00-17.00 uur

16              Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 11.00-12.15 uur

16              Natuurrondvaart Nationaal Park Oosterschelde, boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-15.00 uur

17              Natuurrondvaart Nationaal Park Oosterschelde, boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-15.00 uur

17              Fietsvoetveer met boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje naar Sophiahaven Kamperland, 13.00 en 16.10 uur

17              ZLM Voetbalclinic olv Dennis & Gerard de Nooijer en Dolf Roks, Den Hogen Blok, 13.30-15.30 uur

18              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

18              Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-14.30 uur

18              Fietsvoetveer met boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje naar Sophiahaven Kamperland, 16.10 uur

20              Wijken-korfbaltoernooi All Ready, sportpark Bannink, 13.00 uur

23              Zierikzeese dag, braderie in de binnenstad, 10.00-17.00 uur

23              Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 11.00-12.15 uur

23              Natuurrondvaart Nationaal Park Oosterschelde, boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-15.00 uur

25              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

25              Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-14.30 uur

25              Fietsvoetveer met boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje naar Sophiahaven Kamperland, 16.10 uur

25              Concert Martin Mans, Nieuwe Kerk,

25              Inspraakavond over de openbare ruimte winkelgebied Zierikzee (verzet naar 31-08)

25              Havendagen

25              Albertina, eetcafe de Banjaard, 21.00 uur

26              Havendagen

26              Wielerronde in centrum, vanaf 17.00 uur

26              De jongens van je weet wel, eetcafe de Banjaard, 20.30 uur

27              Havendagen

27              Opendag de Lanen, Bouwlocatie De Lanen, Wakerdijk 7 te Zierikzee, 11.00-16.00 uur

27              ProSound Drive-Inn, eetcafe de Banjaard, 20.00 uur

27              Jasperfest, Motorclub Zierikzee, Steenovenseweg 2, vanaf 20.00 uur

30              Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 11.00-12.15 uur

30              Natuurrondvaart Nationaal Park Oosterschelde, boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-15.00 uur

31              Inspraakavond over de openbare ruimte winkelgebied Zierikzee, gemeentehuis, 19.30 uur

  

juli 2011

1                41e  Deltaweek:

1                Meezeilen met De Zeeuwse Stromen vanaf ’t Luitje, 14.00 uur

2                41e  Deltaweek:

2                Watersportmarkt, Havenplein, 10.00-17.00 uur

2                Schrijfster Lizette Dalebout, boekhandel de Vries, 11.00-13.00 uur

2                Havenconcert Kunst & Eer 2011, gebouw de Harmonie, 14.30-16.00 uur

2                Concert van aanstormend talent, Nieuwe kerk, 16.30 uur

2                Havenconcert Kunst en Eer op de ZZ10 in de Nieuwe Haven nabij het poortencomplex, 19.30 uur

3                41e  Deltaweek:

3                Kunstwandeling, 12.00-17.00 uur

4                41e  Deltaweek:

5                41e  Deltaweek:

5                Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 11.00-12.15 uur

5                Natuurrondvaart Nationaal Park Oosterschelde, boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-15.00 uur

5                Meezeilen met De Zeeuwse Stromen vanaf ’t Luitje, 14.00 uur
6                41e  Deltaweek:

6                Vlooien- en brocantemarkt, Eerste weegje 3, 10.00-16.00 uur

7                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

7                Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-14.30 uur

7                Fietsvoetveer met boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje naar Sophiahaven Kamperland, 16.10 uur

7                41e  Deltaweek:

12              Zierikzeese dag, braderie in de binnenstad, 10.00-17.00 uur

12              Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 11.00-12.15 uur

12              Natuurrondvaart Nationaal Park Oosterschelde, boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-15.00 uur

14              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

14              Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-14.30 uur

14              Fietsvoetveer met boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje naar Sophiahaven Kamperland, 16.10 uur

16              Matineeconcert Sopraan Marianne Boer en organist/pianist Wim Boer, Nieuwe Kerk, 16.30 uur

19              Zierikzeese dag, braderie in de binnenstad, 10.00-17.00 uur

19              Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 11.00-12.15 uur

19              Natuurrondvaart Nationaal Park Oosterschelde, boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-15.00 uur

20              Natuurrondvaart Nationaal Park Oosterschelde, boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-15.00 uur

20              Fietsvoetveer met boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje naar Sophiahaven Kamperland, 13.00 en 16.10 uur

21              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

21              Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-14.30 uur

21              Fietsvoetveer met boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje naar Sophiahaven Kamperland, 16.10 uur

26              Zierikzeese dag, braderie in de binnenstad, 10.00-17.00 uur

26              Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 11.00-12.15 uur

26              Natuurrondvaart Nationaal Park Oosterschelde, boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-15.00 uur

26              Vakantiebingo ANBO, Hervormd kerkcentrum aan het Havenplein, 14.00 uur

27              Natuurrondvaart Nationaal Park Oosterschelde, boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-15.00 uur

27              Fietsvoetveer met boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje naar Sophiahaven Kamperland, 13.00 en 16.10 uur

28              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

28              Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-14.30 uur

28              Fietsvoetveer met boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje naar Sophiahaven Kamperland, 16.10 uur

30              Grote kermis, Havenplein/Havenpark/Kraanplein

30              De Goudbus, Calandweg bij Welzijnshuis, 09.00-17.00 uur

30              Boekenmarkt harmonie ‘Kunst & Eer‘, Kaerssemakerstraat, 10.00-16.00 uur

30              Meezeilen met zeilvloot ‘de Zeeuwse Stromen’ vanaf ’t Luitje, 14.00 uur

30              Jong talent concerteert, Nieuwe Kerk, 16.30 uur

30              Live muziek mmv Peter van Doren, eetcafé de Banjaard, vanaf 22.00 uur

 

juni 2011

1                Paardenmarkt, braderie en toeristische markt in het centrum, 10.00-16.00 uur

1                Kindertheater voor kinderen van 7 t/m 12 jaar, poppodium Brogum, 13.30 uur

1                Yogi Beer, fiZi, 14.00 uur

2                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

3                True Grit, fiZi, 20.30 uur

4                Snuffelmarkt Stichting Woord & Daad, onder de Beuze, 09.00-14.00 uur

4                True Grit, fiZi, 20.30 uur

5                Bach Cantatadienst, Gasthuiskerk, 16.30 uur

7                Workshop Sport & vrijwilligers, Welzijnshuis, 09.30 uur

8                Yogi Beer, fiZi, 14.00 uur

9                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

10              Beklimming Dikke toren, 10.00-17.00 uur

10              Gooische Vrouwen, fiZi, 20.30 uur 

11              Gooische Vrouwen, fiZi, 20.30 uur 

12              Pinkstermarkt, braderie in het centrum

12              Gooische Vrouwen, fiZi, 19.30 uur 

13              Weidepicknick bij fam. den Boer, Zandweg 29, 10.00-16.00 uur

13              Gratis taxatie goud & zilver, hotel ’t Getij, 11.00-18.00 uur

14              Beklimming Dikke toren, 10.00-17.00 uur

14              Stadswandeling met bezoek aan monument, 10.30-12.30 uur
14              Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 11.00-12.15 uur

14              Gooische Vrouwen, fiZi, 14.00 uur 

14              Haringparty van de Schouwse MaatjesStads & Commerciewerf en restaurant De Scheepwerf, 16.00-20.30 uur

15              Gnomeo en Juliet, fiZi, 14.00 uur

16              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

17              Vertrek RijwielToerClub Schouwen-Duiveland naar Menton, de Biet, 07.30 uur

17              Incendies, fiZi, 20.30 uur 

18              Groot Atletiek-evenement, sportpark Bannink, vanaf 10.30 uur.

18              Incendies, fiZi, 20.30 uur 
18              Zangavond Eilandenkoor met Martin Mans formatie olv Marin Mans, 
Nieuwe Kerk,

19              Vaderdag

20              Rijbewijskeuring 70-plussers, MFC, de Huijbertstraat

20              Zierikzeesche Avondvierdaagse, Havenplein, vertrek vanaf 18.45 uur

21              Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 11.00-12.15 uur

21              Zierikzeesche Avondvierdaagse, Havenplein, vertrek vanaf 18.45 uur

22              Zierikzeesche Avondvierdaagse, Havenplein, vertrek vanaf 18.45 uur

23              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

23              Avondvierdaagse Havenplein, vertrek vanaf 18.45 uur 

24              Bolle Buiken High Tea, Grand Café Cornelia, Emil Sanstromweg 2, 14.00-16.00 uur

24              Black Butterflies, fiZi, 20.30 uur
25              Black Butterflies, fiZi, 20.30 uur

28              Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde(75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 11.00-12.15 uur

30              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

30              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

 

mei 2011

1                Kunstwandeling door het centrum. 12.00-17.00 uur

2                Beklimming Dikke Toren, 12.00-17.00 uur

2                Bijeenkomst WMO-adviesraad, kamer 1.30, gemeentehuis, 15.00 uur

3                Korte rondvaart Nationaal Park Oosterschelde (75 minuten), boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 11.00-12.15 uur

3                Natuurrondvaart Nationaal Park Oosterschelde, boot ‘Frisia’ vanaf ’t Luitje, 13.00-15.00 uur

4                Scootmobieltocht naar Scharendijke, vertrek vanaf gemeentehuis 13.00 uur

4                Arthur 3, fiZi, 14.00 uur

5                Bevrijdingsdag, officiële nationale feestdag (winkels zijn geopend)

5                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

6                The Kings Speech, fiZi, 20.30 uur

7                The Kings Speech, fiZi, 20.30 uur

8                Moederdag

8                The Kings Speech, fiZi, 19.30 uur

10              The Kings Speech, fiZi, 14.00 uur

11              Arthur 3: strijd tussen twee werelden, fiZi, 14.00 uur

12              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

12              Toneel – Eenakters, fiZi, 20.00 uur

13              Les Petits Mouchoirs, fiZi, 20.30 uur

14              Bloemen- en plantenmarkt

14              Rommelmarkt Dierenasiel, Zandweg, 10.00-16.00 ur

14              Open repetitie harmonie/jeugdorkest/slagwerkgroep Kunst & Eer, onder de Beuze, 14.00-16.00 uur

14              Les Petits Mouchoirs, fiZi, 20.30 uur

14              Finale RegioRuis, poppodium Brogum,

16              Rijbewijskeuring 70-plussers, MFC, de Huijbertstraat

16              Strijd om de trofee Beste Zeeuwse Asperge-amusegerecht, restaurant De Zeelandbrug

18              Mijn opa de bankrover , fiZi, 14.00 uur

18              Jaarvergadering Bewonersvereniging BBZ Zierikzee, gebouw de Driehoek, 19.30 uur

19              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

20              Biutiful, fiZi, 20.30 uur

21              Biutiful, fiZi, 20.30 uur

25              Mijn opa de bankrover , fiZi, 14.00 uur

25              Workshop thriller schrijven, bibliotheek de Stolpe, 19.30 uur

25              Anywave, poppodium Brogum,

26              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

26              Promotie vereniging D’Antilopen, onder de Beuze, 09.30-15.00 uur

27              Anywave, poppodium Brogum,

27              Beklimming Dikke Toren, 10.00-17.00 uur

27              Black Swan, fiZi, 14.00 uur

28              Beuzemarkt, J.L. de Jongeschool, 09.00-15.00 uur

28              Black Swan, fiZi, 20.30 uur

28              Nationale hengeldag in de gracht voor de jeugd, 09.30 – 11.30 uur

28              Onderling solistenconcours Kunst & Eer, gebouw de Harmonie

28              Concert Groot Koor Zeeland, Nieuwe Kerk,

28              31e editie Anywave, poppodium Brogum, vanaf 14.00 uur

28              GrootKoor Holland, Nieuwe Kerk, 16.00 uur

29              Black Swan, fiZi, 19.30 uur
31              Paardenmarkt, binnenstad

31              Beklimming Dikke Toren, 10.00-17.00 uur
31              Black Swan, fiZi, 14.00 uur

 

 

april 2011

1                Let Me In, fiZi, 20.30 uur

2                Let Me In, fiZi, 20.30 uur

2                30e museumweekend

2                Kinderkledingbeurs, Pontes Pieter Zeeman, 10.00-11.30 uur

2                Bijeenkomst Roteryclub ZierikzeeNieuwe Kerk,

3                Let The Right One In, fiZi, 19.30 uur

3                30e museumweekend

3                Pub Bingo met akoestisch optreden van ‘Fragment’, café de Biet, vanaf 16.00 uur

5                Tess, literaire verfilming, fiZi, 13.00 uur

6                Mega Mindy en het Zwarte Kristal, fiZi, 14.00 uur

6                Beursvloer, burgerzaal gemeentehuis, 16.00-19.00 uur

7                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

8                Kleine Viezerik en Mastah D en Lo-Bo, poppodium Brogum, 19.30 uur

8                Sonny Boy, fiZi, 20.30 uur

9                Sonny Boy, fiZi, 20.30 uur

10              Muziek: The JB Orchestra, fiZi, 15.00 uur

10              Sonny Boy, fiZi, 19.30 uur

11              Vergadering commissie Openbare Ruimte, Burgerzaal gemeentehuis, 19.30 uur

11              Sonny Boy, fiZi, 19.30 uur

11              28e ronde interne competitie, recreatiezaal de Veste, 20.00, uur

12              Mondiale Milieutocht COS Zeeland, Obs Binnen de Veste, 09.00-12.00 uur

12              Sonny Boy, fiZi, 14.00 uur

13              Mondiale Milieutocht COS Zeeland, J.L. de Jongeschool, 09.00-12.00 uur

13              Schoolvoetbalkampioenschap: voorronden en finales meisjeszeventallen, sportpark Den Hogen Blok, 13.30 uur

13              Mega Mindy en het Zwarte Kristal, fiZi, 14.00 uur

14              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

15              Mondiale Milieutocht COS Zeeland, St. Willibrordusschool, 09.00-12.00 uur

15              Mondiale Milieutocht COS Zeeland, J.W. van den Doelschool, 13.00-15.00 uur

15              Gofish live op radio Schouwen-Duiveland, in het programma ‘de Vrijdag‘, 19.00-21.00 uur

15              Kennismaking met de accordeon en Concertina, de driehoek, 19.30 uur

15              Spreekbeurt Jan Zwemer, ‘Stad & Lande‘, MFC, 19.30 uur

15              Potische, fiZi, 20.30 uur

15              Chill-out, YMCA Zierikzee, de Driehoek, 21.30-24.00 uur

15              RegioRuis, poppodium Brogum,

16              Demo-dag Elna naaimachines, ‘Het Atelier’, Nw. Bogerdstraat 10, 10.00-17.00 uur

16              Verkoop choco-eitjes in het centrum en winkelboulevard tbv goed doel, Ladies Circle

16              Jaarconcert Kunst & Eer 2011 mmv pianist Cor Bakker, aula Pontes Pieter Zeeman

16              Landelijk jaarcongres KIWANIS, Nieuwe Kerk,

16              Potische, fiZi, 20.30 uur

18              Rijbewijskeuring 70-plussers, MFC, de Huijbertstraat

20              Megamind: Superschurk, fiZi, 14.00 uur

20              Paasknutselmiddag met paashaas, Kinderboerderij De Punt, 14.00-16.00 uur

20              Toneelstuk ‘Drugged-Up’, door Pontes-leerlingen

21              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

21              na zonsondergang NuFormer’s INTERACTIVITY test, ‘Nieuwe Kerk’

22              Beklimming, Dikke Toren, 12.00-17.00 uur

22              Norwegian Wood, fiZi, 20.30 uur

23              Paasmarkt, Havenplein, 10.00-16.00 uur

23              Samenkomst klassieke schepen, ’t Luitje

23              Norwegian Wood, fiZi, 20.30 uur

23              Paaspop in diverse kroegen, vanaf 17.00 uur

25              Paas Brunch, Hotel grand café ’t Getij, vanaf 12.00 uur

26              Norwegian Wood, litereraire verfilming, fiZi, 13.00 uur

27              Megamind: Superschurk, fiZi, 14.00 uur

28              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

29              The Disappearance of Alice Creed, fiZi, 20.30 uur

29              Oranjenacht mmv Kees Dalton, bar cafe Deja Vu, Lange Nobelstraat 3, 21.00 uur, 

30              Koninginnedag, centrum

30              Heropening Omoda schoenen, Havenplein

30              Koninginnedagconcert Duivelands mannenkoor, Nieuwe Kerk, 19.30 uur

30              The Disappearence of Alice Creed, fiZi, 20.30 uur

 

maart 2011

1                Koffie-ochtend met uitleg over OV-chipkaart. parochiecentrum, Mosselstraat, 09.30 uur

2                Verkiezing van de leden van provinciale staten van Zeeland, 07.30-21.00 uur

2                Eilandelijk schaakkampioenschap basisscholen, Pontes Pieter Zeeman

2                Dik Trom, fiZi, 14.00 uur

3                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

4                Haar naam was Sarah, fiZi, 20.30 uur

5                Haar naam was Sarah, fiZi, 20.30 uur

6                Brunch, Hotel grand café ’t Getij, vanaf 12.00 uur

6                Haar naam was Sarah, fiZi, 14.00 uur

6                Haar naam was Sarah, fiZi, 19.30 uur

7                Bijeenkomst WMO-adviesraad, kamer 1.30, gemeentehuis, 15.00 uur

7                Haar naam was Sarah, fiZi, 19.30 uur

8                Boy A, fiZi, 13.00 uur

8                Haar naam was Sarah, fiZi, 19.30 uur

9                Woensdagmiddagclub, 8-12 jaar, MFC, 14.00-15.30 uur

9                Het geheim, fiZi, 14.00 uur

9                Lezing ‘Groei & Bloei’, over ziekteresistente rozen, MFC, 20.00 uur

10              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

10              Lezing over afscheid nemen door Lieke Bosveld, kerkcentrum achter Gasthuiskerk, 20.00 uur

11              Stampot voor een appel en een ei, Hotel grand café ’t Getij, ter gelegenheid 1 jarig bestaan

11              Start Lustrumfeest, fiZi, 19.30 uur

11              De eenzaamheid van de priemgetallen, fiZi, 20.30 uur

11              Turbulentie, poppodium Brogum, 22.00 uur

12              Des Hommes et des Dieux, fiZi, 20.30 uur

12              Juke Joints, support Herman en Lizz, poppodium Brogum, 21.15 uur

13              Het geheim, fiZi, 14.00 uur

13              De eenzaamheid van de priemgetallen, fiZi, 19.30 uur

14              Des Hommes et des Dieux, fiZi, 19.30 uur

15              ‘Anders lezen, als gewoon lezen niet meer gaat’, bibliotheek de Stolpe, 09.30-12.00 uur

15              De eenzaamheid van de priemgetallen, fiZi, 13.00 uur

15              Literair: Marjan Berk, fiZi, 20.00 uur

16              Keet in de kerkNieuwe Kerk, 09.00-12.00 uur

16              Regionale ronde Nationale voorleeswedstrijd, bibliotheek de Stolpe, 13.30 uur

16              Kindertheater 7 t/m 9 jaar, poppodium Brogum, 13.30-15.00 uur

16              Het geheim, fiZi, 14.00 uur

16              Kindertheater 10 t/m 12 jaar, poppodium Brogum, 15.10-16.40 uur

16              Keet in de kerk voor belangstellenden, Nieuwe Kerk, 19.00 uur

16              Publiekskeuzefilm Fanny en Alexander, fiZi, 19.30 uur

16              Cursus ‘Eerste hulp en homeopathie’, gebouw de Driehoek, 19.30-22.00 uur

17              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

17              Workshop ‘tapas maken’, Boa Tarde, 13.30-16.00 uur 

17              Publiekskeuzefilm, Wilde Mossels, fiZi, 19.30 uur

18              Another Year, fiZi, 20.30 uur

19              Open dag fiZi, fiZi, 10.00 uur

19              Open Doek: de amateur voorbij, fiZi, 14.00 uur

19              Zeeuws Basisscholenkampioenschap schaken

19              Voorstelling ‘De Eetkamer’ van theatergroep Zierik, MFC, 20.00 uur

19              Another Year, fiZi, 20.30 uur

20              Muziek: John & James, fiZi, 15.00 uur

20              Pub Bingo met akoestisch optreden van ‘Fragment’, café de Biet, vanaf 16.00 uur

21              Rijbewijskeuring 70-plussers, MFC, de Huijbertstraat

22              Start cursus ‘Italiaans op reis’, ROC, Jannewekken 19, 19.30-22.00 uur

23              Opening Palazolli-huis, zorgcentrum Borrendamme

23              Kindertheater 7 t/m 9 jaar, poppodium Brogum, 13.30-15.00 uur

23              Woensdagmiddagclub, 6-12 jaar, workshop Circusvoorstelling, MFC, 14.00-15.30 uur

23              Rapunzel, fiZi, 14.00 uur

23              Kindertheater 10 t/m 12 jaar, poppodium Brogum, 15.10-16.40 uur

24              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

24              Bespeling carillon door Janno den Engelsman ‘filmmuziek’ tgv jubileum filmtheater fiZi

24              Literair: Jessica Durlacher, fiZi, 12.30 uur

25              RegioRuis, poppodium Brogum,

25              Loft, fiZi, 20.30 uur

26              Loft, fiZi, 20.30 uur

26              Second7 en The Resistance Plot, poppodium Brogum

27              Loft, fiZi, 14.00 uur

27              Lezing schrijfster Ineke van Pelt, kerkcentrum achter de Gasthuiskerk, 14.15 uur

27              Loft, fiZi, 19.30 uur

28              Loft, fiZi, 19.30 uur

30              Rapunzel, fiZi, 14.00 uur

31              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

31              Feestelijke her-opening Albert Heijn, Lange Nobelstraat

31              Opening kreeftenseizoen, ’t Luitje en P-plaats Hoofdpoortstraat

 

februari 2011

1                Koffieochtend, parochiecentrum aan de Mosselstraat, met lezing Jan Nauta van de Wereldwinkel, 09.30 uur

2                Verschrikkelijke Ikke – Matinee, fiZi, 14.00 uur

2                Start ‘Kunstenaars in Zeeland’deel 2, Nieuwe Kerk, 20.00 uur

3                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

4                El secreto de sus ojos, fiZi, 20.30 uur

4                Latin Flair, Kramer Dance Masters, ’t Vrije 2, 21.00-01.00 uur

5                El secreto de sus ojos, fiZi, 20.30 uur

5                Smartlappengala, poppodium Brogum, 21.00 uur

8                Taxatie- en inkoopdag oude boeken, Cafe-restaurant De Proeverij, 13.00-16.30 uur

9                Woensdagmiddagclub, 6-12 jaar, workshop Theater en Chinese bordjes, MFC, 14.00-15.30 uur

9                Briefgeheim, fiZi, 14.00 uur

9                Bloempotjes inkleuren en bolletjes planten, Kinderboerderij De Punt, 14.00-16.00 uur

10              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

10              Voorlichting over schoonmaakmiddelen, parochiecentrum aan de Mosselstraat, 14.00 uur

11              The Tree, fiZi, 20.30 uur

12              Afdansen jeugd stijldansen, Kramer Dance Masters, ’t Vrije 2

12              Burgh Trio, De Rode Kamer, 20.00 uur

12              The Tree, fiZi, 20.30 uur

12              JP & the Seegersession Band, poppodium Brogum, 21.00 uur

13              Valentijn Brunch, Hotel grand café ’t Getij, vanaf 12.00 uur

13              Harry Potter and the Deathly Hollows, fiZi, 14.00 uur

13              Afdansenstreetdance en breakdance, Kramer Dance Masters, ’t Vrije 2

13              Harry Potter and the Deathly Hollows, fiZi, 19.30 uur

15              The Tree – literaire verfilming, fiZi, 13.00 uur

16              Briefgeheim, fiZi, 14.00 uur

16              Stemming nieuwe clubnaam, kantine VV Zierikzee, 13.00 tot 20.00 uur

17              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

17              Stemming nieuwe clubnaam, kantine VV Mevo, 18.00 tot 20.00 uur

18              Bijeenkomst statenleden Babijn en Pape, Pontes Pieter Zeeman

18              Presentatie Champaign Schouwen-Duiveland met film over prostitutie in India, MFC, 19.30 uur

18              Majesteit, fiZi, 20.30 uur

19              ‘Inner child tarot’-tekenworkshop, de Driehoek, 10.30-15.30 uur

19              Akoestisch optreden en signeersessie The ChimneyFree Recordshop, Appelmarkt 4, 12.30 uur

19              ‘K2 Pop this highest ollietour’, Boardshop Uncle, Schuithaven, vanaf 13.00 uur

19              Majesteit, fiZi, 20.30 uur

20              Dik Trom, fiZi, 14.00 uur

20              Uitzenddienst Classicale Zendings Commissie, Gasthuiskerk, 14.30 uur.

20              The Social Network, fiZi, 19.30 uur

21              Rijbewijskeuring 70-plussers, MFC, de Huijbertstraat

21              The Social Network, fiZi, 19.30 uur

22              Majesteit, fiZi, 14.00 uur

23              Dik Trom, fiZi, 14.00 uur

23              Anbo Lente- en zomermodeshow, de Driehoek, 14.00 uur

23              Woensdagmiddagclub Welzijnshuis, kinderen 8-12 jaar workshop schminken, MFC, 14.00 tot 15.30 uur.

24              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

24              Expositie kunstproject, Theo Thijsenschool, 17.00-19.00 uur

25              Lang & Gelukkig, fiZi, 20.30 uur

25              RegioRuis, poppodium Brogum

26              Lang & Gelukkig, fiZi, 20.30 uur

26              Pub Bingo met akoestisch optreden van ‘Fragment’, café de Biet, vanaf 22.00 uur

26              Seventy One, stadscafé LEF, Appelmarkt, 22.30 uur

27              Muziek: Klezz, fiZi, 15.00 uur

27              Happy Hour ivm verjaardag uitbater Robbert, café de Biet, 16.00 uur

 

januari 2011

3                Aftrap Europees Jaar Vrijwilligerswerk, Welzijnshuis, 14.30-15.30 uur

5                Ernst, Bobbie en de Monta Rossa, fiZi, 14.00 uur

5                13e editie driebandentoernooi om de Graanbeurstrofee, clubhuis de Graanbeurs, 19.00 uur

6                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

6                13e editie driebandentoernooi om de Graanbeurstrofee, clubhuis de Graanbeurs, 19.00 uur

7                Tirza, fiZi, 20.30 uur

8                Kerstboomverbranding, Hatfieldpark, 19.00 uur

8                Tirza, fiZi, 20.30 uur

8                Nieuwjaarsparty: ‘Badhairday goes eighties’, poppodium Brogum, 21.00 uur

9                Brunch, Hotel Grand Café ’t Getij, 12.00 uur

10              13e editie driebandentoernooi om de Graanbeurstrofee, clubhuis de Graanbeurs, 19.00 uur

11              Tirza Matinee, fiZi, 14.00 uur

12              Foeksia de miniheks – Matinee, fiZi, 14.00 uur

12              Cupcakes maken op Kinderboerderij De Punt, 14.00-16.00 uur

12              13e editie driebandentoernooi om de Graanbeurstrofee, clubhuis de Graanbeurs, 19.00 uur

13              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

13              13e editie driebandentoernooi om de Graanbeurstrofee, clubhuis de Graanbeurs, 19.00 uur

14              Eat Pray Love, fiZi, 20.30 uur

14              13e editie driebandentoernooi om de Graanbeurstrofee, clubhuis de Graanbeurs, 19.00 uur

15              Twee éénakters uit ‘De goede dokter’ van Neil Simon, Rode Kamer, 20.00 uur

15              Eat Pray Love, fiZi, 20.30 uur

15              13e editie driebandentoernooi om de Graanbeurstrofee, clubhuis de Graanbeurs, 13.00 uur

16              Oecumenische viering, St. Willibroduskerk, 09.30 uur

16              Getij High Tea, Hotel grand café ’t Getij, vanaf 13.00 uur

16              Nieuwjaarsmatinee Kunst & Eer, gebouw de Harmonie, 14.15-16.00 uur

16              Muziek: Metalektro, fiZi, 15.00 uur

16              Streetdancewedstrijd, Kramer Dance Masters, ’t Vrije 2

17              Rijbewijskeuring 70-plussers, MFC, de Huijbertstraat

17              Presentatie nieuwe WMO-adviesraad 2011-2015, gemeentehuis, 16.00 uur

17              Nieuwjaarsreceptie OSD, Nieuwe Kerk, 17.00-19.00 uur            

18              Eat Pray Love – literaire verfilming, fiZi, 13.00 uur

19              Open dag Pontes Pieter Zeeman, 13.30-16.00 uur

19              Foeksia de miniheks – Matinee, fiZi, 14.00 uur             

19              Mini Instuif CJV voor kinderen 4-6 jaar, gebouw de Driehoek, 14.00-16.00 uur

19              Open dag Pontes Pieter Zeeman, 19.00-21.30 uur

20              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

20              Themabijeenkomst Openbaar vervoer op Schouwen-Duiveland, MFC, De Huijbertstraat 35, 14.00 uur

21              Four Roses[fiZi]>Tip!, fiZi, 20.30 uur

21              DJ Santos Suarez, Kramer Dance Masters, ’t Vrije 2, 21.00-01.00 uur

21              Turbulentie, (Rock, Dance en Hip-Hop), poppodium Brogum, 22.00 uur

22              Orgelbespeling Petra Blees, Nieuwe Kerk, 20.00 uur

22              Four Roses[fiZi]>Tip!, fiZi, 20.30 uur

22              Jaya the Cat, poppodium Brogum, 21.00 uur

25              Literaire avond met Marijke Hilhorst, fiZi, 20.00 uur

26              Koffieochtend voor ouders met baby’s, bibliotheek De Stolpe, 10.30-11.30 uur

26              Woensdagmiddagclub kinderen 8-12 jaar, workshop diaboloën & jongleren, MFC, 14.00-15.30 uur

26              Verschrikkelijke Ikke – Matinee, fiZi, 14.00 uur

26              Start cursus 1 Mandala tekenen, gebouw de Driehoek

27              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

28              Herdenkingsbijeenkomst overledenen, Hospice Kaaskenshuis, Luthese kerk, 15.00-16.00 uur

28              “Eten langs de kaai“, culinairetocht langs de haven met tuk tuk’s

28              The American, fiZi, 20.30 uur

28              RegioRuis, poppodium Brogum,

29              The American, fiZi, 20.30 uur

29              Danscafé voor paren, Kramer Dance Masters, ’t Vrije 2, 21.00 uur

30              Muziek: No Problems, fiZi, 15.00 uur