.kkconv {text-decoration: none; color:#FFFFFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv td.CONTENT{text-decoration: none; color:#FFFFFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv .BODYTEXT1{text-decoration: none; color:#FFFFFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv .BODYTEXT2{text-decoration: none; color:#FFFFFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv .BODYTEXT3{text-decoration: none; color:#FFFFFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv .BODYTEXTBG{text-decoration: none; color:#384069; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv a{text-decoration: underline; color:#00CCFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv a:visited{text-decoration: underline; color:#000033; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv a:hover{text-decoration: underline; color:#0033FF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv h1{text-decoration: none; font-size:x-large; color:#0033FF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; } .kkconv h2{text-decoration: none; font-size:large; color:#0033CC; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; } .kkconv h3{text-decoration: none; font-size:medium; color:#0033CC; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; } .kkconv a.MENUMAINTEXTX{text-decoration: none; color:#0033CC; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; font-weight:bold;} .kkconv a.MENUMAINTEXTX:visited{text-decoration: none; color:#0033CC; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; font-weight:bold;} .kkconv a.MENUSUBTEXTX{text-decoration: none; color:#0033FF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv a.MENUSUBTEXTX:visited{text-decoration: none; color:#0033FF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv a.MENUMAINSELECTEDTEXTX{text-decoration: none; color:#FFFF00; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; font-weight:bold;} .kkconv a.MENUMAINSELECTEDTEXTX:visited{text-decoration: none; color:#FFFF00; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; font-weight:bold;} .kkconv a.MENUSUBSELECTEDTEXTX{text-decoration: none; color:#FFFF00; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv a.MENUSUBSELECTEDTEXTX:visited{text-decoration: none; color:#FFFF00; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv a.MENUMAINTEXTX:hover{text-decoration: none; color:#FFFFFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; font-weight:bold;} .kkconv a.MENUMAINSELECTEDTEXTX:hover{text-decoration: none; color:#FFFFFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; font-weight:bold;} .kkconv a.MENUSUBTEXTX:hover{text-decoration: none; color:#FFFFFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv a.MENUSUBSELECTEDTEXTX:hover{text-decoration: none; color:#FFFFFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} ARCHIEF 2008                               

DECEMBER 2008

3              Kronieken Narnia: Prins Caspian, filmtheater FiZi, 14.00

4,11,18     Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

5              The Dark Knight, filmtheater FiZi, 20.30

6              The Dark Knight, filmtheater FiZi, 20.30

6              Local Underground, Brogum

7              The Dark Knight, filmtheater FiZi, 20.30

9               In The Cut, filmtheater FiZi, 13.00

10             Space Chimps (NL), filmtheater FiZi, 14.00

11             Kerstmarkt onder de Beuze, vanaf 17.00

12             Officieel afscheid Burgemeester J. Asselbergs, gemeentehuis

12             Mission Music Concerten, Eilandenkoor, Nieuwe kerk, 20.00

12             Brideshead Revisited [fiZi]>Tip!, filmtheater FiZi, 20.30

12             Resident Night – Turn up the Bass, Discotheque de Steeg

13             Winterfair Van der Cingel Bestratingen, 10.00-16.00

13             Kerstmarkt, R.K. St. Willibrorduskerk, 11.00-16.00

13             Workshop Magie van Tango, gebouw de Driehoek, Kerkhof NZ, 13.00-17.00

13             Muzikale kerstavond, fanfare ConAmore Noordgouwe, Cornelia, 19.00

13             C.J.V. Disco / Christmas Party, gebouw de Driehoek, Kerkhof NZ, 19.30

13             Poëzie van Emily Dickinson (1830- 1886) De Rode Kamer

13             Brideshead Revisited [fiZi]>Tip!, filmtheater FiZi, 20.30

13             “We love the 80’s & 90’s” met Dj Littel, Discotheque de Steeg,

14             Zangdienst, Gasthuiskerk, 11.00

14             Workshop Magie van Tango, gebouw de Driehoek, Kerkhof NZ, 13.00-17.00

14             Brideshead Revisited [fiZi]>Tip!, filmtheater FiZi, 14.00

14             Metal Matinee IV, Brogum

16             Brideshead Revisited [Literaire fiZi matinee], filmtheater FiZi, 13.00

16             Klankschaalconcert, Frans Frierich/Annelies de Vree, Beatrixschool, 19.30

16             Lezing “Het kerstverhaal in de beeldende kunst”, Weststr.9, 20.00-22.00

17             Kerstknutselmiddag, kinderboerderij de Punt, 13.30-15.30

17             Space Chimps (NL), filmtheater FiZi, 14.00

17             Lezing “Het kerstverhaal in de beeldende kunst”, Weststr.9, 20.00-22.00

19             Winterstad, kerstmarkt, centrum Zierikzee

19             Christmas Carols, Nieuwe kerk, 20.00

19             Bride Fight, filmtheater FiZi, 20.30

19             Resident Night – Turn up the Bass, Discotheque de Steeg,

20             Verkoop kerstpullen Dorcasdepot, Zandweg 30, 09.3012.00

20             Kerstconcert tbv Woord en Daad, Nieuwe kerk, 19.30

20             Bride Fight, filmtheater FiZi, 20.30

20             Nell’s Feest Delux ‘white X-mas edition’, Brogum

20             Resident Night – De nacht van “de Steeg” (25+), Discotheque de Steeg

21             Bride Fight, filmtheater FiZi, 19.30

22             Winterstad Zierikzee, centrum in kerstsfeer, 15.00-22.00

23             Winterstad Zierikzee, centrum in kerstsfeer, 10.00-20.00

24             De Zeven van Daran: Pareo Rots, filmtheater FiZi, 14.00

24             Volkskerstzangdienst, Nieuwe kerk, 19.30

26             3:10 to Yuma, filmtheater FiZi, 20.30

26             2e Kerstdag/Christmas party, Discotheque de Steeg

27             3:10 to Yuma, filmtheater FiZi, 20.30

27             Aprés Christmas party, Discotheque de Steeg

28             Muziek: No Problems, filmtheater FiZi, 15.00

30             De Zeven van Daran: Pareo Rots, filmtheater FiZi, 14.00

31             Bye bye 2008, hello 2009, Discotheque de Steeg, 22.00

NOVEMBER 2008

1               Natuurwerkdag (Wilgen knotten) vanaf park.pl.bij Zeelandbrug, 10.00-16.00

1               Bijeenkomst lotgenoten chronische pijn, MFC, 13.30-15.30

1               Informatiemiddag metamorfosemassage, MFC, 13.00-17.00

1               Radoves, De Rode Kamer, 20.00

1               Mission Music Concerten, Chr.Kamper mannenkoor, Nieuwe kerk, 20.00

1               Savage Grace [fiZi]>Tip!, filmtheater FiZi, 20.30

1               80’s Night, Brogum

4               Mary Shelley’s Frankenstein, filmtheater FiZi, 13.00

5               Nims eiland (NL), filmtheater FiZi, 14.00

5               Marga Haas, Wereldvrouwen, MFC 14.00

6,13,20,27  Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00

7               Netwerkbijeenkomst Zeeuwse Engel, Wereldvrouwen, MFC 16.00

7               Theaterstuk “Bep de Kletskous” met Femmy Hoolsema, MFC, 20.00

7               The Life Before Her Eyes, filmtheater FiZi, 20.30

8               Donateursavond St. Vrienden Nieuwe Kerk, Nieuwe kerk,19.30

8               The Life Before Her Eyes, filmtheater FiZi, 20.30

8               Pop aan Zee, Brogum

9               WALL•E (NL), filmtheater FiZi, 14.00

9               Bijeenkomst met Annemiek Schrijver, Gasthuiskerk, 14.30

10             Informatieavond archeologiebeleid, burgerzaal gemeentehuis, 20.00

12             WALL•E (NL), filmtheater FiZi, 14.00

13             Twee vrouwen, filmtheater FiZi, 20.00

14             Young People Fucking [fiZi]>Tip!, filmtheater FiZi, 20.30

15             Gerard Smallegange signeert…, Boekhandel de Vries, 14.00-15.30

15             Young People Fucking [fiZi]>Tip!, filmtheater FiZi, 20.30

15             “Pré(s)skiparty” met DJ Elmar, Discotheque de Steeg, 22.00

15             Intocht Sinterklaas, aankomst Nieuwe Haven/centrum, 13.15

18             The Third Man, filmtheater FiZi, 13.00

19             WALL•E (NL), filmtheater FiZi, 14.00

21             Speculaaspoppenactie, HV Meco/DeltaSport, vanaf 16.30

21             Eten langs de Kaai, opgave restaurant de Proeverij

21             Concert Studium Chorale uit Maatstricht, Nieuwe kerk, 20.00

21             Il y a longtemps que je t’aime, filmtheater FiZi, 20.30

22             Postzegelbeurs, gebouw scouting, van Veenlaan, 10.00-16.00

22             Muziekpietenzaterdag

22             Concert Cantare, Thomaskerk  Sint Domusstraat, 16.00

22             Traditioneel najaarsconcert Knops & Stouten, Nieuwe kerk, 20.00

22             Il y a longtemps que je t’aime, filmtheater FiZi, 20.30

22             Live Muziek “De Zilte Krukels”, eetcafé de banjaard, 21.30

22             Dance: CLIKK + Guest, Brogum

25             Il y a longtemps que je t’aime, filmtheater FiZi, 14.00

26             Sinterklaas, kinderboerderij de Punt, 13.30-15.30

26             De kronieken van Narnia: Prins Caspian, filmtheater FiZi, 14.00

27             Adventsmarkt, Nieuwe kerk

27             Officiële ingebruikstelling reling Nieuwe Haven, weth. Renden, 11.30

28             Adventsmarkt, Nieuwe kerk

28             Julia, filmtheater FiZi, 20.30

29             Tibetaanse Lamadans & Zandmandala’s, MFC, 20.00

29             Adventsmarkt, Nieuwe kerk

29             Julia, filmtheater FiZi, 20.30

29             Zierikzingt, Nieuwe kerk

29             Sinterklaasfeest

30              “Live on Stage” The old Firm, Discotheque de Steeg, 16.00

 OKTOBER 2008

1               Knutselmiddag, kinderboerderij de Punt, 13.30-15.30

1               De brief voor de Koning, filmtheater FiZi, 14.00

1               Themamiddag Wereldvrouwen over Kosovo, MFC, 14.00-16.00

2,9,16,23,30  Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

3               Indiana Jones and the Crystal Skull, filmtheater FiZi, 20.30

4               Najaars-kinderkledingbeurs, zorgcentrum Borrendamme, 10.00 tot 11.30

4               Festival des Flûtes, dierendagconcert, Nieuwe Kerk

4               Nell’s Feest (Delux), Brogum, 19.00

4               Indiana Jones and the Crystal Skull, filmtheater FiZi, 20.30

7               Informatiemiddag Whiplash, Rode Kruis Ziekenhuis, 13.00 tot 15.00

8               Welfare verkoping in zorgcentrum Borrendamme, 13.30 tot 16.30

8               De brief voor de Koning, filmtheater FiZi, 14.00

9               Body/Antibody, filmtheater FiZi, 20.00

10             Lemon Tree, filmtheater FiZi, 20.30

10             Festival des Flûtes (slotconcert), Loekie Stardust kwartet, Nieuwe Kerk

11             Groot Nederlands Mannenkoor olv Martin Mans, Nieuwe kerk

11             Lemon Tree, filmtheater FiZi, 20.30

11             Meeting Point, Brogum, 21.30

11             “Ultimate 80’s (dance)classics party” , Discotheque de Steeg, 22.00

15             Kung Fu Panda (NL) , filmtheater FiZi, 14.00

17             Mama Mia, filmtheater FiZi, 20.30

18             Herfstmarkt onder de Beuze, 09.00-16.30

18             Officiële start “Nederland Leest”, bibliotheek de Stolpe, 13.30-14.00

18             Mama Mia, filmtheater FiZi, 20.30

18             “After Summerparty” met DJ Johan, Discotheque de Steeg, 22.00

19              Gezamelijke Kerkdienst, Nieuwe Kerk, 10.00

19             Mama Mia, filmtheater FiZi, 14.00

19             Mama Mia, filmtheater FiZi, 19.30

20             Mama Mia, filmtheater FiZi, 19.30

21             Lezing lymfoedeem, de Lichtboei, 19.30

21             Open loge-avond Odd Fellows, St Jacobshofje, 20.00

22             Kung Fu Panda (NL) , filmtheater FiZi, 14.00

24             Schubertproject, Nieuwe kerk, 20.00

24             L’heure d’été, filmtheater FiZi, 20.30

25             Eilandenkoor 10-j. jubileum/CD presentatie Peter Wildeman, Nieuwe kerk, 19.30

25             L’heure d’été, filmtheater FiZi, 20.30

25             Reïncarnatus, Brogum, 21.30

25             Smartlappenroute, centrum

26             Scaldis Jazzband, filmtheater FiZi, 15.00

28             L’heure d’été matinee, filmtheater FiZi, 14.00

29             Ledenvergadering Bewonersbelangen Zierikzee, MFC, 19.45

31             Savage Grace [fiZi]>Tip!, filmtheater FiZi, 20.30

SEPTEMBER 2008

3               The Spiderwick Chronicles (NL), filmtheater FiZi, 14.00

3               ANBO modeshow voor 50-plussers, gebouw De Driehoek, Kerkhof 8, 14.00

4,11,18,25 Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

5               Les femmes de l’ombre, filmtheater FiZi, 20.30

6               Les femmes de l’ombre, filmtheater FiZi, 20.30

9               Les femmes de l’ombre, filmtheater FiZi, 14.00

10             The Spiderwick Chronicles (NL), filmtheater FiZi, 14.00

11             De Kraankinderen, Historische Spelen, centrum

12             De Kraankinderen, Historische Spelen, centrum

12             Paris, filmtheater FiZi, 20.30

13             De Kraankinderen, Historische Spelen, centrum

13             Paris, filmtheater FiZi, 20.30

13             “Ultimate 80’s (dance)classics party” , Discotheque de Steeg, 22.00

?               Muziek Monumentaal

?               Open Monumentendag

15             Start cursus Genealogie voor beginners, gemeentehuis, 19.30

16             ANBO bingomiddag, Hervormd Kerkcentrum aan het Havenplein. 14.00

17             Hoe overleef ik mezelf?, filmtheater FiZi, 14.00

17             Modeshow, verpleeghuis Cornelia, 12.15 tot 16.00

18             De Kraankinderen, Historische Spelen, centrum

19             De Kraankinderen, Historische Spelen, centrum

19             Fireflies in the garden, filmtheater FiZi, 20.30

20             Festival des Flûtes, doe-middag voor kinderen, Nieuwe Kerk

20             De Kraankinderen, Historische Spelen, centrum

20             Kupalje uit Minsk, De Rode Kamer

20             Discozwemmen, zwembad Onderdak, 19.00-21.00

20             Fireflies in the garden, filmtheater FiZi, 20.30

20             Agua de Annique + support, Brogum

21             Hoe overleef ik mezelf?, filmtheater FiZi, 14.00

22             Start cursus Bridge, MFC, 19.30 uur

24             ‘Ondernemen is een kunst’/Innovation Award mmv Jules Deelder, gemeentehuis

24             Hoe overleef ik mezelf?, filmtheater FiZi, 14.00

26             Verkoop winterkleding Dorcas, Chr.gerf.kerk, 09.30-15.00

26             Inloopdag Decoraties & Zo, Nieuwe Bogerdstraat 47, 09.30 tot 17.00

26             La noche de los girasoles, filmtheater FiZi, 20.30

26             Festival des Flûtes, Noortje van Middelkoop, panfluit, Nieuwe Kerk

27             Verkoop winterkleding Dorcas, Chr.geref.kerk, 09.30-15.00

27             Inloopdag Decoraties & Zo, Nieuwe Bogerdstraat 47, 09.30 tot 17.00

27             Cursus Boeddha van Mededogen, Rode Kamer, 10.00 tot 16.00

27             Open dag, atelier Kort Kreatief, Banninklaan 8, 11.00 tot 16.00

27             KNFM DruMa Festival, sportcentrum Onderdak

27             La noche de los girasoles, filmtheater FiZi, 20.30

27             Local Blues Night, Brogum, 21.30

28             Cursus Boeddha van Mededogen, Rode Kamer, 10.00 tot 16.00

29             Happy-Go-Lucky, filmtheater FiZi, 20.30

30             Happy-Go-Lucky, filmtheater FiZi, 20.30

AUGUSTUS 2008

dagelijks    Beklimming Sint Lievensmonstertoren (Dikke toren)

1               Vlooien- en brocantemarkt, evenemententerrein Eerste Weegje, 10.00-16.00

2 t/m 7       Kermis in het centrum, 11.00-24.00

2               Containerverkoop kunst & kitsch, dierenasiel, Zandweg, 10.00-16.00

5               Kinderrommelmarkt, Balie, 08.00-13.00

5               Zierikzeese Dag, braderie in de binnenstad, 10.00-17.00

5               Crea-markt, Kerkplein, 10.00-17.00

6 t/m 10     Circus Renz Berlin, Hatfieldpark

7,14,21,28  Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

8               Vlooien- en brocantemarkt, evenemententerrein Eerste Weegje, 10.00-16.00

9               Zierikzeese Boekenmarkt (13e editie), Havenplein, 10.00-17.00

9               Kunstpresentatie op het pleintje bij de Noordhavenpoort, 14.00-16.00

9               The Ultimate 80’s (Dance)classics party, Club “De Steeg” Discotheque, 22.00

13             Russisch Schwarzmeer Don Kosaken koor, Lutherse kerk, 20.00

12             Zierikzeese Dag, braderie in de binnenstad

15             Vlooien- en brocantemarkt, evenemententerrein Eerste Weegje, 10.00-16.00

21,22,23    Havendagen

22             Vlooien- en brocantemarkt, evenemententerrein Eerste Weegje, 10.00-16.00

22             Wielerronde

29             Vlooien- en brocantemarkt, evenemententerrein Eerste Weegje, 10.00-16.00

30             CJV Disco Summer Party!!, gebouw de Driehoek, kerkhof NZ

30             Nachtmarkt, centrum oude binnenstad, 17.00-24.00

JULI 2008

dagelijks    Beklimming Sint Lievensmonstertoren (Dikke toren)

t/m 6         Deltaweek, zeilwedstrijden

2               Zomerorgelconcert Arjen Leistra, organist te Rotterdam, Nieuwe kerk, 20.00

4               Vlooien- en brocantemarkt, evenemententerrein Eerste Weegje, 10.00-16.00

3,10,17,24,31  Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

11             Vlooien- en brocantemarkt, evenemententerrein Eerste Weegje, 10.00-16.00

12             Festival des Flûtes zaterdagmiddagconcert, Nieuwe kerk

15             Zierikzeese Dag, braderie in de binnenstad

16             Kinderochtend, stadhuismuseum, 09.30-12.00

16             Zomerorgelconcert Jan Jansen, organist te Utrecht, Nieuwe kerk, 20.00

18             Vlooien- en brocantemarkt, evenemententerrein Eerste Weegje, 10.00-16.00

19             Grote tweedehands boekenmarkt, gebouw de Harmonie, 10.00-16.00

18             Gratis taxatie van munten, biljetten en penningen, Stadhuis, 10.30-15.30

22             Zierikzeese Dag, braderie in de binnenstad

25             Vlooien- en brocantemarkt, evenemententerrein Eerste Weegje, 10.00-16.00

25             Stuntshow met auto’s en trucks, parkeerplaats Scheldestraat, 20.00

26             Grote tweedehands boekenmarkt, gebouw de Harmonie, 10.00-16.00

29             Zierikzeese Dag, braderie in de binnenstad

30             Zomerorgelconcert Jaap Kroonenburg, organist te Maassluis, Nieuwe kerk, 20.00

 

JUNI 2008

dagelijks    Beklimming Sint Lievensmonstertoren (Dikke toren)

3               Praten over kanker, MFC, 13.30-15.30

4               Paardenmarkt annex jaarmarkt

4 t/m 7      Kermis in het centrum

4               Horton (NL), Fizi, 14.00 

5,12,19,26  Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

6               The Kite Runner, Fizi, 20.30 

7               Voetbaltoernooi Wereld(Regio)Cup, sportpark Den Hogen Blok

7               CD opname Eilandenkoor, Nieuwe kerk (besloten bijeenkomst)

7               The Kite Runner, Fizi, 20.30 

8               The Kite Runner, Fizi, 20.30 

9,10,11,12  Avondvierdaagse

10              The Kite Runner, fiZi-matinee, Fizi, 14.00 

11              Samson & Gert: Hotel op stelten, Fizi, 14.00 

13              Van Maaren Roofvogeldemonstratie, verpleeghuis Cornelia, 14.30

13              Festival des Flûtes, Volksmuziek uit Scandinavië

13              No Country For Old Men, Fizi, 20.30 

14              Clubwedstrijden GV Delta-Sport, sportcentrum Onderdak, 12.00

14              No Country For Old Men, Fizi, 20.30 

18              Samson & Gert: Hotel op stelten, Fizi, 14.00 

19              Bezoek Staatssecr. van Onderwijs Sharon Dijksma, Theo Thijssenschool

20              Zomerhitte, Fizi, 20.30 

20              Opening slagerij Ornee-Bolier, Mol 13

21              Opening slagerij Ornee-Bolier, Mol 13

21              Kooruitvoering COV Laudando, Nieuwe kerk

21              Zomerhitte, Fizi, 20.30 

25              Drakenjagers (NL), Fizi, 14.00 

27              I’m Not There, Fizi, 20.30 

27 t/m 6     Deltaweek, zeilwedstrijden

28              Feestelijke opening, Landwinkel de Zelke, 09.00-16.00

28              Snuffelmarkt, kinderboerderij de Punt, 10.00-14.00

28              Snorkelfietstocht Natuurmonumenten,park.pl. Levensstrijd 13.30-16.00

28              I’m Not There, Fizi, 20.30 

29              Finale Stoepeschietertjestoernooi

29              Drakenjagers (NL), Fizi, 14.00 

 

MEI 2008

dagelijks    Beklimming Sint Lievensmonstertoren (Dikke toren)

1,8,15,22,29  Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur 

2               The Other Boleyn Girl, Fizi, 20.30 

3               The Other Boleyn Girl, Fizi, 20.30 

3               Pop aan Zee, poppodium Brogum

3               Kooruitvoering mannenkoren uit Klaaswaal en Tholen, Nieuwe kerk

6               Praten over kanker, MFC, 13.30-15.30

6               The Other Boleyn Girl (matinee), Fizi, 14.00 

7               The Fox and the Child (NL), Fizi, 14.00 

9               Tiramusu, Fizi, 20.30 

10             Ansichtkaartenbeurs, MFC, 10.00-14.30

10             Tiramusu, Fizi, 20.30 

14             Alvin en de Chipmunks (NL), Fizi, 14.00 

16             Finale RegioRuis, poppodium Brogum, 20.00-00.30

16             Promises, Fizi, 20.30 

16             Dance the night away met Dj Mike, Club “de Steeg” discotheque

17             Festival des Flûtes, Blokfluittrio Kon. Conservatorium Den Haag, Nieuwe kerk, 15.00

17             Rommelmarkt en bazar, Scouting Mr. Bakkergroep, Van Veenlaan, 10.00-15.00

17             Rommelmarkt Dierenasiel, Zandweg 26, 10.00-16.00

17             Meimarkt Groei- en bloei, Boerenweg bij autobedrijf Legemaate, 10.00-16.00

17             Weekend van de AmateurKunst, Fizi, 12.30 

17             Disco voor jeugd 6 tot 15 jaar, CJV, de Driehoek, 19.30

17             Promises (met inleiding), Fizi, 20.30

17             De nacht van “De Steeg” met Dj Mike W25+ avond, Club “de Steeg” discotheque

18             Gezamelijke jeugddienst, Gasthuiskerk, 18.30

19             Opening tandartspraktijk Zierikzee, Oude Haven 4

20             Laatste Bingomiddag 50+ ANBO, kerkcentrum Havenplein, 14.00

21             Alvin en de Chipmunks (NL), Fizi, 14.00 

22             Toneel: Eenakters, Fizi, 20.00 

23             Lust, Caution, Fizi, 20.30 

23             Dance the night away met Dj Mike, Club “de Steeg” discotheque, 22.00-04.00

24             Lust, Caution, Fizi, 20.30 

24             De nacht van “De Steeg” met Dj Mike W25+ avond, Club “de Steeg” discotheque

28             Anywave 2008, poppodium Brogum

28             Horton (NL), Fizi, 14.00 

29             Clecticious, Pontes Pieter Zeeman, Club “de Steeg” discotheque, 21.00

30             Cursus mobiele telefoon voor ouderen, ‘de Veste’ Manhuisstr. 32, 14.00 – 16.00

30             Pre-summer jongeren-Denktankparty, Oude Mondragon theater, 16.30 – 20.15

30             Anywave 2008, poppodium Brogum

30             Away from Her, Fizi, 20.30 

30             Dance the night away met Dj Mike, Club “de Steeg” discotheque, 22.00

31             Kunstmanisfestatie, Noordhavenpoort, 14.00 – 16.00

31             Festival des Flûtes, Juliette Hurel, Nieuwe kerk

31             Anywave 2008, poppodium Brogum

31             Away from Her, Fizi, 20.30 

31             Summerparty met Dj Johan Berrevoets, Club “de Steeg” discotheque

APRIL 2008

1               Praten over kanker, MFC, 13.30-15.30

3,10,17,24 Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

4               Kledingverkoop Dorcas, Zandweg 30, 09.30-15.00

4               VrouwenSpecial mmv Margreet de Wolf, MFC, 20.00

4               Mio fratello è figlio unico, Filmtheater FiZi, 20.30

5               Kledingverkoop Dorcas, Zandweg 30, 09.30-15.00

5               Fietsenkijkuurtje, politie, Kerkhof ZZ 5, 10.00-11.00 uur

5               Voorjaarskinderkledingbeurs, Zorgcentrum Borrendamme, 10.00-11.30

5               Mio fratello è figlio unico, Filmtheater FiZi, 20.30

5               Beukorkest, poppodium Brogum, 21.30

5               Museumweekend

6               Museumweekend

7               Lotgenotenbijeenkomst chronische pijn, MFC, 13.30-15.30

9               De Wonderwinkel van mr. Magorium, Filmtheater FiZi, 14.00

9               Arien van Westen in gesprek met Inez van Dullemen, FiZi, 20.00

11             Earth, Filmtheater FiZi, 20.30

12             Opening optiek ’t Optiek, Havenpark 1

12             Creatieve markt, gereformeerde kerk, St. Domussstraat 23, 09.30

12             Earth, Filmtheater FiZi, 20.30

12             Meeting Point, poppodium Brogum

12             Zierkzee Vocaal, Nieuwe kerk

15             Earth, Filmtheater FiZi, 14.00

16             Keet in de Kerk, Nieuwe kerk

16             Asterix en de Olympische Spelen, Filmtheater FiZi, 14.00

18             TBS, Filmtheater FiZi, 20.30

19             Opening filiaal Van der Vinden Vastgoed, Nieuwe Haven 53

19             Jaarconcert Kon. Harmonie Kunst en Eer, sportcentrum Onderdak, 20.00

19             Recital, de Rode Kamer, 20.00

19             TBS, Filmtheater FiZi, 20.30

20             Metalmatinee, poppodium Brogum, 14.30

22             Dansmiddag ANBO 50+, gebouw de Driehoek, 14.00

22             Opening herdenkingsjaar ‘400 jaar Nadere Reformatie (1608-2008)’, Nieuwe kerk

23             Keet in de Kerk, Nieuwe kerk

23             Asterix en de Olympische Spelen, Filmtheater FiZi, 14.00

25             Love in the Time of Cholera, Filmtheater FiZi, 20.30

26             Disco-avond, zwembad Onderdak, 19.00-21.00

26             Love in the Time of Cholera, Filmtheater FiZi, 20.30

29             The Fox and the Child (NL), Filmtheater FiZi, 14.00

30             Koninginnedagconcert, Duivelands Mannenkoor, Nieuwe kerk, 19.30

30             Koninginnedag

MAART 2008

1               Opening Café-Restaurant – Pizzeria Pyramide, St. Domusstraat 19

1               Toneel ‘De Levensdans’, Theatergroep Zierik, MFC, 20.00 uur

1               Sicko, filmtheater FiZi, 20.30

1               “Zeeuwsch Gebroedt”, poppodium Brogum

4               Open schooldag, OBS ’t Kofschip

4               The Handmaid’s Tale, filmtheater FiZi, 13.00

4               Praten over kanker, MFC, 13.30-15.30

5               Bee Movie (NL), filmtheater FiZi, 14.00

6,13,20,27  Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

7               Elizabeth: The Golden Age, filmtheater FiZi, 20.30

7               Sing In/Zangavond, Chr. Gerf.kerk, Zevengetijstraat, 19.30

8               Maartje Rikhof trio, Rode Kamer, Havenpark 13-15, 20.00

8               The Crucifixion, Nieuwe kerk, 20.00

8               Internationale vrouwendag, MFC, 19.30

8               Elizabeth: The Golden Age, filmtheater FiZi, 20.30

9               Beeldspraak, filmtheater FiZi, 15.00

11             Elizabeth: The Golden Age, filmtheater FiZi, 14.00

11             Workshop Tapas maken, restaurant Boa Tarde

12             Bee Movie (NL), filmtheater FiZi, 20.00

12             Lezing: Inez van Dullemen, filmtheater FiZi, 14.00

14             Tuya’s Marriage, filmtheater FiZi, 20.30

15             Opening SPORT2000, Grevelingenstraat 6

15             Tuya’s Marriage, filmtheater FiZi, 20.30

15            The Crucifixion, Zeeuwse Zangersbond, Nieuwe kerk

16             Jazzz: Jean Pierre Project + Tak’n Djola, poppodium Brogum, 14.00

16             Concert Valcooch, Gasthuiskerk, 14.30

16             Rockopera Jesus Christ Superstar, St. Willibrorduskerk, 15.00

18             Lezing: Klaas Hendrikse, filmtheater FiZi, 14.00

18             Bingomiddag, Anbo, Hervormd kerkcentrum, 14.00 

19             Modeshow, verpleeghuis Cornelia, 10.15

19             De Scheepsjongens van Bontekoe, filmtheater FiZi, 14.00

20             Nucturne, St. Willibrorduskerk, 22.00

21             Disco in zwembad, zwembad Onderdak, 19.00-21.00

21             Moordwijven, filmtheater FiZi, 20.30

22             Moordwijven, filmtheater FiZi, 20.30

22             Paasmarkt, Havenplein, 10.00-16.00

22             Paaspop ’s avonds in horecagelegeheden in centrum

23            “1e Paasnacht” , discotheque Club de Steeg

23             Moordwijven, filmtheater FiZi, 15.00

23             Vlooienmarkt, sportcentrum Onderdak

24             Vlooienmarkt, sportcentrum Onderdak

26             Knutselmiddag, kinderboerderij De Punt, 13.30-15.30

26             De Scheepsjongens van Bontekoe, filmtheater FiZi, 14.00

27             Lezing over troosten en verdriet, kerkcentrum Gasthuiskerk, 20.00

28             The Bird Can’t Fly, filmtheater FiZi, 20.30

28             Clubgrooves-Night met Dj Marc Kroon, discotheque Club de Steeg

29             Kingfisher Sky, support: La Ventura, poppodium Brogum, 21.30 

29             The Bird Can’t Fly, filmtheater FiZi, 20.30

29             30 Jaar “de Steeg” The Ultimate 80’s Celibration, discotheque Club de Steeg

30             Open doek, filmtheater FiZi, 15.00

FEBRUARI 2008

7,14,21,28 Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

1               My Blueberry Nights, filmtheater FiZi, 20.30

2               De Ramp, filmtheater FiZi, 14.00

2               My Blueberry Nights, filmtheater FiZi, 20.30

2               Smartlappengala, poppodium Brogum

5               Being Julia, filmtheater FiZi, 13.00

5               Praten over kanker, MFC, 13.30-15.30

6               Kapitein Rob en het geheim van prof. Lupardi, filmtheater FiZi, 14.00

8               Fados, filmtheater FiZi, 20.30

9               Theater Las Malas: “Gras”, poppodium Brogum, 20.15

9               Fados (speciale voorstelling), filmtheater FiZi, 20.30

10             Beeldspraak, filmtheater FiZi, 15.00

10             Hollandkoor, Nieuwe kerk

13             Kapitein Rob en het geheim van prof. Lupardi, filmtheater FiZi, 14.00

13             Mini-instuif CJV, De Driehoek, Kerkhof NZ8, 14.00-16.00

13             Lezing over zorg en recht PCOB, Kerkcentrum Havenplein, 14.15

13             Feestmiddag gouden echtparen, burgerzaal gemeentehuis

15             Atonement, filmtheater FiZi, 20.30

16             Toneel ‘De Levensdans’, Theatergroep Zierik, MFC, 20.00 uur

16             Atonement, filmtheater FiZi, 20.30

16             The Prodigal Sons & support : Greendive, poppodium Brogum

18             Ernst & Bobbie, sportcentrum Onderdak, 10.30 & 14.00

19             Atonement matinee, filmtheater FiZi, 14.00

20             Kapitein Rob en het geheim van prof. Lupardi, filmtheater FiZi, 14.00

20             Concert Seniorenorkest Zeeland, gebouw de Harmonie, 14.30-16.30

22             K3 en de kattenprins, filmtheater FiZi, 14.00

22             Toneel ‘De Levensdans’, Theatergroep Zierik, MFC, 20.00 uur

22             I served the King of England, filmtheater FiZi, 20.30

23             Postzegelbeurs, scoutinggebouw Van Veenlaan, 10.00-16.00

23             34e Open Snelschaakkampioenschap SD, gebouw de Driehoek, 13.00

23             Toneel ‘De Levensdans’, Theatergroep Zierik, MFC, 20.00 uur

23             I served the King of England, filmtheater FiZi, 20.30

24             Muziek: Klezz, filmtheater FiZi, 15.00

24             Gereformeerd koor Waisisi, Gasthuiskerk, 18.30

27             K3 en de kattenprins, filmtheater FiZi, 14.00

29             Toneel ‘De Levensdans’, Theatergroep Zierik, MFC, 20.00 uur

29             Opening oratorium “Gebroken Jaren”, Nieuwe Kerk, 20.00

29             Sicko, filmtheater FiZi, 20.30

JANUARI 2008

10,17,24,31 Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00 en Koopavond tot 21.00 uur

1              Optreden poprockband Fitting, café de Vlinder, 16.30

2              Meet the Robinsons (NL), filmtheater FiZi, 14.00

3              Lichtjeswandeling door binnenstad olv gids, vanaf Dikke Toren, 19.30

4              Lawaaioptocht met kerstboomverbranding, vertrek 19.00 vanaf Schelphoekstr.

4              César et Rosalie, filmtheater FiZi, 20.30

5              César et Rosalie, filmtheater FiZi, 20.30

5              Bad Hair Day’s Nieuwjaarsparty, poppodium Brogum

6              Alles is liefde, filmtheater FiZi, 14.00; 16.30 

7              Openbare repetitie Chr. gemengd eilandenkoor, Nieuwe kerk, 19.45-21.45

8              The Kill a Mockingbird, filmtheater FiZi, 13.00

8              Praten over kanker, MFC, 13.30-15.30

9              Surf’s up (NL), filmtheater FiZi, 14.00

11            Alles is liefde, filmtheater FiZi, 20.30

12            Alles is liefde, filmtheater FiZi, 14.00; 16.30; 20.30

13            Beeldspraak: Het Zeeuwse Landschap, filmtheater FiZi, 15.00

16            Surf’s up (NL), filmtheater FiZi, 14.00

18            Die Fälscher, filmtheater FiZi, 20.30

19            Die Fälscher, filmtheater FiZi, 20.30

19            Another Night of Blues, poppodium Brogum

23            Timboektoe, filmtheater FiZi, 14.00

25            Tussenstand, filmtheater FiZi, 20.30

26            Tussenstand, filmtheater FiZi, 20.30

27            Live muziek: Interactie, filmtheater FiZi, 15.00

30            Timboektoe, filmtheater FiZi, 14.00