ARCHIEF

EVENEMENTEN 2005 DECEMBER

1,8,15,22,29 Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00

3                  Sinterklaasfeest, kinderboerderij de Punt, 14.00

3                  Local Underground V, podium Brogum, 21.00

4                  Kunstwandeling, 12.00-17.00 

4                  Yu-Gi-Oh toernooi, de Driehoek. 13.00

4                  Bachcantates, RK Kerk, 16.30

6                  Kerstliederen Don Kosakkenkoor, Lutherse kerk, 20.00

7                  Thema-avond Lymfoedeem bij borstkanker, MFC, 19.30

8                  Inloop-avond plannen wijk Malta, MFC, 19.30-22.00

8,15,22,29    Wandeling in kerstsfeer, vertrek Balie, 19.30/20.30

10                Kerstmarkt, geboiuw de Harmonie, 10.00-16.00

10                Kerst-schaaktoernooi a/b Bracksand,’t luitje 10.30-16.45

10                Leerlingenconcert, Nieuwe kerk, 19.00

10                Salsa-avond, podium Brogum, 21.00

14                Kerstmarkt,  Cornelia, 13.00-19.00

15                Kerstwandeling door Zierikzee, start bij Dikke Toren, 19.30

16                Zangavond Woord en Daad, mmv mannen-en kinderkoor, 20.00

17                Kerstmarkt, Lange Nobelstraat/Schuithaven, 10.00-21.00

17                Benefietconcert Hospice mmv R.A. Morgan, Lutherse kerk, 19.30

17                Kinderdisco CJV, de Driehoek, 19.30 – 22.00

17                Spanner + 2nd Place Driver, podium Brogum, 21.30

22, 23          Ceremony of Christmas Carols, Nieuwe kerk, 20.00

24                Volkskerstzang, Nieuwe kerk, 19.30

24 t/m 31      Martiem museum, 10.00-17.00 en zondags 12-17  (25-12 gesl.)

NOVEMBER

3,10,17,24   Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00

3                 Opening restaurant de Proeverij, Kraanplein 12-14, 17.00-22.00

3                 Lotgenotenbijeenkomst chronische pijn, Cornelia, 13.30-15.30

5                 KNFM DruMa-Concours, sportcentrum Onderdak, 09.30

5                 Zierikzingt op zaterdag (Songs-of-Praise), Nieuwe Kerk

5                 Concert Wit-Rusland, in Rode Kamer van Havenpark 13-15

5                 80’s Night DJ Icebear en DJ Lt. Castillo, podium Brogum, 21.30

7                 Onthulling projectbord, Nieuwe Haven thv Karsteil, 11.00

9                 Opening The World of Drinks, Grevelingenstraat

12               Après-ski-party, Eetcafé ’t Centrum, 22.00-01.30

12               Focus, podium Brogum, 21.30

16               Lezing over bloembollen, MFC, 19.30

17               “Praten met je puber”, Pontes Pieter Zeeman, 19.30

17               Lezing reuma en medicijnen, MFC, 19.30

17               Thema-avond “Diabetes & overgewicht”, Huis v.Nassau, 20.00

19               Intocht St. Nicolaas

19               Nederland Ontmoet, open-dag wereldvrouwen, MFC, 10.00-13.00

19               Postzegelbeurs, gebouw van Veenlaan, 10.00-15.30

19               Instrumentaal Najaarsconcert olv Marien Stouten, Nieuwe kerk 20.00

23               Themadag PCOB, Hervormd Kerkcentrum, 14.15

24               “Eénmansoptocht”, Erik Visser/Tamara Rumiantsiev, FiZi-theater

26               Snuffelmarkt bij dierenasiel, Zandweg 26, 09.00-14.00

26               Reünie Koninklijke Harmonie Kunst en Eer, Kaersemakerst. 16.00

26               Concert Gemengd koor Cantare mmv koperkwartet, RK kerk

26               Benefietconcert Sri-Lanka, Geref.kerk, St. Domusstraat, 19.30

26               Meeting Point, podium Brogum, 21.30

27               Zondagmiddagconcert, Gasthuiskerk, 15.30

27               Jeugdkerk mmv “Superstition”, MFC, 19.30

27               Zierikzingt, Nieuwe Kerk, 20.00OKTOBER

1                 Najaarsbeurs kinderkleding, zorgcentrum Borrendamme, 10.00-11.30

1                 Concert Laberinto & Mind Shelter, Podium Brogum, 21.30 

2                 Gekostumeerd toernooi yu-gi-oh, de Driehoek, 13.00-17.30

4                 Open dag dierenasiel, 11.00-16.00

4                 Kinder-dierendagconcert, Nieuwe kerk, 19.00

5                 Themamiddag Pijnbestrijding bij ouderen, Hervormd kerkcentrum, 14.00

6,13,20,27   Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00

6                 Lotgenoten bijeenkomst chronische pijn, verpleeghuis Cornelia, 13.30-15.30

6                 Informatieavond Borstvoeding, speel-o-theek MFC, 20.00

6                 Gespreksavond over de “Da Vinci Code”, gereformeerde kerk, 20.00

7                 Oliebollenaktie Koninklijke Harmonie Kunst en Eer

8                 Vocalistenconcours, Nieuwe kerk, voorronden 11.00 en finale om 19.30

8                 Concert Juke Joints, podium Brogum, 21.30

10               Open dag, dierenasiel Schouwen-Duiveland, Zandweg

10               Workshop huiselijk geweld, MFC, 19.30-21.30

11               Lezing schrijver Rob Bruntink, bilbliotheek, 10.20-12.00

11               Schrijfster Gitte Spee, boekhandel de Vries

11               Diareis naar Nieuw-Zeeland, MFC, 19.30

11               Thema-avond forensische tandheelkunde, St Jacobshofje, 20.30

12               Kinderboekenweek, goochelaar Alexander, bibliotheek, 14.30

12               Presentatie tuinontwerpen, MFC, 19.30

13               Lezing over levenskunst, Geref.kerk. St.domusstraat 35 20.00

14               Harbour-Challange-Open, golftoernooi, voor Café de Biet, 15.00

15               Herfstmarkt, onder de Beuze, 08.00-16.00

15               Opendag natuurgeneeskunde, boven reformwinkel de Zonnehoed, 10-15.00

15               Schrijver Edward vd Vendel (boekenweekgeschenk), boekhandel de Vries,

                   15.00-16.00

15               Concert Smalstads Mannenkoor uit Tholen,  Nieuwe kerk, 19.30

16               Zangdienst “De Ware Wijnstok”, Gasthuiskerk, Havenplein, 19.30

17 – 21        Zwemvierdaagse zwembad Sportcentrum Onderdak, 07.00-12.00 & 20.00-21.00

20               Kinderrommelmarkt, verpleeghuis Cornelia, 10.00-16.00

20               Concert “Klankreis door innerlijke wereld”, Lidia Koper, MFC

22               Concert Zeeuwsch Gebroedt, Podium Brogum, 21.30

25               Workshop schrijfsters Anneke Wiltink/Maaike Fluitsma, boekhandel de Vries,

                  15.30-17.00

27               Informatieavond diabetes, MFC, 20.00

29               Landelijke archievendag, gemeentehuis, 10.00-16.00

29               Hervormingsavond/pres. CD’s Eilanden- en kinderkoor, Nieuwe kerk, 19.30

29               Disco CJV, leeftijd 6-15 jaar, de Driehoek, 19.30-22.00

29               Smartlappenfestival in diverse cafe’s, gehele avond 

29               Ronnie Snipperdag, café Old Dutch, 20.00

31               Lezing Joodse spijswetten, Gasthuiskerk, 20.00SEPTEMBER 2005

1,8,15,22,29 Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00

3                 Regionale Molendag, molens open van 10.00-16.00

3                 Spelletjesmiddag CJV, de Driehoek, 14.30

3                 Disco CJV, de Driehoek, 19.30

3                 Prijsklaverjassen, café Old Dutch, 20.00

4                 Koopzondag, 12.00-17.00

5                 Open-repetitie Eilandenkoor, Nieuwe Kerk, 19.45

6                 Lezing bloemensymboliek, RK parochiecentrum, 20.00

6 t/m 10       Nazomerfestival, Phaedra, Nieuwe Kerk, 20.30

7 en 14        Stadswandeling olv een deskundige gids, 10.30-12.00 

8                 Spreekbeurt ds. Baruch Moaz, Zevengetijstraat 11, 19.30

17               Jubileumconcert Peter Wildeman, Nieuwe Kerk, 19.45

18               Zierikzingt, Nieuwe Kerk, 20.00

24               DruMa concours 10e editie, sportcentrum Onderdak, 09.30-18.30

24               Fancy fair/rommelmarkt, in een tent achter Gasthuiskerk, 10.00-16.00

24               Rapa Fair Fashion, Wereldwinkel, 10.00-17.00

24               Open dag ivm gouden jubileum (50 jaar) De Zuidhoek, Deltastraat 8

24               Jubileumconcert mmv Vocaal Ensemble St. Laurens, Luthersekerk, 20.00

24               The Pussy Liquor Tour 2005, podium Brogum

25               Jeugdkerk, Multicultureelcentrum (MFC), 19.30

26 t/m 30    Schoolzwemtoernooi, zwembad Onderdak, 18.00-20.00

28               Poppentheater Aad Peters, MFC, 14.00AUGUSTUS 2005

1,8,15,22     Zomercomp.schaken, recreatiezaal “de Veste” Manhuisstraat 32, 20.00

2, 9 en 16    Kunst-ambachten-en streekproductenmarkt, Schuithaven 10.00-21.00

2, 9 en 16    Snuffelmarkt Oud-Geref.kerk St Domusstraat 11.00-16.00

2 en  9         Kinderrommelmarkt voor kinderen aan de Balie

9                 Concert Ronnie Snipperdag uit Zonnemaire, Mol, 12.00 uur

2                 Bezoek Scheldebus, centrum, 10.00-17.00

2                 Concert Schwarzmeer, Don Kosaken Koor, Lutherse Kerk, 20.00

2 en 9          Stadswandeling in het duits olv deskundige gids, 10.30-12.00

3,10,17,24,31Frisia Rondvaart over de Oosterschelde, 13.00-15.00

3,10,17,24   Vlooien- en Brocantemarkt, Eerste weegje 3, 10.00-16.00

3,10,17,24,31Stadswandeling olv een deskundige gids, 10.30-12.00 

4,11,18,25   Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00

6                 Grote boekenmarkt, De Harmonie, Kaersemakerstraat, 09.00-1500

6                 Taxatie oude munten en papiergeld, stadhuismuseum 10.30-15.30 

6                 Dubbel(orgel)concert Mans en Stouten, Nieuwe Kerk, 20.00

6,8 t/m 11    Kermis, Havenplein/Havenpark

7                 Koopzondag, 12.00-17.00

10               Orgelconcert olv Petra Veenswijk uit Delft, Nieuwe Kerk, 20.00

13               Boekenmarkt, Havenplein, 10.00-17.00

13               Knutselen bij kinderboerderij De Punt, 10.30-12.00

14               Snuffelmarkt, sportcentrum Onderdak, 10.00-17.00

16 en 30      Fietsen voor senioren 50 plus, Lange Blokweg, 13.30

19               Apres-ski feest in Brogum, 21.00 uur

20               Snuffelmarkt, de Beuze, 09.00-16.00

24               Zomermarkt, verpleeghuis Cornelia, 13.00-20.00

26 en 27      Havendagen, Nieuwe Haven

26               22e Wielerronde Zierikzee, ’t Luitje, 18.30 u

27               Rommelmarkt, de Beuze, 09.00-14.00

27               Optreden Ronnie Snipperdag, café de Biet, 16.00

30 t/m 3       Nazomerfestival, Phaedra, Nieuwe Kerk, 20.30JULI 2005

1 t/m 9        Deltaweek, evenement voor kajuitjachten op Oosterschelde

2                 Beëdiging reservisten Kon.Landmacht, Havenplein, 09.30-14.00

3                 Koopzondag, 12.00-17.00

4,11,18,25   Zomercomp.schaken, recreatiezaal “de Veste” Manhuisstraat 32, 20.00

6,13,20,27   Frisia Rondvaart over de Oosterschelde, 13.00-15.00

5,19            Fietsen voor senioren 50 plus, Lange Blokweg, 13.30

6,13,20,27   Vlooien- en Brocantemarkt, Eerste weegje 3, 10.00-16.00

6,13,20,27   Stadswandeling olv een deskundige gids, 10.30-12.00 

7,14,21,28   Weekmarkt, Havenplein, 09.00-16.00

11 t/m 17     Circus Renz, parkeerplaats Scheldestraat

16 en 30      Knutselen bij kinderboerderij De Punt, 10.30-12.00

16               Tropisch Feest, Brogum, Julianastraat, 21.00

17, 24, 31    Snuffelmarkt, sportcentrum Onderdak, 10.00-17.00

19               Bezoek Scheldebus, centrum, 10.00-17.00

19               Concert Les Petits Chanteurs, Nieuwe Kerk, 20.00

19 en 26      Kunst-ambachten-en streekproductenmarkt, Schuithaven 10.00-21.00

19 en 26      Kinderrommelmarkt voor kinderen aan de Balie

19 en 26      Stadswandeling in het duits olv deskundige gids, 10.30-12.00

23, 30         Grote boekenmarkt, De Harmonie, Kaersemakerstraat, 09.00-1500

26               Snuffelmarkt Oud-Geref.kerk St Domusstraat 11.00-16.00

27               Antiek- en curiosamarkt, Lange Nobelstr/Schuithaven, 10.00-17.00

27               Orgelconcert olv Wim Diepenhorst uit Amsterdam, Nieuwe Kerk, 20.00