ARCHIEF 2010

december 2010

1                Opening Uitvaartwinkel de Koepel, Havenpark 30

1                Sammy en de geheime doorgang, fiZi, 14.00 uur

2                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

3                Extra koopavond tot 21.00 uur

3                Io sono l’amore, fiZi, 20.30 uur

4                Muziekpieten in de binnenstad, 11.00-14.00 uur

4                Eerste Sport2000 Ten Miles wedstrijd, Grevelingenstraat 3, 13.30 uur (AFGELAST !!)

4                Io sono l’amore, fiZi, 20.30 uur

5                Kunstwandeling door Zierikzee, 12.00-17.00 uur

5                Optreden La Ma Doe, The Lounge, Beddeweeg 8, 15.00 uur

7                Io sono l’amore, fiZi-matinee, 14.00 uur

9                Friek’s Techniektruck, Pontes Pieter Zeeman

8                Sammy en de geheime doorgang, fiZi, 14.00 uur

8                Presentatie ‘Kerstverhaal in beeldende kunst’, Weststraat 9, 20.00 uur

9                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

9                Friek’s Techniektruck, Pontes Pieter Zeeman

10              Latin Flair 2nd base salsaparty, danscentrum Kramer

10              Adventsconcert met Zeeuws Byzantijns Koor Srétenje, Nieuwe Kerk

10              Concert damesensemble Waisisi, in de St. Lievensmonstertoren, 20.00 uur

10              Local Heroes, poppodium Brogum, 20.00 uur

10              Splice, fiZi, 20.30 uur

11              Concert damesensemble Waisisi, in de St. Lievensmonstertoren, 20.00 uur

11              Kerstfair Scouting Zierikzee, clubgebouw van Veenlaan, 14.00-19.00 uur

11              Local Heroes, poppodium Brogum, 20.00 uur

11              Optreden Rosa Trio, de Rode Kamer, 20.00 uur

11              Splice, fiZi, 20.30 uur

11              Local Underground, poppodium Brogum, 21.30 uur

12              Brunch, Hotel Grand Café ’t Getij, 12.00 uur

12              Muziek: Zinkzand, fiZi, 15.00 uur

12              Concert damesensemble Waisisi, in de St. Lievensmonstertoren, 16.00 uur

15              Marmaduke, fiZi, 14.00 uur

15              Presentatie ‘Kerstverhaal in beeldende kunst’, Weststraat 9, 20.00 uur

16              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

17              Submarino, fiZi, 20.30 uur

18              Prijsuitreiking stempelactie ZZ Neptunus, terras eetcaf’e Marktzicht, 14.00 uur

18              Concert Indiase topmuzikanten Surajit Das & Friends, MFC, 20.00 uur

18              Submarino, fiZi, 20.30 uur

18              JP & The Seegersessieband, supportact: Champaign Charlie, poppodium Brogum, 21.30 uur

19              Première Filmgroep Skoep, fiZi, 16.00 uur

21              Submarino literaire verfilming, fiZi, 13.00 uur

22              Extra koopavond tot 21.00 uur

22              Marmaduke, fiZi, 14.00 uur

23              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

24              Kerstavond, winkels sluiten om 17.00 uur

25              1e kerstdag, winkels gesloten

26              2e kerstdag, winkels gesloten

26              ANBO kerstinstuif 50 plussers, Hervormd kerkcentrum achter de Beuze, 14.00-16.00 uur

29              Ernst, Bobbie en de Monta Rossa, fiZi, 14.00 uur

30              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

30              Ernst, Bobbie en de Monta Rossa, fiZi, 14.00 uur

31              Oudejaarsdag, winkels geopend tot 17.00 uur

.

  • voor het actuele kunst- & expositie aanbod zie: de expositiekalender
  • november 2010

    1                Info-bijeenkomst ziekenhuis Zierikzee, Admiraal de Ruyter Ziekenhuis, gemeentehuis, 19.30 uur

    3                Shrek voor eeuwig en altijd, fiZi, 14.00 uur

    4                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    5                Copie Conforme, fiZi, 20.30 uur

    6                Voedselactie Dorcas, inleveren voedselpakketten div.supermarkten/kerken 09.00-17.00 uur

    6                Drumaconcours, sportcentrum Onderdak, vanaf 10.00 uur, finale om 16.30 uur

    6                Trio C, Rode kamer, 20.00 uur

    6                Najaarsconcert Stouten Musiceert, Nieuwe Kerk, 20.00 uur

    6                Copie Conforme, fiZi, 20.30 uur

    6                Schuimparty, disco The Lounge, Beddeweeg 8, 21.00 uur

    6                Perquisite, supportact: Urita, poppodium Brogum, 21.30 uur

    7                Kunstwandeling door Zierikzee, 12.00-17.00 uur

    7                Shrek voor eeuwig en altijd, fiZi, 14.00 uur

    7                Presentatie van ongeveer 25 Ford Taunussen, Havenplein, 14.00-15.00 uur

    7                Lezing door Rinus van Warven over bijna-dood-ervaringen, Gasthuiskerk, 15.00 uur

    8                Tweedelige cursus ‘Kleur’ (deel I), Zeeuwse Volksuniversiteit, MFC, ’s middags 

    9                Copie Conforme, fiZi-matinee, 14.00 uur

    10              Dag van de Mantelzorg, symbolische opening door gedeputeerde G. van Heukelom, gemeentehuis, 09.00 uur

    10              Keet in de kerk, ‘Het meisje met de zwavelstokjes’, Nieuwe Kerk, 09.00, 10.00 en 11.00 uur

    10              Shrek voor eeuwig en altijd, fiZi, 14.00 uur

    11              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    12              The Doors: When You’re Strange, fiZi, 20.30 uur

    13              Najaarspostzegelbeurs, scoutinggebouw, van Veenlaan, 10.00-16.00 uur

    13              Koor Cantare zingt Purcell en Pearsall, St. Willibroduskerk, 16.00 uur

    13              Disco-zwemmen, zwembad Onderdak,19.00-21.00 uur

    13              ‘Ein deutsches Requiem van Brahms Nieuwe Kerk, 19.30 uur

    13              Concert Kunst & Eer, sportcentrum Onderdak, 20.00 uur

    13              The Doors: When You’re Strange, fiZi, 20.30 uur

    13              Eighties Night met Villagroove en dj Wired, poppodium Brogum, 21.30 uur

    14              Brunch, Hotel Grand Café ’t Getij, 12.00 uur

    15              Tweedelige cursus ‘Kleur’ (deel II), Zeeuwse Volksuniversiteit, MFC, ’s middags 

    16              The Road. Literaire verfilming, fiZi, 13.00 uur

    16              Bingomiddag voor senioren, ANBO, afd.Zierikzee, Kerkcentrum Havenplein, 14.00 uur

    16              Afval is voedsel, fiZi, 19.30 uur

    17              Cats&Dogs: Wraak van Kitty Galore, fiZi, 14.00 uur

    18              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    19              Shocking Blue, fiZi-tip!, 20.30 uur

    20              Sinterklaas en het pakjes mysterie, fiZi, 10.00 uur

    20              Workshop Boeddha-tekenen door Jacqueline Roon, gebouw de Driehoek, 10.00 uur

    20              Aankomst Sinterklaas, Oude Haven, 13.30 uur

    20              Zaalcomp.KNKV 3e klasse, All Ready-Stormvogels, sportcentrum Onderdak, 14.00 uur

    20              Grote Pietenhindernishaan, Havenplein, 15.30-16.30 uur

    20              Sinterklaas en het pakjes mysterie, fiZi, 16.00 uur

    20              Shocking Blue, fiZi-tip!, 20.30 uur

    20              Play Ground Comedy, poppodium Brogum, 21.30 uur

    21              Sinterklaas en het pakjes mysterie, fiZi, 11.00 uur

    21              High Tea, Hotel Grand Café ’t Getij, 13.00-16.00 uur

    21              NHV-comp. 1e klasse Delta Sport-Bergeijk, sportcentrum Onderdak, 13.30 uur

    21              Sinterklaas en het pakjes mysterie, fiZi, 14.00 uur

    23              Literair: Frank Westerman, fiZi, 19.30 uur

    24              Sinterklaas en het pakjes mysterie, fiZi, 11.00 uur

    25              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    25              Informatieve lezing ‘Hulp en genezing’ door de leer van Bruno Groning, gebouw de Driehoek, 19.30 uur

    25              Voorlichtingsavond alcohol voor ouders en verzorgers, Chr.Geref.kerk, Zevengetijstraat 11, 20.00 uur

    25              Lezing ‘Integrale Yoga in het leven van alle dag’, Appelmarkt 29, 20.00-21.30 uur

    26              Officiële lancering Peelander bieren, café de Biet, 17.00-19.00 uur

    26              Benefiet-diner met live-muziek, Hotel Grand Café ’t Getij,

    26              Crime d’amour, fiZi, 20.30 uur

    27              Grote Wildgeraasdag, Winkelboulevard Grevelingenstraat, 10.00 uur

    27              Sint en Kerst Braderie, sportcentrum Onderdak, 10.00-21.00 uur

    27              Whisky inloopproeverij, World of Drinks, 15.00-20.00 uur

    27              Prijsuitreiking ‘wie maakt de mooiste mijter’ door Sinterklaas, bij Sport 2000, 15.30 uur

    27              ‘Franse avond’, Hotel Grand Café ’t Getij,

    27              Crime d’amour, fiZi, 20.30 uur

    28              Sint en Kerst Braderie, sportcentrum Onderdak, 10.00-18.00 uur

    28              Muziek: Braveburger, fiZi, 15.00 uur

    30              Manifestatie ‘Blik op Vrijwilligerswerk’

    .

  • voor het actuele kunst- & expositie aanbod zie: de expositiekalender
  • oktober 2010

    1                Contracorriente, fiZi, 20.30 uur

    2                Najaarskledingbeurs (2e handskleding), Pontes Pieter Zeeman, 10.00-11.30 uur

    2                Vrouwenworkshop ‘De kwaliteit van de vrouwelijke kracht’, gebouw de Driehoek, 10.00-17.00 uur

    2                De Kinderband, onder de Beuze, 14.30 uur en 15.30 uur

    2                Klankconcert met Marianne, Ward en Wido Blokland, gebouw de Driehoek, 19.30 uur

    2                Optreden Kupalje, Rode Kamer, 20.00 uur

    2                Contracorriente, fiZi, 20.30 uur

    2                The Sore Losers/Gofish, poppodium Brogum, 21.30 uur

    3                Kunstwandeling door Zierikzee, 12.00-17.00 uur

    3                Toy Story 3, fiZi, 14.00 uur

    6                Schrijfster Ineke Mahieu, boekhandel de Vries, vanaf 13.00 uur

    6                Toy Story 3, fiZi, 14.00 uur

    6                Poppenkast Moffel & Piertje, bibliotheek Zierikzee, 14.00-15.00 uur

    7                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    8                Oliebollenactie, Koninklijke Harmonie Kunst & Eer

    8                Agora, fiZi, 20.30 uur

    9                Excursie Natuur-en Vogelwacht, buitendijks gebied ’t Stelletje, kinderen 7-12 jaar, 10.00-12.00 uur

    9                Optreden vocaal ensemble Pavane, Nieuwe Kerk, 20.00 uur

    9                Agora, fiZi, 20.30 uur

    9                Jaya the Cat (canceled), poppodium Brogum, 21.30 uur

    12              Agora, fiZi-matinee, 14.00 uur

    12              Open dag Noodopvang Schouwen-Duiveland, Poststraat 37, 15.00-17.00 en 19.00-21.00 uur

    14              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    15              Business to business-event mmv Jort Kelder, Grote Kerk

    15              Woman without men, fiZi, 20.30 uur

    16              Herfstmarkt onder de Beuze, 09.00-16.00 uur

    16              Lezing Leen Becu, open archievendag, gemeentearchief gemeentehuis, 10.00-16.00 uur

    16              Tafeltennis najaarscompetitie, landelijk C: Scaldina-Doing, sportzaal Raamstraat, 14.00 uur

    16              Akoestisch optreden trio East of the Sun, winkelcafé de Zeeuwse Hemel, 15.30 uur

    16              KNKV-competitie, 3e klasse All Ready-Scheldevogels, sportpark Bannink, 15.30 uur

    16              Woman without men, fiZi, 20.30 uur

    17              Zaalhandbal NHV-competitie, 1e klasse, Delta Sport-VHC, sportcentrum Onderdak, 13.30 uur

    18              Medische keuring rijbewijs voor 70-plussers, MFC

    18              Kennismakingsbijeenkomst cursus oud schrift, gemeentearchief, 19.30 uur

    18              7e ronde interne schaakcompetitie, recreatiezaal De Veste, 20.00 uur

    19              Enduring Love men, fiZi, 13.00 uur

    19              Literair: lezing Kees van Beijnum, fiZi, 19.30 uur

    19              Avonddrive Zierikzeese Bridgeclub, MFC, 19.30 uur

    19              Politiek café Bewonersbelangen Binnenstad Zierikzee, Grand Café de Scheepswerf, 19.30 uur

    20              De bonte brigade, fiZi, 14.00 uur

    20              Zie ZaVo-competitie, sportcentrum Onderdak, vanaf 19.00 uur

    21              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    22              Gratis testduik onderwatersportvereniging Scaldis, zwembad Onderdak, 19.30 uur

    22              Interne damcompetitie, de Driehoek, 19.30 uur

    22              Zeeuwse MuseumNa|8, gratis avondopenstelling musea, 20.00 -24.00 uur

    22              Inception, fiZi, 20.30 uur

    23              Inception, fiZi, 20.30 uur

    25              35 ste zwemvierdaagse, zwembad Onderdak, 07.00-12.00 en 18.00-20.30 uur

    26              35 ste zwemvierdaagse, zwembad Onderdak, 07.00-12.00 en 18.00-20.30 uur

    27              35 ste zwemvierdaagse, zwembad Onderdak, 07.00-12.00 en 18.00-20.30 uur

    27              De bonte brigade, fiZi, 14.00 uur

    28              35 ste zwemvierdaagse, zwembad Onderdak, 07.00-12.00 en 18.00-20.30 uur

    28              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    29              35 ste zwemvierdaagse, zwembad Onderdak, 07.00-12.00 uur

    29              Nordwand, fiZi, 20.30 uur

    30              Halloween-diner compleet met Graaf Dracula en vampieren, Hotel Grand Café ’t Getij

    30              Nordwand, fiZi, 20.30 uur

    30              ‘Pluk de Nacht’, Zeeuwse Rock van EGIPT in café de Vlinder, 21.00-24.00 uur

    30              ‘Pluk de Nacht’, life muziek in café de Biet, 21.00-24.00 uur

    30              ‘Pluk de Nacht’, Rob van Holland, apres ski in eetcafé de Banjaard, 22.00-01.00 uur

    30              ‘Pluk de Nacht’, DJ Jasper Veenman, bekend van SurfInn en Sea Dance, stadscafé LEF, 22.30-01.00 uur

    30              Dimlite, poppodium Brogum, 21.30 uur

    .

  • voor het actuele kunst- & expositie aanbod zie: de expositiekalender
  • september 2010

    2                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    3                Me and Orson Welles, fiZi, 20.30 uur

    4                Me and Orson Welles, fiZi, 20.30 uur

    5                Kunstwandeling door Zierikzee, 12.00-17.00 uur

    8                Wickie de Viking, fiZi, 14.00 uur

    9                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    10              Open Monumenten Klassendag,

    10              Muzikale avond tbv inzamelingsactie Pakistan, Nieuwe Kerk, 19.00 uur

    10              Mao’s Last Dancer, fiZi, 20.30 uur

    11              Open Monumentendag

    11              Muziek Monumentaal, binnenstad, vanaf 10.30 uur.

    11              Optreden Jan Rot, Havenplein, 14.00 en 15.30 uur

    11              Maarstraat Monumentaal  mmv Rent Laan en Simon Hage, Maarstraat, 10.00-13.00 uur

    11              Voetbalderby Zierikzee-Mevo, den Hogen Blok, 15.00 uur

    11              KNKV-competitie, 3e klasse: All Ready-Nikantes, sportpark Bannink, 15.30 uur

    11              Mao’s Last Dancer, fiZi, 20.30 uur

    11              Muziek en entertainment door zangeres Joan, Grand Café ’t Getij, 21.00 uur

    12              Muziek en entertainment door zangeres Joan, Grand Café ’t Getij, 21.00 uur

    13              Gratis taxatie van zilver en goud, hotel Zierikzee, Driekoningenlaan 7, 14.00-20.00 uur

    14              Gratis taxatie van zilver en goud, hotel Zierikzee, Driekoningenlaan 7, 12.00-20.00 uur

    14              Mao’s Last Dancer, fiZi, matinee, 14.00 uur

    15              Gratis taxatie van zilver en goud, hotel Zierikzee, Driekoningenlaan 7, 11.00-17.00 uur

    15              Wickie de Viking, fiZi, 14.00 uur

    15              Openluchtspel ‘Het Oproer van Zierikzee’, binnenstad Zierikzee, 20.30 uur

    16              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    16              Carillion-concert op thema ‘Oproer van Zierikzee’ door Janno den Engelsman, stadhuistoren, 13-00-14.00 uur

    16              Openluchtspel ‘Het Oproer van Zierikzee’, binnenstad Zierikzee, 20.30 uur

    17              Introductieclinic volleybal voor groepen 6,7 en 8 vd basisschool, sportcentrum Onderdak, 18.30 uur

    17              Openluchtspel ‘Het Oproer van Zierikzee’, binnenstad Zierikzee, 20.30 uur

    17              The Good Heart, fiZi, 20.30 uur

    18              Appelplukdag, landwinkel de Zelke, Julianastraat 27, 09.00-16.00 uur.

    18              Catwalk, Havenplein, 12.00 uur en 15.00 uur

    18              Samenzangavond, Nieuwe kerk, 19.30 uur

    18              Openluchtspel ‘Het Oproer van Zierikzee’, binnenstad Zierikzee, 20.30 uur

    18              Nacht zonder DAK, voor jongeren vanaf 12 jaar, evenemententerrein naast camping Kloet, vanaf 20.30 uur

    18              The Good Heart, fiZi, 20.30 uur

    18              Thaise Sport Clinic, evenemententerrein Eerste Weegje 3, 21.00 – 22.00 uur

    18              Barrelhouse & Six Strings Down, poppodium Brogum, 21.00 uur

    20              Discussie-avond ‘Met pubers valt te praten’, gemeentehuis, 19.30-22.00 uur

    20              Open repetitieavond Chr.Gereformeerd Eilandenkoor, Nieuwe Kerk, 19.45 uur

    21              Klankschaalconcert Frans Friedrich met relaxoefeningen van Karin Roelofs, gymzaal Mulockstraat 42, 10.00-16.00 uur

    21              Inloopochtend ROC over literatuur uit Engelse taalgebieden, Jannewekken 19, 10.30 uur

    21              Ledenvergadering Vereniging Bedrijvenpark Zuid, bij Airpack, 16.00 uur

    22              Start cursus verschillende meditatietechnieken, praktijkruimte Waterlelie, 09.30 uur

    22              Rommelmarkt en verkoping, zorgcentrum Borrendamme, 10.00-16.00 uur

    22              Planet 51, fiZi, 14.00 uur

    22              Lezing over gevolgen en gevaren van de Vrijmetselarij, MFC, 19.30 uur

    22              Uitreiking Monumentenprijs, Gasthuiskerk, 19.30 uur

    22              Presentatieavond projectgroep Schouwen-Duiveland ivm ontwikkelingsprojecten, St. Willibrordusschool, 19.30 uur

    23              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    23              Lezing over hulp en genezing langs geestelijke weg door de leer van Bruno Gröning, de driehoek, 19.30 uur

    24              Kledingverkoop, Dorcasdepot, Zandweg 30, 09.30-15.00 uur

    24              Mother, fiZi, 20.30 uur

    25              Druma-festival, sportcentrum Onderdak, 08.00-18.00 uur

    25              Kledingverkoop, Dorcasdepot, Zandweg 30, 09.30-15.00 uur

    25              Schilderijverkoop kunstenaars, onder de Beuze, 10.00-16.00 uur

    25              Streetparade ivm Druma-festival, in het centrum, 12.00 uur

    25              Mother, fiZi, 20.30 uur

    25              Balthazar uit Gent en de Limburgse band Stad van Licht, poppodium Brogum, 21.00 uur

    27              Open repetitieavond Chr.Gereformeerd Eilandenkoor, Nieuwe Kerk, 19.45 uur

    29              Chopin-project Keet in de Kerk, Nieuwe Kerk, 09.00, 10.00 en 11.00 uur

    29              Planet 51, fiZi, 14.00 uur

    30              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    augustus 2010

    1                Kunstwandeling door Zierikzee, 12.00-17.00 uur

    2                Kermis Havenplein / Havenpark

    2                Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    3                Kermis Havenplein / Havenpark

    3                Open dag Willibrorduskerk, Hogemolenstraat, 10.00-16.00 uur

    4                Kermis Havenplein / Havenpark

    4                Vlooien- en brocantemarkt, Eerste weegje 3, 10.00-16.00 uur

    4                Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    5                Weekmarkt, ? , 09.00-17.00 uur

    5                Kermis Havenplein / Havenpark

    6                Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    6                Avondmarkt Winkelboulevard, Grevelingenstraat, 15.00-22.00 uur

    6                Centree (verplaatst naar eind september)

    7                Centree (verplaatst naar eind september)

    8                Centree (verplaatst naar eind september)

    9                Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    10              Open dag Willibrorduskerk, Hogemolenstraat, 10.00-16.00 uur

    11              Vlooien- en brocantemarkt, Eerste weegje 3, 10.00-16.00 uur

    11              Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    12              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    13              Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    14              Boekenmarkt harmonie Kunst en Eer in gebouw de Harmonie aan Kaersemakerstraat,10.00 – 16.00 uur

    14              15e boekenmarkt met 2e hands boeken, Havenplein, 10.00-17.00 uur

    14              Signeersessie zanger Wesley, Free recordshop, Appelmarkt 4, 15.00 uur

    14              DJ Santos Suarez, stadscafé LEF, vanaf 22.00 uur

    16              Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    17              Open dag Willibrorduskerk, Hogemolenstraat, 10.00-16.00 uur

    17              Scootmobieltocht Scharendijke, vertrek parkeerplaats Borrendamme, 13.00 uur

    17              Themamiddag veiligheid, Anbo (afdeling Zierikzee), kerkcentrum Havenplein, 14.00 uur

    18              Vlooien- en brocantemarkt, Eerste weegje 3, 10.00-16.00 uur

    18              Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    19              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    20              Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    23              Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    24              Open dag Willibrorduskerk, Hogemolenstraat, 10.00-16.00 uur

    25              Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    26              Havendagen

    26              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    27              Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    27              Havendagen

    27              Wielerronde (27e editie), centrum Zierikzee, vanaf 18.00 uur

    28              Havendagen

    28              Jasperfest mmv de band Legija, Motorclub

    30              Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    31              Open dag Willibrorduskerk, Hogemolenstraat, 10.00-16.00 uur

    juli 2010

    1                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    1                Rondvaart Zeelandbrug met boot Frisia vanaf haven ’t Luitje. Vertrek: 13.00 en 14.30 uur.
    1                Meezeiltocht met historisch zeilschip vanaf ‘t Luitje. Reserveren noodzakelijk via 0900-2020233. Vertrek: 13.30 uur.
    1                Meezeiltocht met Scaldis vanaf ‘t Luitje. Reserveren noodzakelijk via 0900-2020233. Vertrek: 14.00 uur.
    1                Fietsvoetveer met Frisia naar Kamperland vanaf ’t Luitje. Vertrek: 16.10 uur

    1                Grote Bazaar, OBS Binnen de Veste, 16.30-19.30 uur

    2                Meezeiltocht met historisch zeilschip vanaf ‘t Luitje. Reserveren noodzakelijk via 0900-2020233. Vertrek: 13.30 uur.
    2                Meezeiltocht met Scaldis vanaf ‘t Luitje. Reserveren noodzakelijk via 0900-2020233. Vertrek: 14.00 uur.                

    3                Deltaweek: walprogramma, 10.00-16.00 uur

    3                Open dag Waterwijk Zierikzee, 13.00-16.00 uur

    3                Kinderexcursie ‘Jutten bij Borrendamme’, vertrek strandje aan eind Boerenweg, 14.00 uur.

    3                ‘Vive la France’ , Tour de France door Zeeland  (op grote schermen), café de Biet

    3                Deltaweek: 20.00 uur The Clarks, 22.15 uur Jeroen van der Boom, parkeerplaats Hoofdpoortstraat

    4                ‘Vive la France’ , Tour de France door Zeeland  (op grote schermen), café de Biet

    4                Kunstwandeling door Zierikzee, 12.00-17.00 uur

    5                Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    8                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    7                Vlooien- en brocantemarkt, Eerste weegje 3, 10.00-16.00 uur

    7                Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    9                Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    10              Thuis-in-Malta-dag, parkeerplaats MFC, 09.00-23.00 uur

    10              Zomeravondconcert Kunst & Eer aan boord van de ZZ10, tvv Noord-en Zuidhavenpoort, 20.00 uur

    11              Finale WK voetbal (op grote schermen/gehele WK), café de Biet

    12              Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    14              Vlooien- en brocantemarkt, Eerste weegje 3, 10.00-16.00 uur

    14              Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    15              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    16              Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    17              Presentatie Ecoscooters bij Profile Centerpoint, 09.00-16.00 uur

    17              Skate Event, Skate Park, 13.00-17.00 uur

    19              Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    19              Meet & Greet voor de jeugd, MFC, 19.30 en 21.00 uur

    20              Open dag Willibrorduskerk, Hogemolenstraat, 10.00-16.00 uur

    21              Vlooien- en brocantemarkt, Eerste weegje 3, 10.00-16.00 uur

    21              Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    22              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    23              Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    24              Maitneeconcert Schouws Jeugdorkest & Jeugdorkest Kornwestheim (D), Nieuwe kerk

    26              Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    27              Open dag Willibrorduskerk, Hogemolenstraat, 10.00-16.00 uur

    28              Vlooien- en brocantemarkt, Eerste weegje 3, 10.00-16.00 uur

    28              Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    28              Concert Bach herdenking op het Kam & Van der Meulenorgel, Nieuwe kerk, 20.00 uur

    29              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    29              Opening Spar (in de oude Golff), Havenplein 2

    30              Open(middag)dag Gasthuiskerk, Havenplein, 13.30-16.30 uur

    31              Kermis Havenplein / Havenpark

    juni 2010

    1                Themabijeenkomst vrijwilligers MFC 19.30 uur

    2                Paardenmarkt, centrum, 09.00-16.00 uur

    2                Anywave 2010 (30e editie), poppodium Brogum

    2                Het regent gehaktballen, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    2                Mini-instuif CJV Zierikzee, gebouw de Driehoek, 14.00-16.00 uur

    3                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    4                Onthulling kunstwerk ivm 25-jarig bestaan De Wieken, 10.00 uur

    4                Gratis entree ‘kleine kermis” bewoners zorginstellingen en groepen 1 en 2 basisonderwijs, 10.00-11.30 uur

    4                Receptie genodigden ivm 25-jarig bestaan De Wieken, 15.00 uur

    4                Optreden Bruinisser Visserskoor ivm 25-jarig bestaan De Wieken, 19.00 uur

    4                Kerkmusical Straten, Thomaskerk, 19.30 uur

    4                I Love You Phillip Morris, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    4                Anywave 2010 (30e editie), poppodium Brogum

    5                Barokconcert mmv Luscinia, koor en orkest, St. Willibrorduskerk , 20.00 uur

    5                Kerkmusical Straten, Thomaskerk, 19.30 uur

    5                I Love You Phillip Morris, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    5                Anywave 2010 (30e editie), poppodium Brogum

    6                Kunstwandeling door Zierikzee, 12.00-17.00 uur

    9                Het regent gehaktballen, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    10              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    11              Kerkmusical Straten, Thomaskerk, 19.30 uur

    11              Nowhere Boy, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    11              Openingsceremonie WK-voetbal (op grote schermen/gehele WK), café de Biet

    12              Kerkmusical Straten, Thomaskerk, 19.30 uur

    12              Nowhere Boy, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    15              Nowhere Boy, fiZi filmtheater, fiZi-matinee, 14.00 uur

    16              Hoe tem je een draak, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    17              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    18              Samson & Delilah, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    19              Turnwedstrijd recreatieturnsters, turnzaal Delta Sport, Mulockstraat, 08.30-12.30 uur

    19              Opendag, autobedrijf De Nobelpoort, 09.30-16.00 uur

    19              Optreden Bad Hair Day, stadscafé LEF, Appekmarkt, 22.00 uur

    21              3e ronde zomercompetitie schaken, aan boord van de Bracksand, 20.00 uur

    22              Avonddrive Zierikzeese bridgeclub, MFC, 19.30 uur

    23              Knutselmiddag kinderboerderij de Punt, schilderij maken met gekleurd zout, 13.30-15.30 uur

    23              Hoe tem je een draak, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    23              Recreatieve competitie Jeu de boules bij All Ready, sportpark Bannink, 19.30 uur

    24              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    25              Muzikale kinderbeelden toen en nu, Nieuwe Kerk, 20.00 uur

    25              Oceans, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    26              Informatiepunt OV-chipkaart, centrum, 12.00 tot 16.00 uur

    26              Klankschaalconcert, gebouw de Driehoek, 19.30 uur

    26              Oceans, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    mei 2010

    1                A Serious Man, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    2                Kunstwandeling door Zierikzee, 12.00-17.00 uur

    5                Iep!, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    6                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    7                Harry Brown, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    7                Pizza’s & Pasta’s ivm Giro d’Italia (op grote schermen), café de Biet

    8                Harry Brown, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    8                Pizza’s & Pasta’s ivm Giro d’Italia (op grote schermen), café de Biet

    9                Pizza’s & Pasta’s ivm Giro d’Italia (op grote schermen), café de Biet

    9                ReVamp (Floor Jansen ex-After Forever), TheName en Annatar, poppodium Brogum

    9                Centree, Nieuwe Kerk

    10              Centree, Nieuwe Kerk

    10              Pizza’s & Pasta’s ivm Giro d’Italia (op grote schermen), café de Biet

    11              Centree, Nieuwe Kerk

    12              Iep!, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    13              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    14              A Single Man, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    15              Open Zeeuws kampioenschap skeeleren, Nassaulaan, 15.00 uur

    15              A Single Man, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    15              CLiKK, van Deephouse tot Techno, café de Vlinder, Nieuwe Bogerdstraat, 21.00 uur

    16              The Rainbow Warriors of Waiheke Island, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    18              A Single Man (literairse verfilming, fiZi filmtheater, 13.00 uur

    18              Avonddrive Zierikzeese bridgeclub, MFC, 19.30 uur

    18              Thema-avond Odd Fellows mmv dominee Klaas Hendriks, Vismarkt, 20.30 uur

    19              Kampioenschap atletiek voor basisschooljeugd Schouwen-Duiveland, sportpark Bannink, 13.30 uur

    19              Prinses en de kikker (NL), fiZi filmtheater, 14.00 uur

    20              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    20              Toneel: Eenakters, fiZi filmtheater, 20.00 uur

    21              Millenium 3: Gerechtigheid, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    21              Wedstrijd HSV Oosterschelde bij Kaaskenswater, 20.30 uur

    22              M1: Mannen die vrouwen haten, fiZi filmtheater, 13.00 uur

    22              M2: De vrouw die met vuur speelde, fiZi filmtheater, 16.30 uur

    22              Millenium 3: Gerechtigheid, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    23              Millenium 3: Gerechtigheid, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    23              Muziek: Van Zins, fiZi filmtheater, 19.30 uur

    25              Debatavond over amateurkunst, fiZi filmtheater, 20.00 uur

    26              Prinses en de kikker (NL), fiZi filmtheater, 14.00 uur

    26              Literaire avond met Franca Treur, fiZi filmtheater, 20.00 uur

    26              Informatieavond met workshops Ondernemerskring Schouwen-Duiveland, Pontes, 20.00 uur

    27              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    28              Un Prophète, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    28              Gebedssessie ‘Christenen in Noord Korea’ (nacht van 28 op 29 mei) MFC lokaal 9

    29              Tuinadviesdag, Bolle Dier & Tuin

    29              Negende Vrouwenvoetbaltoernooi ‘Klus Quist-wisselbeker, ’t Hooge Blok, 10.00 uur

    29              Grote rommelmarkt en Bazar, scouting, van Veenlaan, 10.00-16.00 uur 

    29              Muzikale ‘High Tea’ mmv trio Maripose, Nieuwe Kerk

    29              Un Prophète, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    30              Open Doek voor amateurfilmers, fiZi filmtheater, 13.30 uur

    april 2010

    1                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    2                M2: De vrouw die met vuur speelde, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    3                Snuffel- en boekenmarkt, dierenasiel Zandweg, 09.00-16.00 uur

    3                Paasmarkt,10-00-16.00 uur

    3                Opening nieuw seizoen mr. Breetveltspeeltuin, Malta, paaseieren zoeken, 10.00 uur

    3                Roxy Fashionshoot, kledingzaak Uncle[S], Schuithaven

    3                Klankschaal-concert, gebouw de Driehoek, 19.30 uur

    3                Paaspop, live optreden Six Strings Down, café de Biet, vanaf 20.00 uur

    3                Paaspop in diverse kroegen, vanaf 17.00 uur

    3                M2: De vrouw die met vuur speelde, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    4                Paas-ontbietje (Zeeuws Ontbijt), café de Biet, vanaf 11.00 uur

    4                Kunstwandeling door Zierikzee, 12.00-17.00 uur

    4                Muzikale paasdienst Bach-cantate, Nieuwe Kerk 16.30 uur 

    5                M2: De vrouw die met vuur speelde, fiZi filmtheater, 19.30 uur

    7                Alvin en de Chipmunks 2 (NL), fiZi filmtheater, 14.00 uur

    8                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    8                If You Could Say It In Words, fiZi filmtheater, 19.30 uur

    9                Centree, Nieuwe Kerk

    9                Le Concert, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    10              Centree, Nieuwe Kerk

    10              Jubileumvoorstelling Theatergroep Zierik, ‘de zwartkijker’, MFC, 20.00 uur

    10              Le Concert, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    11              Centree, Nieuwe Kerk

    13              Le Concert fiZi-matinee, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    13              Literaire avond: Susan Smit, fiZi filmtheater, 19.30 uur

    14              Open ochtend ivm ‘Early Bird’ , Openbare basisschool ’t Kofschip, 09.00-11.00 uur

    14              Astro boy, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    15              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    15              Schrijfster Carolijn Visser te gast bij de Vrouwen van Nu, MFC, 19.00 uur

    16              Jubileumvoorstelling Theatergroep Zierik, ‘de zwartkijker’, MFC, 20.00 uur

    16              Das Weisse Band, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    16              Espressodag, café de Biet, (gehele weekend)

    17              Jaarconcert Kunst en Eer, sportcentrum Onderdak, 20.00 uur

    17              Jubileumvoorstelling Theatergroep Zierik, ‘de zwartkijker’, MFC, 20.00 uur

    17              Das Weisse Band, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    18              Kleurrijke markt, Interkerkelijke werkgroep Zierikzee, Thomaskerk, 17.00 uur

    18              Meetingpoint: I kissed Charles, poppodium Brogum, 21.30 uur

    21              Themamiddag woonvormen voor senioren op Schouwen-Duiveland, MFC, 13.30-16.00 uur

    21              Astro boy, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    22              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    22              Lezing ‘ Hulp en genezing langs geestelijke weg’, Bruno Groning, de driehoek, 19.30 uur

    23              Bekendmaking winnaar prijsvraag zeereis De Eendracht (slavenkas), Grand Café de Scheepswerf, 19.00 uur

    23              ‘ Her-opening’  zeilklipper Bracksand aan ponton Nieuwe Haven, 17.00-20.00 uur

    23              Jubileumvoorstelling Theatergroep Zierik, ‘de zwartkijker’, MFC, 20.00 uur

    23              Micmacs à tirelarigot, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    24              Feestelijke opening expositieseizoen ruimte, Noordhavenpoort: 12.00 uur

    24              Jubileumvoorstelling Theatergroep Zierik, ‘de zwartkijker’, MFC, 20.00 uur

    24              Micmacs à tirelarigot, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    24              Brainbox, poppodium Brogum

    25              Where the wild things are, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    26              Ontbijtkoek-verkoop, KV All Ready, vanaf 18.30 uur

    28              Where the wild things are, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    28              Mini Instuif voor kinderen van 4-6 jaar, YMCA Zierikzee, de Driehoek, 14.00 uur

    28              Bazaar, Theo Thijssenschool, 15.00-19.00 uur.

    29              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    29              Koninginnenacht met live-optreden van Frank, café de Biet, vanaf 21.00 uur

    30              Aanvang programma Koninginnedag, 10.30 uur

    30              Live-optreden van Crossroad vanaf 17.00 uur, café de Biet (voor alle Maxima’s gratis drankje)

    30              A Serious Man, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    maart 2010

    3                Verkiezing nieuwe gemeenteraad

    3                Open dag bevers (5-7 jaar), van Veenlaan, Scouting Zierikzee, 13.30-15.00 uur

    3                Arthur en de wraak van Malthezard (NL), fiZi filmtheater, 14.00 uur

    3                Kinderconcert met Marcel en Lydia Zimmer, gebouw de Driehoek, 14.00 uur

    4                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    4                Kermis Macabre, voorstelling met spel, dans en muziek, Pontes Pieter Zeeman

    5                Kermis Macabre, voorstelling met spel, dans en muziek, Pontes Pieter Zeeman

    5                Sing-in, 4e editie, Chr.Geref.kerk, 19.30 uur

    5                It’s Complicated, fiZi filmtheater, 20.30 uur (uitverkocht)

    6                It’s Complicated, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    6                Rock ’n Roll, café de Biet, vanaf 21.00 uur

    7                Kunstwandeling door Zierikzee, 12.00-17.00 uur

    7                Opening tentoonstelling Ingrid Stockmann, galerie Groendal, 12.00-17.00 uur

    7                It’s Complicated, fiZi filmtheater, 19.30 uur (extra voorstelling)

    9                Of Mice and Men, literaire verfilming, fiZi filmtheater, 13.00 uur

    10              Arthur en de wraak van Malthezard (NL), fiZi filmtheater, 14.00 uur

    11              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    11              Feestmiddag gouden bruidsparen, burgerzaal gemeentehuis, 14.00 uur

    12              Precious, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    13              Oliebollenactie tbv ‘Licht voor Luncani’

    13              Precious, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    14              Ontbietje voor vroege vogels, café de Biet, 09.00 uur

    14              Snuffelmarkt, sportcentrum Onderdak, 09.30-16.00 uur

    14              Anubis en de wraak van Arghus, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    14              Brogum All Stars Band, poppodium Brogum

    15              Voorlichtingsavond Vrijmetselarij, St. Domusstraat 66, 19.30 uur

    16              Precious, fiZi filmtheater, 13.00 uur

    16              Uitreiking ‘groene kaart’ aan Pontes Praktijkschool, Jannewekken 19b, 19.30 uur

    16              Literaire avond: Conny Braam, fiZi filmtheater, 20.00 uur

    17              Anubis en de wraak van Arghus, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    18              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    18              HZ cult avond 0 met Eefje, Lee Mason +1, poppodium Brogum

    19              Komt een vrouw bij de dokter, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    20              Opendag vn de zorg, verpleeghuis Cornelia, 10.00-16.00 uur

    20              Let’s play together/solistenconcours, gebouw de Harmonie, Kunst en Eer, 19.00 uur

    20              Komt een vrouw bij de dokter, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    21              Poëzie: Mannan van papier, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    21              Ontmoetingsmiddag ‘Paasgebruiken’, NH kerkcentrum Gasthuiskerk, 14.30 uur

    21              Komt een vrouw bij de dokter, fiZi filmtheater, 19.30 uur

    22              Komt een vrouw bij de dokter, fiZi filmtheater, 19.30 uur

    23              Competitie ‘Beste Bolusbakker van Zeeland 2010’, Bakkerijgrondstoffenfabriek Koninklijke Zeelandia

    23              Komt een vrouw bij de dokter, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    24              Kranslegging Joods monument op de hoek Grachtweg/Caustraat

    24              Anubis en de wraak van Arghus, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    25              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    25              Opening kreeftenseizoen met overhandiging eerste Oosterscheldekreeft aan Minister Gerda Verburg van LNV

    25              Kreeftenbal met live muziek van Frank Polak, café de Biet, 15.00-20.00 uur

    25              Thema-avond ‘weerbaarheid pubers regen groepsdruk, agressie & pesten’, Pontes Pieter Zeeman, 19.30 uur

    26              Verkoop zomerkleding Dorcas-depot, Zandweg, 09.30-15.00 uur
    26              Voorronde RegioRuis, café de Biet, 20.00 uur

    26              The Milk of Sorrow, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    27              Verkoop zomerkleding Dorcas-depot, Zandweg, 09.30-15.00 uur

    27              Kinderkledingbeurs, Pontes Pieter Zeeman, 10.00-11.30 uur

    27              Feestelijke heropening Het Huis Coen Honig mmv visagist/trendwatcher Leco van Zadelhoff, 13.00 uur

    27              ‘De zachtmoedige’ van Dostojewski naar een bewerking van Helen Gerrets, Rode Kamer, 20.00 uur

    27              The Milk of Sorrow, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    27              Stoner festival:Iron Hearse + Leather Nun + Tank86 + more, poppodium Brogum, 21.30 uur

    28              Muziek: Fanjazztic, fiZi filmtheater, 15.00 uur

    28              Passie-oratorium ‘Een gat in het dak’, Thomaskerk, 16.00 uur

    30              Thema-avond notariaat & erfrecht door S. Lettinga, Odd Fellows Loge, 20.30 uur

    31              Alvin en de Chipmunks 2, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    31              Kikker te gast bij  Boekhandel de Vries, 14.00 tot 16.00 uur

    februari 2010

    1                Debatavond ‘Tijd voor verandering’ BBZ, gebouw de Driehoek, 19.30 uur

    2                Julie & Julia, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    3                Plop en de kabouterbaby, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    3                Uitdelen taarten aan amtenaren en senioren door scouting, vanaf 14.00 uur

    4                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    5                Terug naar de Kust, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    5                Thank God it’s Friday met dj Kevin Landsbergen, club“de Steeg” discotheque, 23.00 uur

    6                Her-opening optiek Het Huis Coen Honig, Appelmarkt 22

    6                Open dag Waterwijk, 11.00-15.00 uur

    6                Terug naar de Kust, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    6                Smartlappen Gala 12, poppodium Brogum, 21.30 uur

    6                 Reggae-avond, café de Biet

    6                 De nacht van “de Steeg” met dj Littel, club“de Steeg” discotheque, 23.00 uur

    7                ‘de Balans’: Cultuurtour 2010, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    7                Terug naar de Kust, fiZi filmtheater, 19.30 uur

    8                Terug naar de Kust, fiZi filmtheater, 19.30 uur

    9                The Golden Bowl -literaire verfilming- , fiZi filmtheater, 13.00 uur

    9                Terug naar de Kust, fiZi filmtheater, 19.30 uur

    10              Mini-instuif CJV voor kinderen van 4-6 jaar, gebouw de Driehoek,14.00 uur

    10              Plop en de kabouterbaby, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    11              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    11              Open ochtend, Johan Louis de Jongeschool, ’t Vrije 32

    12              Filmavond  ‘Open Doors’ , Jubilee Campaign, MFC, 20.00 uur

    12              De Helaasheid der dingen, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    12              Thank God it’s Friday met dj Kevin Landsbergen, club“de Steeg” discotheque, 23.00 uur

    13              De Helaasheid der dingen, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    13              Trio uit Rusland: twee fascinerende domra’s en piano. Klassieke en moderne muziek, Rode Kamer

    13              We love the 70’s, ’80’s & ’90’s met dj Frans Sman, club“de Steeg” discotheque, 23.00 uur

    14              Glitter!!! 40+ dansmatinee, club“de Steeg” discotheque, 15.00 uur

    14              De Verwarring, café de Biet, 17.00 uur

    16              De Helaasheid der dingen, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    16              Themamiddag ‘Pelgrimsreizen fam. Schippers’, ANBO, Hervormd Kerkcentrum, 14.00 uur

    17              Open ochtend, J.W. van den Doelschool, Kabbelaarsbank 2

    17              Kinderbingo, kinderboerderij de Punt, 13.30-15.30 uur

    17              SpangaS op survival, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    18              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    19              Taking Woodstock, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    19              Thank God it’s Friday met dj Kevin Landsbergen, club“de Steeg” discotheque, 23.00 uur

    20              Taking Woodstock, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    20              Après Skiparty met dj Johan Berrevoets, club“de Steeg” discotheque, 23.00 uur

    21              SpangaS op survival, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    21              Metal Battle met special guestst: Severe Torture + Mötley Crust, poppodium Brogum, 21.30 uur

    24              SpangaS op survival, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    24              ANBO Modeshow, gebouw de Driehoek, 14.00 uur

    25              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    26              Opening grand café De Scheepswerf, Vissersdijk 2a

    26              Presentatie zelfstandig wonen voor ouderen, de Veste Manhuisstraat, 14.00 uur

    26              Hilde, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    27              Open gemeentedag, gemeente Schouwen-Duiveland

    27              Hilde, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    28              Muziek: Klezz, fiZi filmtheater, 15.00 uur

    januari 2010

    2                Het leven uit een dag, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    2                Biet de crisis in brasserie Maritieme, 21.00 uur

    3                Up, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    5                Het leven uit een dag, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    6                Up, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    7                Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    8                Troubled Water, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    9                Lampionnen- potten en pannenoptocht vanaf parkerplaats Lidl 19.00 uur

    9                aansluitend Kerstboomverbranding, Hatfieldpark

    9                Troubled Water, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    9                Bad Hairday’s New Year’s Party, poppodium Brogum, 21.30 uur

    9            We love the 70’s, ’80’s & ’90’s met dj Frans Sman, club“de Steeg” discotheque

    12              Dead Men Walking, fiZi filmtheater, 13.00 uur

    13              Up, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    13              Mini-instuif CJV, gebouw de Driehoek, 14.00 uur

    14              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    15              Antichrist, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    16              Opening Maritiem Antiquariaat de Kraak, Korte Sint Janstraat 8, 16.00 uur

    16              Antichrist, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    16           ‘Traeben’ (jazz uit Scandinavië), Rode Kamer

    16           Aprés skiparty, club“de Steeg” discotheque

    17              Lover or Loser, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    18              Zendingsdienst met Corne Burger, MFC, 20.00 uur

    19              Start cursus Biodanza, gebouw de Driehoek

    20              Lover or Loser, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    21              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    22              Winterfair, Jan Wouter van den Doelschool, 16.00-19.00 uur

    22              Moon, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    23              Fietsenkijkuurtje, politiebureau, 10.00-11.00 uur

    23              Concert Chr. Eilandenkoor, Nieuwe Kerk

    23              Moon, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    23              Hail of Bullets + Remains, poppodium Brogum, 21.30 uur

    23          De nacht van de Steeg met Dj Littel, club“de Steeg” discotheque

    24              De Storm, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    24              De Storm, fiZi filmtheater, 19.30 uur

    25              Theaterprogramma communiceren, Pontes Pieter Zeeman, 19.30 uur

    25              De Storm, fiZi filmtheater, 19.30 uur

    26              De Storm, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    27              Lover or Loser, fiZi filmtheater, 14.00 uur

    28              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-17.00 uur

    28              Optreden Schouws Dichterscollectief in kader Nationale Gedichtendag, Hema, 12.30 uur

    28              Opening expositie schilderijen Jaap van der Gaarden, gemeentehuis, 16.00 uur

    28              Gemeenteraadsvergadering, burgerzaal gemeentehuis, 19.30 uur

    29              Julie & Julia, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    29              Pianoconcert, Pianopraktijk ‘de Interval’ Marijke Vis, MFC 

    29           Sexy Beatz!, club“de Steeg” discotheque

    30              Julie & Julia, fiZi filmtheater, 20.30 uur

    30              Destine + Only Seven Left + Makebelieve, poppodium Brogum, 21.30 uur

    31              Muziek: Sjoek!, fiZi filmtheater, 15.00 uur