december 2009

2                Heksje Lilly, fiZi filmtheater, 14.00 uur

3            Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

4                Mannen die vrouwen haten, fiZi filmtheater, 20.30 uur

5                Muziekpietenzaterdag, centrum, vanaf 11.00 uur

5                Local Underground IX, poppodium Brogum, 21.30 uur

6            Kunstwandeling in het centrum

6                Mannen die vrouwen haten, fiZi filmtheater, 14.00 uur

6                65+ borrel met barman Theo, mmv Rotterdamse volkszanger Kees Korbijn, vanaf 15.00 uur

6                Mannen die vrouwen haten, fiZi filmtheater, 19.30 uur

7            Bijeenkomst Pijn-Hoop, MFC, 13.30-15.30

8                All the King’s Men literaire verfilming, fiZi filmtheater, 13.00 uur

8                Themamiddag erfrecht, ANBO, kerkcentrum Havenplein, 14.00 uur

9                G-force, fiZi filmtheater, 14.00 uur

10          Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

11          Adventsmarkt, Nieuwe Kerk, 10.00-21.00 uur

11             Soeur Sourire, fiZi filmtheater, 20.30 uur

12          Kerstmarkt, St. Willibroduskerk, Hogemolenstraat, 10.00-16.00 uur

12          Adventsmarkt, Nieuwe Kerk, 10.00-15.00 uur

12          Disco (winterparty) voor 7-15 jaar, CJV, gebouw de Driehoek

12             Soeur Sourire, fiZi filmtheater, 20.30 uur

12          Afwisselend concert mmv Saskia Gerritsen, Nel van den Broeke en Natalia Pavlova, Rode Kamer, 20.00 uur

15             Soeur Sourire fiZi-matinee, fiZi filmtheater, 14.00 uur

16             Knutselmiddag, kerstballen en kerstkaarten, kinderboerderij de Punt, 13.30-15.00 uur

16             G-force, fiZi filmtheater, 14.00 uur

16             Knutselmiddag CJV, gebouw de Driehoek, kerkhof nz 8, 14.00-16.00 uur

16          ‘Re-integratie’ thema-avond D66, brasserie Maritieme, 20.00 uur

17          Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

18             Zangavond Chr.gem.eilandenkoor en kinderkoor Sjofar, gereformeerde.kerk, 19.30 uur

18             Inglourious Basterds, fiZi filmtheater, 20.30 uur

19             Kerstschaaktoernooi, MFC, 10.30-16.45 uur

19             Inglourious Basterds, fiZi filmtheater, 20.30 uur

19             The Apers + Accelerators + The Real Danger, poppodium Brogum, 21.30 uur

23             Sunshine Barry en de Disco Women, fiZi filmtheater, 14.00 uur

24          Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

24          Volkskerstzang, Nieuwe Kerk, 19.30 uur

27             Muziek: Zinkzand, fiZi filmtheater, 15.00 uur

30             Sunshine Barry en de Disco Women, fiZi filmtheater, 14.00 uur

31          Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

november 2009

1                De Storm, fiZi filmtheater, 14.00 uur

1                De Storm, fiZi filmtheater, 19.30 uur

1            Kunstwandeling in het centrum

2            Bijeenkomst Pijn-Hoop, MFC, 13.30-15.30

2                De Storm, fiZi filmtheater, 19.30 uur

3                De Storm, fiZi filmtheater, 14.00 uur

3                De Storm, fiZi filmtheater, 19.30 uur

4                Harry Potter en de Halfbloed Prins, fiZi filmtheater, 14.00 uur

5            Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

6            Vitaliteitstraining senioren, ontmoetingsruimte Valetta, de Jongestraat 5, 13.30 uur

6            Opening tentoonstelling ‘Zicht op de Grevelingen’, gemeentehuis, 16.00 uur

6                De Storm, fiZi filmtheater, 19.30 uur

6            Workshops ‘lifestyle’, interkerkelijke werkgroep VrouwenSpecial, MFC, 20.00 uur

6            Optreden Fanny & Felix, Nieuwe Kerk, 20.00 uur 

6            Lezing ‘Dorsvloer vol confetti’ door Franca Treur Thomaskerk, 20.00 uur

7                De Storm, fiZi filmtheater, 14.00 uur

7            Traditioneel najaarsconcert Knops en Stouten, Nieuwe Kerk, 20.00 uur 

7                De Storm, fiZi filmtheater, 20.30 uur

7            Balkanmuziek Annemarie Simonse en Juliette de Visser (accordeon/panfluit), Rode Kamer, 20.00 uur

7                Pop aan Zee, poppodium Brogum, 21.30 uur

8                De Storm, fiZi filmtheater, 14.00 uur

8                De Storm, fiZi filmtheater, 19.30 uur

9                De Storm, fiZi filmtheater, 19.30 uur

9            Boeklezing ‘De rietdekker’ door Rinus Spruit, bibliotheek de Stolpe, 20.00 uur

10             The French Lieutenant’s woman, fiZi filmtheater, 13.00 uur

10          Start campagne ‘Laat ze niet (ver)zuipen!’, gemeentehuis, 13.30-16.30 uur

10             De Storm, fiZi filmtheater, 19.30 uur

11          Koffietafelgesprekken Thuis in Malta, alg. ruimte Valletta, De Jongestraat

11             Presentatie voeding & diabetes, kantine MEVO, sportpark Den Hogen Blok, 09.30-11.30 uur

11             Koersbaltoernooi, gebouw de Harmonie, 10.45-14.30 uur

11             Harry Potter en de Halfbloed Prins, fiZi filmtheater, 14.00 uur

12          Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

12          Nederland leest en BoekenOntmoetingen, bibliotheek de Stolpe, 19.30 uur

13             Postzegelbeurs, scoutinggebouw,  van Veenlaan 1, 10.00-16.00 uur

13             Lancering magazine ‘Wereldwuuf”, Wereldvrouwen, MFC, 13.30-16.00 uur

13             Openingsconcert beiaardier Janno den Engelsman, Nieuwe Kerk, 14.00 uur

13             Herdenkingsconcert ‘Wings to Victory’, Nieuwe Kerk, 19.30 uur

13             La fille du RER, fiZi filmtheater, 20.30 uur

14          Opening Burgje boven mode, Melkmarkt 11, 10.00-17.00 uur

14          Postzegelbeurs, scoutinggebouw van Veenlaan, 10.00-16.00 uur

14          Tafelgesprek ‘ Wat bindt Wereldvrouwen?’, Wereldvrouwen, MFC, 11.30-16.30 uur

14          Mini-instuif CJV voor kinderen van 4 tot 6 jaar, gebouw de Driehoek, 14.00 uur

14          Donateursavond St. Vrienden Nieuwe Kerk Zierikzee, Nieuwe Kerk, 19.30 uur

14             La fille du RER, fiZi filmtheater, 20.30 uur

14             80’s Party, poppodium Brogum, 21.30 uur

15             De Storm, fiZi filmtheater, 14.00 uur

15             De Storm, fiZi filmtheater, 19.30 uur

15          Pré(s) ski party met dj Elmer,,club“de Steeg” discotheque, 23.55-04.00 uur

16             Literaire en muzikale middag mmv dichteres Ester Naomi Perquin, Pontes Pieter Zeeman, 13.00 uur

16             De Storm, fiZi filmtheater, 19.30 uur

16             Informatieavond over dyslexie, bibliotheek de Stolpe, 20.00 tot 21.45 uur

18             Suske en Wiske – de Texasrakkers, fiZi filmtheater, 14.00 uur

18          ‘Nieuwe ontwikkelingen in diabeteszorg’, kantine MEVO, sportoark Den Hogen Blok, 20.00 uur

19          Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

20             Centree, wintereditie

20             As it is in Heaven, fiZi filmtheater, 20.00 uur

21             Centree, wintereditie

21          Intocht Sinterklaas activiteiten binnenstad, 13.30 uur

21             Departures, fiZi filmtheater, 20.30 uur

21          Händel & Mendelssohn Festival: Slotconcert, Nieuwe Kerk,

21             Kubus & Bang Bang, poppodium Brogum, 21.30 uur

22             Departures, fiZi filmtheater, 14.00 uur

24             Concert ensemble Feeling, Nieuwe Kerk, 19.30 uur

25             Suske en Wiske – de Texasrakkers, fiZi filmtheater, 14.00 uur

26          Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

26          Goede doelen in de Nieuwe Kerk, Nieuwe Kerk,

27          Goede doelen in de Nieuwe Kerk, Nieuwe Kerk,

27             Élève Libre, fiZi filmtheater, 20.30 uur

28          Sinterklaas activiteiten, binnenstad

28          Grote Wild-geraasdag, winkelboulevard Grevelingenstraat, 10.00-15.00 uur

28             Open dag Natural Body Form, korte St. Janstraat 6, 10.00-16.00 uur

28          Seniorenmanifestatie Veelzaamheid, MFC, 10.00-17.00 uur

28          Goede doelen in de Nieuwe Kerk, Nieuwe Kerk,

28          Sinterklaas- en Kerstmarkt, Grevelingenhal van Sportcentrum Onderdak 17.00-23.00 uur

28          Ringzangavond, Nieuwe Kerk, 19.30 uur

28             Élève Libre, fiZi filmtheater, 20.30 uur

29          Sinterklaas- en Kerstmarkt, Grevelingenhal van Sportcentrum Onderdak 11.00-18.00 uur

29             Muziek: Temporary Junction, fiZi filmtheater, 15.00 uur

29             Simultaan dammen met Alexander Schwarzman, café de Biet, 17.00 uur

oktober 2009

1           Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

1           Opname EO-programma Nederland Zingt Dichtbij. Nieuwe Kerk, 20.00 uur

2               The Young Victoria, fiZi filmtheater, 20.30 uur

3           Open dag Dierenartsenpraktijk, Grevelingenstraat 17, 10.00-16.00 uur

3           Händel & Mendelssohn Festival:HighTea met Mendelssohn, Nieuwe Kerk,

3           ‘De Venetiaanse Tweeling’, muzikale komedie, MFC, 20.00 uur

3               The Young Victoria, fiZi filmtheater, 20.30 uur

3           Optreden van Kupalje uit het Wit-Russische Minsk, Rode Kamer

4           Kunstwandeling in het centrum

4           Start ‘Pokerkamioen van Nederland‘, café de Vlinder

5           Bijeenkomst Pijn-Hoop, MFC, 13.30-15.30

7               Ponyo on the Cliff by the Sea, fiZi filmtheater, 14.00 uur

8           Opening Mondargusto, Appelmarkt 5

8           Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

8               BenX-toegang gratis, fiZi filmtheater, 19.30 uur

9               Oliebollenactie koninklijke Harmonie Kunst & Eer

9           Informatieavond Metamorfosemassage, MFC, 19.30 uur

9               Unspoken, fiZi filmtheater, 20.30 uur

10          Zangersfestival, Zeeuwse Zangersbond, Nieuwe Kerk,

10             Unspoken, fiZi filmtheater, 20.30 uur

11          The ulitmate 80&90’s (dance)classicsparty,club“de Steeg” discotheque, 23.55-04.00 uur

12          Disco (Halloween), C.J.V., gebouw de Driehoek,

13             The Curious Case of Benjamin, fiZi filmtheater, 13.00 uur

14             Ponyo on the Cliff by the Sea, fiZi filmtheater, 14.00 uur

14             Informatieavond onderzoek riolering binnenstad, MFC, 19.30 uur

15          Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

16             Parlez-moi de la Pluie, fiZi filmtheater, 20.30 uur

17             Hersftmarkt onder de Beuze, havenplein, 09.00-16.00 uur

17             Demonstratiedag grote merken, ElectroWorld, havenpark 5

17             Ansichtkaartenbeurs, MFC, 10.00-13.00 uur

17             Landelijke archievendag, ingang achterzijde gemeentehuis, 10.00-16.00 uur

17             Parlez-moi de la Pluie, fiZi filmtheater, 20.30 uur

17             Meeting Point: The Horse Company + Adriaan, poppodium Brogum, 21.30 uur

18          After Summerparty met dj Johan,,club“de Steeg” discotheque, 23.55-04.00 uur

18          Brogum All Stars band, poppodium Brogum,16.30 uur

19             Taxatie (antieke) boeken, handschriften en oude Bijbels, café-restaurant De Proeverij, 13.00-17.00 uur

20             Parlez-moi de la Pluie -fiZi-matinee-, fiZi filmtheater, 14.00 uur

20 t/m 24   Grote show van tegels en natuursteen, Nieuwe kerk

21             Het geheim van Mega Mindy, fiZi filmtheater, 14.00 uur

21             Bijeenkomst Groei & Bloei, MFC, 19.30 uur

21             Thema-avond over borstkanker, Rodekruis ziekenhuis, 19.30-21.30 uur
22          Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

23             Open dag Atelier Kort Kreatief, Banninklaan 8, 14.00-17.00 uur

23             La Bohème [fiZi]>Tip! fiZi filmtheater, 20.30 uur

24             Open dag Atelier Kort Kreatief, Banninklaan 8, 11.00-17.00 uur

24             La Bohème [fiZi]>Tip! fiZi filmtheater, 20.30 uur

25             Muziek: Legal, fiZi filmtheater, 15.00 uur

27             Clubavond HCC, MFC, 20.00 uur

28             Het geheim van Mega Mindy, fiZi filmtheater, 14.00 uur

30             De Storm, fiZi filmtheater, 20.30 uur

31             Officiële ingebruikname skatevoorzieningen, skatepark Scheldestraat, 13.00 uur

31             Thuis in Malta, algemene ruimte Valletta, De Jongestraat, 14.00-16.00 uur.

31             De Storm, fiZi filmtheater, 14.00 uur

31             De Storm, fiZi filmtheater, 20.30 uur

31             Stream Of Passion + GoFish, poppodium Brogum, 21.30 uur

september 2009

3               Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

4               The Reader, fiZi filmtheater, 20.30 uur

5               The Reader, fiZi filmtheater, 20.30 uur

6               Kunstwandeling in het centrum

8               The Reader, -matinee- fiZi filmtheater, 14.00 uur

7               Bijeenkomst Pijn-Hoop, MFC, 13.30-15.30 uur

9               Monsters vs. Aliens, fiZi filmtheater, 14.00 uur

9               Alzheimercafé, bibliotheek De Stolpe, 19.30 uur

10             Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

10             De Kraankinderen, openluchttheater, Kraanplein, 20.00 uur

11             De Kraankinderen, openluchttheater, Kraanplein, 20.00 uur

11             Coco Avant Chanel fiZi-tip!, fiZi filmtheater, 20.30 uur

12             Open Monumentendag

12             Coco Avant Chanel fiZi-tip!, fiZi filmtheater, 20.30 uur

12             Disco (1001 nacht), C.J.V., gebouw de Driehoek,

12             De Kraankinderen, openluchttheater, Kraanplein, 20.00 uur

13             Monsters vs. Aliens, fiZi filmtheater, 14.00 uur

15             Bingomiddag ANBO, Hervormd Kerkcentrum, 14.00 uur

15             ‘Joodse invloeden in klassieke muziek’ lezing Mar van der Veer, Nieuwe kerk, 20.00 uur

16             Monsters vs. Aliens, fiZi filmtheater, 14.00 uur

17             Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

17             Open huis, Imabo Esselink, Groene weegje, 14.00-19.00 uur

17             ‘Hulp & genezing’, de leer van Bruno Gröning, de driehoek, Kerhof NZ 8, 19.30-21.30 uur

17             De Kraankinderen, openluchttheater, Kraanplein, 20.00 uur

18             Informatieavond Metamorfosemassage, MFC, 19.30 uur

18             De Kraankinderen, openluchttheater, Kraanplein, 20.00 uur

18             Atlantis, fiZi filmtheater, 20.30 uur

19             Grote opruiming van kleding, Dorcasdepot Zandweg 30, 09.30 tot 12.00 uur

19             Zelfplukdag, Landwinkel De Zelke, Julianastraat 27, 10.00-16.00 uur

19             Koekverkoop tbv de nieuwe stal, kinderboerderij de Punt

19             Opendag Dierenasiel, Zandweg, 11.00-15.00 uur

19             Catwalk, openluchtmodespektakel, Kraanplein, 12.00-15.00 uur

19             Muzikale High Tea, Nieuwe kerk, 16.00 uur

19             De Kraankinderen, openluchttheater, Kraanplein, 20.00 uur

19             Atlantis gast: Digna Sinke, fiZi filmtheater, 20.30 uur

19             Peter Pan Speedrock, Candy Snatchers &The Loo, poppodium Brogum, 21.30 uur

23             Modeshow en kledingverkoop, recreatiezaal verpleeghuis Cornelia, 10.15-16.00 uur

23             Verwenmiddag mantelzorgers, vertrek carpoolplaats ‘Weg naar de Val’, 10.45 uur

23             Igor, fiZi filmtheater, 14.00 uur

24             Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

25             Opendag Klaassen Mondzorg Totaal, Haringvlietstraat 7a, 10.00-16.00 uur

25             Sunshine Cleaning, fiZi filmtheater, 20.30 uur

26             Fancy-Fair, onder de Beuze aan het Havenplein, 08.30-16.00 uur

26             Open dag Airpack BV, groeneweegje 19-25

26             Woonbeurs (alles over wonen op Schouwen-Duiveland), Nieuwe Kerk, 10.00-15.00 uur

26             Burendag Vereniging Natuurmonumenten, bij Zeedijk aan het eind Boerenweg, 13.00-17.00 uur

26             Händel & Mendelssohn Festival: Nacht van Mendelssohn, Nieuwe Kerk, 20.00 uur

26             Sunshine Cleaning, fiZi filmtheater, 20.30 uur

26             The Shavers en The Hollow Men, poppodium Brogum, 21.30 uur

30             Beiaardierconcours, carillon stadhuis Zierikzee, 11.00 uur

30             Knutselmiddag, T-shirt versieren, kinderboerderij de Punt, 13.30-15.30 uur

30             Igor, fiZi filmtheater, 14.00 uur

augustus 2009

1               Grote kermis, Havenplein/Havenpark

2               Kunstwandeling in het centrum

3 t/m 6      Grote kermis, Havenplein/Havenpark

5               Snuffelmarkt, Eerste Weegje 3, 10.00-16.00

6               Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

7               Cultuurplein Centree

8               Cultuurplein Centree

9               Cultuurplein Centree

9               No Problems, Eetcafé de Banjaard, 17.00 uur

12             Snuffelmarkt, Eerste Weegje 3, 10.00-16.00

13             Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

15             Kofferbakverkoop, Havenplein, 11.00 uur 

15             Karaoke-night, voorronde NL-kampioenschappen club“de Steeg” discotheque

19             Snuffelmarkt, Eerste Weegje 3, 10.00-16.00

20             Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

20             Zierikzeese Havendagen

20             havendagen @ “de steeg”, club“de Steeg” discotheque

21             Zierikzeese Havendagen

21             havendagen @ “de steeg”, club“de Steeg” discotheque

22             Zierikzeese Havendagen

22             havendagen @ “de steeg”, club“de Steeg” discotheque

22             Snuffelmarkt, Eerste Weegje 3, 10.00-16.00

26             Snuffelmarkt, Eerste Weegje 3, 10.00-16.00

26             Knutselmiddag kinderboerderij de Punt, 13.30-15.30 uur

27             Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

29             ‘Van Barok tot Blues’ met zangeres Petra Warnar, Nieuwe Kerk, 16.00 uur

juli 2009

1              Snuffelmarkt, Eerste Weegje 3, 10.00-16.00

1              Officiële ingebruikname plasticcontainer,parkeerterrein de Gasthuisboomgaard, 14.30 uur

2              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

2              Lezing ‘Helende reis’ psychologe Josseline jansen-Steenaert, bibliotheek Zierikzee, 20.00 uur

3              Pippi-events present: Superbimbo @ club “de Steeg” discotheque

3,4 en 5    Deltaweek, Nieuwe Haven/Oosterschelde

5              Kunstwandeling in het centrum

6              Bijeenkomst Pijn-Hoop, MFC, 13.30-15.30 uur

9              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

9              Oeral Kosaken Koor, Lutherse kerk, 20.00 uur

11            Papegaaien Walk Inn, Kinderboerderij de Punt, 10.30-15.00 uur

11            Concert Zeeuws Jeugdorkest, glazen entreehal Pontes Pieter Zeeman, 20.00 uur

11            We love the ’70s, ’80s & ’90s Met Dj Frans Sman@ club “de Steeg” discotheque

11            Monstertruckshow, Scheldestraat, 20.00 uur

12            Monstertruckshow, Scheldestraat, 20.00 uur

14            Bingomiddag senioren, Hervormd Kerkcentrum Havenplein, 14.00 uur

15            Snuffelmarkt, Eerste Weegje 3, 10.00-16.00 uur

15            Opa’s en Oma’s bikkelmiddag, kinderboerderij de Punt, 13.30-15.30 uur

16            Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

22            Snuffelmarkt, Eerste Weegje 3, 10.00-16.00 uur

23            Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

25            Verkoping tweedehandkleding, Dorcas depot, Zandweg 30, 09.30-12.00 uur

25            Kofferbakverkoop, Havenplein, 11.00 uur 

29            Snuffelmarkt, Eerste Weegje 3, 10.00-16.00 uur

30            Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

juni 2009

1              Bijeenkomst Pijn-Hoop, MFC, 13.30-15.30

3              Paardenmarkt, centrum, 10.00-16.00

3              Scootmobieltocht, parkeerplaats bij zorgcentrum Borrendamme, 13.00 

3              City of Ember, filmtheater FiZi, 14.00

4              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

5              Doubt, filmtheater FiZi, 20.30

6              Doubt, filmtheater FiZi, 20.30

7              Kunstwandeling in het centrum

7              Händel & Mendelssohn Festival: Händel kerkdienst, Nieuwe Kerk,

9              Doubt fiZi-matinee, filmtheater FiZi, 20.30

10            City of Ember, filmtheater FiZi, 14.00

11            Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

12            Eldorado fiZi-tip!, filmtheater FiZi, 20.30

13            Disco (Hawaii), C.J.V., gebouw de Driehoek,

13            Eldorado fiZi-tip!, filmtheater FiZi, 20.30

13            Concert Zeeuws Byzantijns Koor Srétenje, Nieuwe Kerk,

15,16,17,18 Avondvierdaagse (64e editie)

17            Bolt, filmtheater FiZi, 14.00

18            Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

19            Laila’s Birthday, filmtheater FiZi, 20.30

19            Night of the house: La rocca & Boccaccio party @ club “de Steeg” discotheque

20            Verkoop tweedehandsspullen, Dierenasiel Schouwen-Duiveland 10.00-16.00 uur.

20            Openluchtconcert harmonie Kunst en Eer, onder de Beuze, 13.00 – 17.00 uur.

20            Explorockje, Van Veenlaan, vanaf 15.30 uur

20            Koorzangavond met orkest, Nieuwe Kerk, 19.30

20            Laila’s Birthday, filmtheater FiZi, 20.30

21            Clubkampioenschappen, danscentrum Kramer

21 t/m 28  Stoepeschietertjestoernooi, LTC Zierikzee

23            Themamiddag thuiszorg, ANBO, afdeling Zierikzee, Hervormd Kerkcentrum, Havenplein,14.00 uur.

24            Bolt, filmtheater FiZi, 14.00

25            Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

26            Händel & Mendelssohn Festival: Mediapresentatie Messiah, Nieuwe Kerk,

26            Slumdog Millionaire, filmtheater FiZi, 20.30

27            40-jarig Jubileum handbalvereniging Delta Sport,sporthal Onderdak,16.00 uur

27            Händel & Mendelssohn Festival: Uitvoering Messiah, Nieuwe Kerk,

27            Slumdog Millionaire, filmtheater FiZi, 20.30

28            Slumdog Millionaire, filmtheater FiZi, 14.00

mei 2009

1              Vicky Cristina Barcelona, filmtheater FiZi, 20.30

2              Vicky Cristina Barcelona, filmtheater FiZi, 20.30

3              Despereaux, de dappere muis, filmtheater FiZi, 14.00

3              Kunstwandeling in het centrum

4              Bijeenkomst Pijn-Hoop, MFC, 13.30-15.30

6              Despereaux, de dappere muis, filmtheater FiZi, 14.00

7              Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

8              Revolutionary Road, filmtheater FiZi, 20.30

9              Revolutionary Road, filmtheater FiZi, 20.30

9              Pop aan Zee, Brogum

11            5e Zeeuwse Asperge-amusewedstrijd, restaurant de Zeelandbrug

12            Revolutionary Road fiZi-matinee, filmtheater FiZi, 14.00

13            Despereaux, de dappere muis, filmtheater FiZi, 14.00

13            Wereldvrouwen ‘Somalië’, MFC, 14.00-16.00

14            Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

14            Toneel: Eenakters, filmtheater FiZi, 20.00

15            Weekend van de amateurkunst, rondom de Nieuwe kerk

15            Gomorra, filmtheater FiZi, 20.30

15            Händel & Mendelssohn Festival: Händel en de Opera, Nieuwe Kerk

16            Weekend van de amateurkunst, rondom de Nieuwe kerk

16            Tuinfair ‘Meimarkt’, terrein autobedrijf Legemaate, 10.00-16.00

16            Gomorra, filmtheater FiZi, 20.30

16            MdoubleU: Live wicked jazz, cafe De Biet, 21.00

16            Finale RegioRuis, Brogum

17            Gomorra met lezing, filmtheater FiZi, 14.00

17            Shag, Whiskey en Botox, cafe De Biet, 17.00

20            Kikkerdril, filmtheater FiZi, 14.00

20            Workshop ‘Spreken in een groep’, MFC, 14.00

20            ‘Avondje opera’, Nieuwe kerk, 20.00 

21            Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

22            Il Divo, filmtheater FiZi, 20.30

23            Il Divo, filmtheater FiZi, 20.30

27            Kikkerdril, filmtheater FiZi, 14.00

28            Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

29            Kan door de huid heen fiZi-tip!, filmtheater FiZi, 20.30

30            Kan door de huid heen fiZi-tip!, filmtheater FiZi, 20.30

april 2009

1               High School Musical 3: Senior Year, filmtheater FiZi, 14.00

1               Muziek- en toneelvoorstelling, Pontes Pieter Zeeman, 19.30

2               Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

2               Muziek- en toneelvoorstelling, Pontes Pieter Zeeman, 19.30

3               Changeling, filmtheater FiZi, 20.30

4               Passieconcert, ensemble Canticum Amicorum, Nieuwe Kerk, 20.00

4               Changeling, filmtheater FiZi, 20.30

4               Concert Kon.Harmonie Kunst & Eer, sportcentrum Onderdak

5               Kunstwandeling in het centrum

6               Bijeenkomst Pijn-Hoop, MFC, 13.30-15.30

8               Beurssvloer, Burgerzaal gemeentehuis

8               High School Musical 3: Senior Year, filmtheater FiZi, 14.00

9               Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

10             Un conte de Noël, filmtheater FiZi, 20.30

11             Paasmarkt, Havenplein, 10.00-17.00

11             Passie en Paasconcert, Nieuwe Kerk, 19.30

11             Un conte de Noël, filmtheater FiZi, 20.30

11             Paaspop!!! We love the ’70s, ’80s & ’90s, Discotheque De Steeg

12             Snuffelmarkt, sportcentrum Onderdak

12             Twilight, filmtheater FiZi, 14.00

13             Snuffelmarkt, sportcentrum Onderdak

13             Open dag in traditionele zeilschepen, ’t Luitje,

15             Twilight, filmtheater FiZi, 14.00

15             Disco (WildWildWest), C.J.V., gebouw de Driehoek,

16             Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

17             Milk, filmtheater FiZi, 20.30

18             Het Giuliani Trio, De Rode Kamer, 20.00

18             Gospelavond mmv Gospelkoor Glorify uit Middelburg, 20.00 

18             Milk, filmtheater FiZi, 20.30

18             Meeting Point, Brogum, 21.30 uur

22             Piet Piraat en het zwaar van Zilvertand, filmtheater FiZi, 14.00

22             Fancy Fair, basisschool ’t Kofschip, 15.00 tot 19.00 uur

23             Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

24             Händel & Mendelssohn Festival: opening, Nieuwe Kerk,

24             Cherry Blossoms – Hanami, filmtheater FiZi, 20.30

25             Talentendag, Delta Sport, Mulockstraat 68a, 09.30 en12.00 uur 

25             Zeeland Vocaal, Nieuwe Kerk,

25             Cherry Blossoms – Hanami, filmtheater FiZi, 20.30

25             Stuurbaard Bakkebaard + Dishking, Brogum (verwacht)

26             Muziek: Scaldis Jazzband, filmtheater FiZi, 15.00

28             Cherry Blossoms – Hanami fiZi matinee, filmtheater FiZi, 14.00

29             Piet Piraat en het zwaar van Zilvertand, filmtheater FiZi, 14.00

30             CDpresentatie bluesband Freak & Frenz, cafe De Biet, 16.00

30  ?         Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

30             Koninginnedagconcert Duivelands Mannenkoor, Nieuwe Kerk, 19.30

MAART 2009

1               Kunstwandeling in het centrum

2               Bijeenkomst Pijn-Hoop, MFC, 13.30-15.30

4               Son of Rambow, filmtheater FiZi, 14.00

5               Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

6               Oorlogswinter, filmtheater FiZi, 20.30

7               Oorlogswinter, filmtheater FiZi, 15.00

7               Komedie ‘Prettige Feestdagen’, theatergroep Zierik, MFC, 20.00

7               Oorlogswinter, filmtheater FiZi, 20.30

7               De Onderneming, De Rode Kamer

8               Oorlogswinter, filmtheater FiZi, 14.00

10             Oorlogswinter fiZi-matinee, filmtheater FiZi, 14.00

10             Lezing over oude kerken, Huib Uil, St. Domusstraat 51, 20.00

11             Oorlogswinter fiZi-matinee, filmtheater FiZi, 14.00

12             Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

13             Komedie ‘Prettige Feestdagen’, theatergroep Zierik, MFC, 20.00

13             Blindness, filmtheater FiZi, 20.30

14             Avondschoolconcert, Nieuwe Kerk, 19.30

14             Komedie ‘Prettige Feestdagen’, theatergroep Zierik, MFC, 20.00

14             Blindness, filmtheater FiZi, 20.30

14             We love the ’70s, ’80s & ’90s, Discotheque De Steeg

14             Osdorp Posse + Support, Brogum

15             Madagascar: Escape 2 Africa, filmtheater FiZi, 14.00

17             Cold Mountain Literaire verfilming, filmtheater FiZi, 13.00

18             Madagascar: Escape 2 Africa, filmtheater FiZi, 14.00

19             Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

20             Komedie ‘Prettige Feestdagen’, theatergroep Zierik, MFC, 20.00

20             Waltz with Bashir, filmtheater FiZi, 20.30

21             Komedie ‘Prettige Feestdagen’, theatergroep Zierik, MFC, 20.00

21             Waltz with Bashir, filmtheater FiZi, 20.30

22             Live @ “de Steeg” Silver Bullet Rockband, Discotheque De Steeg

25             Knutselen aardappel stempelen, kinderboerderij de Punt, 13.30

25             Madagascar: Escape 2 Africa, filmtheater FiZi, 14.00

25             Let’s Swingback @ “de Steeg” partynight!!!, Discotheque De Steeg

26             Promotie Oosterscheldekreeft, ’t Luitje, 08.00-17.00

26             Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

27             And When Did You Last See Your Father?, filmtheater FiZi, 20.30

28             The Crucifixion John Stainer, Zw Zangersbond, Nieuwe Kerk, 19.30

28             And When Did You Last See Your Father?, filmtheater FiZi, 20.30

28             60’s party, Brogum, 21.30

29             Muziek: Freak & Friendz, filmtheater FiZi, 15.00

29             Pre Queensday party, Discotheque De Steeg 

30             Koninginnedag, Discotheque De Steeg 

FEBRUARI 2009

1               Thuisdichterfestival, filmtheater FiZi, 14.00

1               Prijsuitreiking Dikke Toren-toernooi (WDTT) ,Grevelingenpark, LTC Zierikzee

2               Open huis stottercentrum Zeeland & Maatschap Logopedie, 16.30-18.00

4               Anubis en het pad der 7 zonden, filmtheater FiZi, 14.00

5               Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

6               Burn After Reading, filmtheater FiZi, 20.30

7               Fietsenkijkuurtje, politiebureau, 10.00

7               Burn After Reading, filmtheater FiZi, 20.30

7               11e Smartlappen Gala, Brogum, 21.30

7               De nacht van de Steeg/Smartlappen afterparty, Club de Steeg discotheque

8               24 Duinovergangen, filmtheater FiZi, 14.00

11             Keet in de Kerk, Nieuwe kerk

11             Angus, Thongs and Perfect Snogging, filmtheater FiZi, 14.00

13             Jar City, filmtheater FiZi, 20.30

12             Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

14             Opening kledingzaak MC Mode, Poststraat 1

14             Ouderenfeest, MFC

14             Sportverkiezing 2008, sportcentrum Onderdak, 19.00

14             Koorconcert Woord & Daad, Nieuwe Kerk, 19.30

14             Jar City, filmtheater FiZi, 20.30

14             Romantische live-formatie van John Muis en James “Dean”,Caf’é De Biet, 21.00

14             We love the ’70. ’80 & ’90’s, Club de Steeg discotheque

17             Away from Her Literaire Verfilming, filmtheater FiZi, 13.00

17             Lezing over Rusand, ANBO, N.H. kerkcentrum Gasthuiskerk, 14.00

18             Keet in de Kerk, Nieuwe Kerk

18             Schaakkampioenschap basisscholen, aula scholengemeenschap Pontes,13.30

18             Angus, Thongs and Perfect Snogging, filmtheater FiZi, 14.00

19             Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

20             Un Secret, filmtheater FiZi, 20.30

21             Ouderenfeest, MFC

21             Discozwemmen, sportcentrum Onderdak, 19.00-21.00

21             Disco (Carnaval), C.J.V., gebouw de Driehoek,

21             Un Secret, filmtheater FiZi, 20.30

21             CLIKK + Special Guest, Brogum, 21.00

21             Après Skiparty, Club de Steeg discotheque

22             Muziek: Klezz!, filmtheater FiZi, 15.00

24             Un Secret fiZi-matinee, filmtheater FiZi, 14.00

25             Son of Rambow, filmtheater FiZi, 14.00

25             Info-avond wijkbewoners Malta, MFC, 19.30

26             Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

26             Feestmiddag gouden bruidsparen, gemeentehuis, 14.00

27             Filmavond Jubilee Campaign, MFC, 19.30

27             Die Welle (fiZi-tip!), filmtheater FiZi, 20.30

28             Die Welle (fiZi-tip!), filmtheater FiZi, 20.30

28             Ouderwetse boogie-avond met DJ Martin van Tricht, Caf’é De Biet

28             De nacht van de Steeg, Club de Steeg discotheque

JANUARI 2009

8,15,22,29 Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

1               Baukje Singer Band, café de Vlinder, 17.00

2               Bride Flight, filmtheater FiZi, 20.30

3               Bride Flight, filmtheater FiZi, 20.30

3               Bad Hairday, Brogum

4               Bride Flight, filmtheater FiZi, 14.00

6               Bride Flight fiZi matinee, filmtheater FiZi, 14.00

7               De Zeven van Daran: Pareo Rots, filmtheater FiZi, 14.00

7               Zeeuwse marathonwedstrijd natuurijs, IJsbaan Zierikzee, 19.00

9               Caos calmo, filmtheater FiZi, 20.30

10             Caos calmo, filmtheater FiZi, 20.30

10             We love the ’70’s ’80s & ’90s,Dj frans Sman, Discotheque de Steeg

11             Ensemble Luscinia, RK Willibrorduskerk, 16.30 

16             Het zusje van Katia, filmtheater FiZi, 20.30

17             Het zusje van Katia, filmtheater FiZi, 20.30

17             The Opposites, Brogum

18             Radeloos, filmtheater FiZi, 14.00

18             Eten langs de Kaai, vanaf 13.00

18             Muziekoptreden ZydeGoNutz, Caf’é De Biet,

19             Minority Report, filmtheater FiZi, 13.00

21             Radeloos, filmtheater FiZi, 14.00

23             Young@Heart, filmtheater FiZi, 20.30

24             Regiokampioenschappen Turnen Dames Regio ZW Ned., sporthal Onderdak, 08.30

24                 Open dag Atelier Kort Kreatief, Banninklaan 8, 11.00 tot 17.00

24             Anubis en het pad der 7 zonden, filmtheater FiZi, 14.00

24             Young@Heart, filmtheater FiZi, 20.30

24             Klezmajeur, De Rode Kamer

24             Start Dikke Toren-toernooi (WDTT) ,Grevelingenpark, LTC Zierikzee

25             Muziek: Van Zins, filmtheater FiZi, 15.00

25             Live on stage @ “de Steeg”, Rockband Silver Bullet, Discotheque de Steeg

27             Young@Heart FiZi matinee, filmtheater FiZi, 14.00

28             Anubis en het pad der 7 zonden, filmtheater FiZi, 14.00

30             Herdenkingsbijeenkomst Hospice Schouwen-Duiveland, Lutherse kerk, van 15.00

30             Boy A, filmtheater FiZi, 20.30

31             Boy A, filmtheater FiZi, 20.30