.kkconv {text-decoration: none; color:#FFFFFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv td.CONTENT{text-decoration: none; color:#FFFFFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv .BODYTEXT1{text-decoration: none; color:#FFFFFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv .BODYTEXT2{text-decoration: none; color:#FFFFFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv .BODYTEXT3{text-decoration: none; color:#FFFFFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv .BODYTEXTBG{text-decoration: none; color:#384069; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv a{text-decoration: underline; color:#00CCFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv a:visited{text-decoration: underline; color:#000033; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv a:hover{text-decoration: underline; color:#0033FF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv h1{text-decoration: none; font-size:x-large; color:#0033FF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; } .kkconv h2{text-decoration: none; font-size:large; color:#0033CC; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; } .kkconv h3{text-decoration: none; font-size:medium; color:#0033CC; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; } .kkconv a.MENUMAINTEXTX{text-decoration: none; color:#0033CC; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; font-weight:bold;} .kkconv a.MENUMAINTEXTX:visited{text-decoration: none; color:#0033CC; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; font-weight:bold;} .kkconv a.MENUSUBTEXTX{text-decoration: none; color:#0033FF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv a.MENUSUBTEXTX:visited{text-decoration: none; color:#0033FF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv a.MENUMAINSELECTEDTEXTX{text-decoration: none; color:#FFFF00; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; font-weight:bold;} .kkconv a.MENUMAINSELECTEDTEXTX:visited{text-decoration: none; color:#FFFF00; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; font-weight:bold;} .kkconv a.MENUSUBSELECTEDTEXTX{text-decoration: none; color:#FFFF00; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv a.MENUSUBSELECTEDTEXTX:visited{text-decoration: none; color:#FFFF00; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv a.MENUMAINTEXTX:hover{text-decoration: none; color:#FFFFFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; font-weight:bold;} .kkconv a.MENUMAINSELECTEDTEXTX:hover{text-decoration: none; color:#FFFFFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; font-weight:bold;} .kkconv a.MENUSUBTEXTX:hover{text-decoration: none; color:#FFFFFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} .kkconv a.MENUSUBSELECTEDTEXTX:hover{text-decoration: none; color:#FFFFFF; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;} ARCHIEF 2006

DECEMBER 2006

1               Huis-aan-huis verkoop speculaaspoppen, Deltasport Handbal, 16.00-19.00

2               Sinterklaasfeest, Haringvlietplein/Havenplein, 10.00-16.30

2               Bezoek Sinterklaas, kinderboerderij de Punt, 13.00

2               Local Undergroud VI, podium Brogum, 21.00

4               Openb.verg.gem.adviescom. Openbare Ruimte, burgerzaal, gemeentehuis, 19.30

4               Leden en huurdersoverleg Zeeuwland, kantoor Zeeuwland Kerkhof, 19.30

6               Openb.verg.gem.adviescom. Samenleving/bestuur, burgerzaal, gemeentehuis,19.30

7,14,21,28 Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00

7               Verkoping tweedehands kleding, MFC, 13.00-16.00

7               Lotgenoten bijeenkomst voor mensen met Chronische pijn, Cornelia, 13.30-15.30

9               Verkoopmanifestatie Waterwijk, Nieuwe kerk, 10.00 – 15.00

9               Open dag Klipper Marinus, ´t Luitje, vanaf 11.00 uur

9               Workshop Kerstmenu en wijnen, kookstudio World of Drinks, 13.00-17.00

9               Duivenshow, gebouw de gevleugelde vrienden aan Kerkhof NZ, vanaf 14.00

11             Kon.Militaire kapel J.W.Friso/Vocalgroup Femulous, sportcentrum Onderdak, 20.00

12             Masterclass port, World of Drinks, 19.00

13             Inspectie auto-voorruiten, Gasthuisboomgaard, 09.00-16.30

13             Kerstmarkt, verpleeghuis Cornelia, 13.00-18.00

13             Kerstzangavond mmv Eilandenkoor en Sliedrechtsmannenkoor, Nieuwe kerk, 20.00

14             Optreden Baukje Singer Band, café de Biet, 19.00-22.00

14             Cultuur-historische Lichtjeswandeling, start bij de Dikke Toren, 19.30-20.30

16             Ansichtkaartenbeurs, MFC, 10.00-14.30

16             Levende Kerststal, kinderboerderij de Punt, 11.00-15.00

16             Kerstconcert Waisisi, Gasthuiskerk, 20.00

16             Advents- en kerstconcert mmv koor Cantare, Rk kerk, 16.00

16             Benefietsconcert Sri Lanka, sportcentrum Onderdak, 19.00

16             Kerstverhalen gelezen door Thom Schrijer, de Rode Kamer, 20.00

16             Nachtrit, Theater Fizi, 20.30

17             MetalMatinee, podium Brogum, 15.00

17             Interactieve pubquiz (Olympische kroegspelen), café de Biet, 17.00

20,21,22    Extra koopavonden

20             Piet Piraat en het vliegende schip, Theater Fizi, 14.00

20             Fabulous Fashion Show 2e hands kleding, MFC, 14.00

21             Cultuur-historische Lichtjeswandeling, start bij de Dikke Toren, 19.30-20.30

21             Gemeenteraadsvergadering, burgerzaal gemeentehuis, 19.30

21  & 22    Ceremony of Chrismas Carols, Nieuwe kerk, 20.00

22             Kerst in Zierikee, Christmas-fair op het Havenplein; Culinair-plein op de Schuithaven;

                Mosselen op de vismarkt; levende kerststal onder de Beuze; verhalenvertelster;

                kerstman; paardentram, 10.00-21.00

22             X-mas gala party, Swingcafé Later, 23.00

23             Volver, Theater Fizi, 20.30

23             Kerst in Zierikee, Christmas-fair op het Havenplein; Culinair-plein op de Schuithaven;

                Mosselen op de vismarkt mmv Shantykoor Neptunes; levende kerststal onder de

                Beuze; verhalenvertelster; optredens op diverse lokaties; kerstman; paardentram, 

                10.00-17.00

23             Woord & Daad kerstzangavond mmv Urker visserskoor, Nieuwe kerk, 19.00

23             Volver, Theater Fizi, 20.30 

23             Zanger/entertainer Kobus, Café de Banjaard, 22.30

23             Open Kerstsfeer, Swingcafé Later, 23.00

24             Volkskerstzang, Nieuwe kerk, 20.00

24             Open Kerstsfeer, Swingcafé Later, 23.00

26             Kerstsfeer mmv Ad Hagenstein Swingcafé Later

28             Cultuur-historische Lichtjeswandeling, start bij de Dikke Toren, 19.30-20.30

23             Volver, Theater Fizi, 20.30

29             Buddha’s Lost Children, Theater Fizi, 20.30

30             Buddha’s Lost Children, Theater Fizi, 20.30

30             Clubkampioenschap cross Delta Sport, Atletiekbaan Sportpark Bannink, 13.30

31             Oud-en-Nieuw mmv NonSense en diverse Dj´s, podium Brogum, 22.00-06.00

NOVEMBER 2006

2,9,16,23,30Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00

2               Lotgenotenbijeenkomst Chronische pijn, Cornelia, 13.30-15.30

2               Openb.verg.gem.adviescomm. Samenleving & bestuur, gemeentehuis,19.30

4               Zeeuwse Koorschool (Mozartfestival), Nieuwe kerk

4               Eighties Night, podium Brogum, 21.30

5               Jongerenmiddag CJV, de Driehoek, 12.30-17.30

5               Opening Jubileumtentoonstelling Toon Gerritse 75, galerie Kos, 15.00

10             1100-jarig bestaan Zierikzee in 1949, “Trugkieke” Omroep Zeeland TV, 18.30 uur 

10             Optreden vocaal ensemble Gentlemen Singers, Geref.kerk,St Domusstraat 35, 20.00

10             Toneelvoorstelling “Uitgebreid verlangen”, MFC, 20.30

11             Najaarsproeverij, World of Drinks, Grevelingenstraat 14, 11.00-17.00

11             ZierikZingt op zaterdag, Nieuwe kerk

11             Toneelvoorstelling “Uitgebreid verlangen”, MFC, 20.30

11             80-jarige Jo van Vossen in “Retourtje geluk”, SBS6, 22.00

12             Najaarsproeverij, World of Drinks, Grevelingenstraat 14, 14.00-17.00

14             Lezing en zangavond “Josias van Houten”, Gasthuiskerk, 19.30

15             Open koffieochtend, thema “Je bent hier niet toevallig”, MFC, 09.15

15             Koersbaltoernooi, gebouw de Harmonie, Kaersemaekerstraat, 09.45

15             Recordpoging dansend bewegen, sportcentrum Onderdak, 11.15

16             Proeverij Beaujolais primeur, World of Drinks, Grevelingenstraat 14

16             Themaavond `Geloven in een God die niet bestaat` kerkcentrum Gasthuiskerk, 20.00

17             Lezing: Rembrandt als etser, Nieuwe kerk, 20.00

18             Intocht Sinterklaas, Oude Haven, 13.30-16.30

18             Concert fam. Stouten, Nieuwe kerk

18             Ty Garner & The Blue Notes + Cuban Heels, podium Brogum, 21.30

20             Beamer Bijbelstudie door Frank Ouweneel, MFC, 19.30

21             ANBO bingomiddag, Hervormd kerkcentrum, Gasthuiskerk, 14.00

21             Masterclass door vinoloog Peter van Houtert, World of Drinks, 19.30

21             Clubavond vereniging computergebruikers, MFC, 19.30

21             Thema-avond “De oudere mens, schrikbeeld of rijkdom”, MFC, 19.30

25             Muziekpietenzaterdag, centrum binnenstad, 12.30-16.30

25             ZierikZingt, Nieuwe kerk

25             Jubileumconcert/presentatie CD, Gospelkoor Together, Geref.kerk, 19.30

25             Meeting Point, podium Brogum, 21.30

26             Muziekmatinee gitarist Albert de Vos/ trompetist Frans Friedrich, Fizi, 15.00

27             Openbare vergadering seniorenraad, kamer 111, gemeentehuis, 09.30

27             Vergadering verenigingsraad, kantoor Zeeuwland, 19.30

29             Workshop bloemschikken, de Ark achter MFC, 09.00-11.30

29             Workshop bloemschikken, de Ark achter MFC, 13.00-15.30

29             Verteltheater “Opa met gaatjes”, MFC, 14.30

30             Gemeenteraadsvergadering, burgerzaal gemeentehuis, 19.30

OKTOBER 2006

30 t/m 8     Week van de Schaal- en Scheldieren, horeca Zierikzee

3               Masterclass Lanquedoc Roussillon, World of Drinks, 19.30

4               Dierendag activiteiten, Kinderboerderij de Punt, 10.00-16.00

4               Dierendagconcert Kunst & Eer, Nieuwe kerk, 19.00-19.45

5,12,19,26 Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00

6              Ingrid en Dieter Schubert signeren…, boekhandel de Vries, 15.00-16.00

6 en 7       De knecht en de twee meesters, theatergroep Zierik, MFC, 20.00

6               Oliebollenactie Koninklijke Harmonie Kunst & Eer

7               Finale schoolzwemtoernooi, zwembad Onderdak, 10.00-12.30

7              Open dag dierenasiel, Zandweg, 10.00-16.00

7               Mozart en de koormuziek, Nieuwe kerk

8               Zondagmiddagmatinee comedy explosion + dj, podium Brogum, 15.00

9               CD-opname kerstliederen, Nieuwe kerk, 19.30 

14             Herfstmarkt, onder de Beuze, 08.00-16.00

14             25e Seniorendag, MFC, 09.30-17.00

14             Postzegelbeurs, scoutinggebouw, Van Veenlaan, 10.00-16.00

14             Kun je nog zingen, zing dan mee!, Nieuwe kerk, 19.30-21.30

15             Zondagmiddagmatinee Jazz,mmv Josee Koning, podium Brogum, 15.00

16 t/m 20  Zwemvierdaagse, zwembad Onderdak, 07.00-12.00 en 18.00-20.30

19             Opening 1001 marktenfestival, onder de Beuze, 10.00

21             Herfst op ’t water, “open boot” op klipper Marinus, vanaf 10.00

21             Receptie 60 jaar “Gevleugelde Vrienden, Kerkhof 16, 15.30 tot 17.30

21             Lampionnenoptocht “Halloween”, speeltuin Mr. Breetvelt, vertrek 19.00

21             Openingsbijeenkomst Hospice, Nieuwe kerk (verplaatst naar aula Pontes!!!)

21             Cafebar 401 + woost, podium Brogum, 21.30

22             Vertelzondag “Buiten de lijntjes kleuren” met Pete Pronk, Gasthuiskerk, 14.15-16.00

23             Beamer Bijbelstudie door Frank Ouweneel, MFC, 19.30

24             Weerman Jos Broeke bij ANBO, kerkcentrum Havenplein, 14.00

24             Masterclass jenever, World of Drinks, 19.30

24             Computeravond Zeeuwse afd. hcc (landel.ver. computergebr), MFC,20.00

25             Lezing schrijver Willem Jan Otten, theater FiZi, 20.00

26             Gemeenteraadsvergadering burgerzaal gemeentehuis, 19.30

26             Stokbrood bakken, kinderboerderij de Punt, 16.30

26             Lampionoptocht, kinderboerderij de Punt, 18.00

27             Lezing: Rembrandt als etser, Nieuwe kerk, 20.00

26             Bijeenkomst Van kruidentuin tot tuinkruiden, MFC, 19.30

28             Smartlappenroute in het centrum, 13.00-03.30

28             Monologen van Tjechov, Monite & Maarten ’t Hart, de Rode Kamer, 20.00

29             Premiere derde deel oratorium Gebroken jaren, Geref.kerk, 10.00

29             Workshop tapa’s maken, restaurant Boa Tarde, 13.00

30             Openb.verg.gem.adviescomm. Openbare Ruimte, gemeentehuis,19.30

31             Masterclass Rioja, World of Drinks, 19.30

SEPTEMBER 2006

2                Zierikzee Vocaal, Nieuwe kerk

2                Rommelmarkt, centrum, 09.00-16.00

2                Taffeltennistoernooi, Scaldina, gymzaal Raamstraat, 09.30

4                Open repetitie Eilandenkoor, Nieuwe kerk, 19.45-21.45

4                Verg.gem.adviescomm.Openbare Ruimte, gem.huis,19.00 

5,12,19       Frisia Oosterschelderondvaart, ’t Luitje, 13.00-15.00

5,12           Yoga introductieavond, MFC, 19.30-21.00

7,14,21,28  Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00

7, 8 en 9    Muziek Monumentaal

7               Lotgenotengroep chron.pijnpatiënten, Cornelia,13.30-15.30

7               Verg.Adviescomm. Samenleving & bestuur, gem.huis, 19.30

9               Open Monumentendag, 10.00-17.00

9               Muziek Monumentaal, muziek op straat in binnenstad, 10.30-16.00

9               Excursie natuur- en vogelwacht strandje Borrendamme, 10.00

9               Presentatie Zierikzeese brandweer, rondom Dikke Toren, 10.00-16.00

9               Kindervoorstelling “In de grote paddestoel”, Geref.kerk, 16.00

12             Yoga introductie-avond, MFC, 19.30-21.00

13             Opening tentoonstelling Theo Voorzaat, St. Domusstraat 31-33, 19.00

13             Informatie-avond borstvoeding, MFC, 20.00

14             Opendag computercursussen, zorgcentrum Borrendamme, 13.30-16.30

15             De 25ste Mijl van Zierikzee, binnenstad

16             Bridge-kroegentochttoernooi, horeca binnenstad, vanaf 13.00 

16             ZierikZingt, Nieuwe kerk

16             CD-presentatie Concert Stouten musiceert…, Nieuwe kerk, 20.00

16             Zierikzee in “Bestemming Nederland, RTL4

16             Salsa-avond, podium Brogum, 21.00

18 t/m 22   Schoolzwemtoernooi, sportcentrum Onderdak, 18.00-20.00

21             Bijeenkomst over Alzheimer, kerkcentrum Gasthuiskerk, 19.30

22             25-plus avond, Swingcafé Later, vanaf 22.00

23             Optreden Duo della Musica, de Rode Kamer, 20.00 

23             De knecht en de twee meesters, theatergroep Zierik, MFC, 20.00

23             Trackaddicts en Cosmic slop, podium Brogum, 21.30

27             Najaars- en wintermodeshow, Nieuwe kerk, 19.30

28             Opening nieuw seizoen Groei en bloei, mmv Romke vd Kaa, MFC,19.30

29             De knecht en de twee meesters, theatergroep Zierik, MFC, 20.00

30             Mozart en piano, Nieuwe kerk

30             Marcussendag-orgel, Gasthuiskerk/Willibrorduskerk

30             11e editie KNFM DruMa Festival, sportcentrum Onderdak, 09.30

30             Kinderkledingbeurs, zorgcentrum Borrendamme, 10.00-11.30

30             Muzikale Rondgang door diverse drumbands, centrum, 13.00-17.00

30             De knecht en de twee meesters, theatergroep Zierik, MFC, 20.00

30             Zeeuwsch gebroedt, podium Brogum, 21.30

30-08        Week van de Schaal- en Scheldieren, horeca Zierikzee

AUGUSTUS 2006

1,8,15,22,29Frisia Oosterschelderondvaart, ’t Luitje, 13.00-15.00

1,8,15         Maritiemedag, centrum, 10.00-17.00

2                Stadswandeling, info VVV, 10.30-12.00

2,9,16,23,30Vlooien-& Brocantemarkt, camp. Kloet, 10.00-16.00

3,10,17,24,31Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00

4               Orgelconcert Martin Man, Chr. Geref.kerk. Zevengetijstraat

5 t/m 10     Kermis, centrum

5               Boekenmarkt, de Harmonie, Calandweg 09.00-15.00

5               Live muziek Kees Dalton, café Old Dutch, 21.00

7               Percussie en capoeira, Sportcentrum Onderdak, 10.00-15.00

8               Concert Don Kosaken-koor, Lutherse kerk, 20.00

9               Orgelconcert Van Putten, Nieuwe kerk, 20.00

10             Circustheater, sportcentrum Onderdak, 10.00-15.00

12             Snuffelmarkt onder de Beuze, 10.00-17.00

12             Boekenmarkt, Havenplein, 10.00-17.00

12             Boekenmarkt, de Harmonie, Calandweg 09.00-15.00

12,19 26    Bungy Jump Festijn, Havenplein

13             Mid Summer Music, live muziek op terrassen centrum, 16.00-22.00

15             Sgt. Wilson’s Armyshow, Havenplein, 13.00-17.00

16             Russische wereldkampioen dammen Alexei Tjitsov, café de Biet, 19.00

16             Russische Monstertruck stuntshow, Laan van St. Hilaire, 20.00

17             Orgelconcert André Knevel, Chr. Geref.kerk. Zevengetijstraat, 20.00

19             Snuffelmarkt tbv dierenasiel Schouwen-Duiveland, de Beuze, 09.00-16.00

19             Delta Sport Instuif-turn-selectietest kinderen 6-8 jr., Mulockstr. 68a, 13.00

19             Live muziek mmv Roy, café Old Dutch, Lange Nobelstraat, 21.00

21             Voetbal Match mmv Go Ahead Eagles, Havenplein, 12.00-17.00

22             Nachtmarkt centrum Oude Haven-Kraanplein-Havenplein, 19.00-24.00

23             Orgelconcert Margreeth de Jong, Nieuwe kerk, 20.00

24             Orgelconcert Martin Zonnenberg, Chr. Geref.kerk. Zevengetijstraat, 20.00

25             Wielerronde

25 en 26    Havendagen

JULI 2006

t/m 9         Deltaweek, zeilwedstrijden Oosterschelde

4,11,18,25 Frisia Oosterschelderondvaart, ’t Luitje, 13.00-15.00 

4               Orgelconcert Mans en Stouten, Nieuwe kerk, 20.00

5,12,19,26 Stadswandeling, info VVV, 10.30-12.00

5,12,19,26 Vlooien-& Brocantemarkt, camp. Kloet, 10.00-16.00

6,13,20,27 Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00

12             Mozartfestival mmv org. Rinus Verhage, Nieuwe kerk, 20.00

14             Orgelconcert Mans & Stouten, Nieuwe kerk, 20.00

15,21,22,29Bungy Jump Festijn, Havenplein

15             Sparta – Zeeuws elftal, sportveld Mevo

18, 25       Maritiemedag, centrum, 10.00-17.00

22             Boekenmarkt, de Harmonie, Kaersemakerstraat 42, 09.00-15.00

22             Nachtmarkt, centrum, 19.00-24.00

22             Concert organist André van Vliet, Chr.Geref.kerk, 20.00

26             Vlooienmarkt Eerste Weegje, 10.00-16.00

26             Orgelconcert Henco de Berg, Nieuwe kerk, 20.00

JUNI 2006

1,8,15,22,29Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00

3                Rommelmarkt Ladies’ Circle, onder de Beuze

3                Ons Eilandbokaal, sportpark Den Hogen Blok, 15.30

6 t/m 9       Avondvierdaagse

7,14,21,28  Stadswandeling, info VVV, 10.30-12.00

7 t/m 10     Anywave, Brogum

7               Poppentheater, Er was eens…, Brogum, 14.00

7               Paardenmarkt annex jaarmarkt

8               Info-avond invloed elektr.magn.straling, MFC, 20.00

9              Mozartfestival: Eine grosse Nachtmusik, Nieuwe kerk, 21.00

13, 20,27  Frisia Oosterschelderondvaart, ’t Luitje, 13.00-15.00 

17             Mozartfestival, Nieuwe kerk, 20.00

23             Seniorenmiddag, kinderboerderij de Punt, 13.00-15.00

24             Boekenmarkt, boekhandel de Vries, 09.30-17.00

24             Overzichtsproeverij, World of Drinks, 11.00-17.00

24             Jubileumzangavond Duivelands mannenkoor, Nieuwe kerk, 20.00

25             Overzichtsproeverij, World of Drinks, 11.00-17.00

26             Vergadering Verenigingsraad Zeeuwland, 19.30

30             Start Deltaweek, zeilwedstrijden Oosterschelde

30             Zangavond mmv Eilandenkoor en Shalom, Nieuwe kerk, 20.00

MEI 2006

4,11,18,25  Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00

6                Kunstwandeling, 12.00 – 17.00

6                Jeugddisco CJV de Driehoek, 19.30

6                The oscars – dj’s fatboy & slim, Brogum, 21.30

7                Kunstwandeling, 12.00 – 17.00

7                Interviewprogramma “Beeldspraak”, theater FiZi, 15.00

8                Infoavond leer- leesproblemen en dyslexie, MFC, 20.00

9                Koffiemorgen NPV, St. Domusstraat 44-46, 09.30

9                Stadswandeling/zoektocht Kath. parochiecentrum, 19.45

11              Workshop tapa’s maken, Boa Tarde

12              Chiquita Kids Streettennis evenement, Havenplein, 16.00-19.00

12              Opening Nieuwe Haven, tent aan ’t Luitje, vanaf 19.00

13              Improvisatieconcerten Mar vd Veer, Gasthuiskerk en Geref.kerk

13              Rommelmarkt Johan Louis de Jongeschool op het schoolplein aan ’t Vrije 32

13              Concert Kon. Harmonie Kunst en Eer, onder de Beuze

18              Workshop tapa’s maken, restaurant Boa Tarde

18              De Schouwse Eenakterevenement, theater FiZi, 20.00

20              Snuffelmarkt onder de Beuze

20              Mozart als wonderkind (Mozartfestival), Nieuwe kerk

20              The dicemen – the preachers, Brogum, 21.30

22              Rode Kamerconcert zang en piano, Rode Kamer, 20.00

27              Snuffelmarkt onder de Beuze

28              Cajun matinee, Brogum

31              Paardenmarkt

APRIL 2006

1                Voorjaarskledingbeurs, zorgcentrum Borrendamme, 10.00-11.30

1                Zierikzingt op zaterdag(koren-samenzang-harpsolo), Nieuwe kerk

1                Tribute Night met Ozzmosis, Foolsgold en Purple Rainbow, Brogum, 21.30

4                Openhuis Zeeuwse Muziekschool, vanaf 19.15

5                Interviewprogramma “Beeldspraak”, theater FiZi, 15.00

5                Schoolvoetbaltoernooi, Den Hoogen Blok, 13.30

5                Openhuis Zeeuwse Muziekschool, vanaf 19.15

6,13,20,27   Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00

6                 Lotgenotenbijeenkomst chron.pijn, verpleeghuis Cornelia, 13.30-15.30

6                Openhuis Zeeuwse Muziekschool, vanaf 19.15

7                The Crucifixion (John Stainer), Nieuwe kerk, 20.00

8 en 9        Museumweekend

8               The Phantom Four/The Shavers, Brogum, 21.30

9               Oratorium Gebroken jaren. Lente. Gereformeerde kerk, 10.00

12              Informatiebijeenkomst borstvoeding, MFC lokaal 6, 20.00

15              Paasmarkt, Havenplein, 10.00-17.00

15              Paaspop

21              Mozartfestival, Nieuwe kerk

24              Strijd om titel “Beste Koninklijk aspergerecept”, Restaurant de Zeelandbrug

25              Bijeenkomst HCC Zeeland (veren.computergebruikers), MFC, 20.00

26              Opening Two Mili’s, Appelmarkt 2

27              Inloopavond vereniging Fibromyalgie, MFC, 19.00 – 21.00 uur.

29              Her-opening hotel-restaurant Lotus, Hoofdpoortstraat 2

29              Koninginnedag

29              Oranjeconcert mmv oa Duivelands Mannenkoor, Nieuwe kerk

MAART 2006

2,9,16,23    Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00

2                ChristenUnie/caravan op de weekmarkt

2                Filmmarathon, CJV de Driehoek

3                Show Ernst, Bobby & de rest, sportcentrum Onderdak, 10.00 en 14.00

3                Lijsttrekkersdebat ivm gemeenteraadverkiezingen, Gemeentehuis, 19.30

4                Lezing gedeputeerde Toine Poppelaars, MFC, 10.00-12.00

4                Politieke markt onder de Beuze, 10.00-15.00

4                Gratis concert Muse ConNaction en Not James Dean, Nieuwe kerk, 19.30

5                Interviewprogramma “Beeldspraak”, theater FiZi, 15.00

6                Bijbelstudie door Frank Ouweneel, MFC, 19.30

9                Banenmarkt aula Pontes Pieter Zeeman, 14.00-20.00

11              Tien-jarig bestaan Pearle Zierikzee, mmv karikaturist Bram Levi, 11.00-16.00

11              Kookdemonstraties topkok Ad Janssen, Ziezo, 11.00-18.00

11              Discotime, CJV de Driehoek

11              Meeting Point met Badly Preserved en Taste of Insanity, Brogum, 21.30

12              Kings of Cool, café de Biet, 16.30

16              Klarinetensemble, bibliotheek de Stolpe, 18.30-20.00

18              Postzegelbeurs, scoutinggebouw, van Veenlaan, 10.00-15.30

18              TaP-HaRHeelJL en Ska-Foundation, Brogum, 21.30

22              Lezing auteur Jan Brokken, Fizi, 20.00

23              Optreden Lukinho de Castro, restaurant Boa Tarde, vanaf 18.30

25              Snuffelmarkt, dierenasiek, Zandweg 26, 09.00-14.00

25              Ledendag, kinderboederij de Punt, 11.00-15.00

25              Nationale scoutingdag, Scouting Zierikzee, 14.00-16.00 

25              Jaarconcert Kon.Harmonie Kunst & Eer, sportcentrum Onderdak

25              Poëzie en gitaarmuziek, de Rode Kamer, Havenpark 13-15, 20.00

26              Jeugdkerk, MFC, 19.30

27              Openmiddag Week vd Psychiatrie, kinderboerderij de Punt, 13.30-15.30

29              Workshops bloemschikken, MFC, 09.00-13.00

30              Wijnproefweekend, World of Drinks, 13.00-20.00

FEBRUARI 2006

2                Lotgenotenbijeenkomst chronische pijn, Cornelia, 13.30-15.30

2                Lezing “Is God iets?”, Kerkcentrum Gasthuiskerk, 20.00

4                Kunstwandeling galerieën binnenstad, 12.00-17.00

4                Concert Klarinet

4                Concert wereldberoemde melodieën, Nieuwe kerk, 19.45

4                Smartlappengala, Podium Brogum, 21.30

5                Kunstwandeling galerieën binnenstad, 12.00-17.00

5                Stadswandeling met gids vanaf boekhandel de Vries, 14.00

6                Presentatie over Innovation Island, gemeentehuis, 19.30

6                Bijbelstudie zond- en schuldoffer Oude Test. , MFC, 19.30

7                Bingo voor 55-plussers, Hervormd kerkcentrum, 14.00

8                Voorleesuurtje voor 3-5 jaar, bibliotheek, 14.30-15.30

8                Informatieavond borstvoeding, lokaal 6 MFC, 20.00

10              Opening nieuwe sportaccomodatie, Den Hoge Blok, 15.00

11              Toestel finales Turnen, sportcentrum Onderdak

11              Heartbreak Rock, Freak & Friends, café de Biet, 17.00-20.00

11              Heartbreak Rock, Borsselse Leo, ’t Sloepje, 19.00-22.00

11              Heartbreak Rock, Old Firm, de Vlinder, 20.00-00.00

11              Heartbreak Rock, Mickey 2 much, ’t Visslop, 20.00-00.00 

11              Concert Cantare en koperkwartet, RK kerk, 20.00

11              Heartbreak Rock, Rachel, café de Banjaard, 21.00-01.00

11              Branko + Nuff Said, Podium Brogum, 21.30

11              Heartbreak Rock, Danny & Janus, café ’t Centrum, 22.00-01.00

11              Heartbreak Rock, Party Jeff, swingcafé Later, 01.00-03.00

12              Olympische kroegspelen (Risk), café de Biet

15              Handbalinstuif Delta Sport, sportcentrum Onderdak, 14.00-15.30

15              Bekerfinale Zaalvoetval (Ziezavo), Onderdak, 21.15

15              Olymp.kroegspelen (Klaverjassen), café de Biet

18              Opendag gemeentehuis, 10.30-16.30

18              Comedy Explosion, Podium Brogum, 21.30

19              Concert Adonaï, Vrijzinnige Gemeente, 11.00

19              Olympische kroegspelen (Dammen & Schaken), café de Biet

21              Lezing auteur Jan Siebelink, Pontes scholengr. , 20.15

21              Gasttraining George Leekens (AAGent), VV Zierikzee

22              Politieke jongerendag, MFC

23              EO Ronduit Praise, sportcentrum Onderdak, 19.30

25              CDA bezoek in de wijk Poortambacht

25              Optreden Lukinho de Castro, restaurant Boa Tarde, 12.30-16.00

26              Olympische kroegspelen (Triviant), café de Biet

27              Thema-avond biobrandstof, Gemeentehuis, 20.00 

28              Thema-avond Wet Maatsch.Ondersteuning/proj.Samsam, Fizi, 20.00

JANUARI 2006

2  t/m  8      Martiem museum, dagelijks 10.00-17.00 en zondags 12-17.00

4                 Lampionoptocht, vertrek parkeerterrein Lidl, 19.00

4                 Kerstboomverbranding, Grevelingenstraat, 19.30

5,12,19,26   Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00

7                 Nieuwjaarsparty mmv Badhairday, Podium Brogum, 21.30

15               Jean Pierre Project, Podium Brogum, 14.00

17               “Diagnostiek en onderzoek” Alzheimercafé, MFC, 20.00

21               Opendag Badmintonclub 10.00-14.00

21               Barrelhouse & Catfish, Podium Brogum, 21.30

22               Dienst met koren, Willibrorduskerk, 09.30

22               Klaverjassen, sportcafé Onderdak, 13.00

24               ZeeuwlandCafé, restaurant Zie Zo, 18.00-21.00

26               Poëziefeest, bibliotheek De Stolpe, 11.00

28               Komedie “Kaatje is verdronken” Theater Las Malas, Podium Brogum, 20.30

29               Wedstrijd streetdance, Kramer Dance Masters, ’t Vrije, 10.30-16.30

29               Jeugdkerk met Superstition, MFC, 19.30